Şimdi Ara

Oyundayız: Super Mario 3D World

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart turnuvamız bitti, kurtarma maceramız başladı. Yok bu sefer kaçırılan prenses değil!

• Süpersiniz abi bu Mario serisinin ve DayZ'nin devamını bekliyoruz, iyi çalışmalar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Siz hiç büyümeyin emi. :)

• Bu şeyler iyi güzelde ben hala anlamadım ben mi görmedim watch dogs incelemesini yada neden hala yapılmadığına dair bi açıklamayı sizi bu kadar uzun zamandan beri takip eden ben ve benim gibi bir sürü insan var en azından bir açıklamayı hak ettiğimizi düşünüyorum.
    Gerçekten böyle bir açıklama yapıldıysa herhangi biri bana link verebilirse sevinirim

• tüm oyundayızları böyle bol kadroyla çekerseniz çok iyi olur özellikle dayz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthHomer

Bu şeyler iyi güzelde ben hala anlamadım ben mi görmedim watch dogs incelemesini yada neden hala yapılmadığına dair bi açıklamayı sizi bu kadar uzun zamandan beri takip eden ben ve benim gibi bir sürü insan var en azından bir açıklamayı hak ettiğimizi düşünüyorum.<br>Gerçekten böyle bir açıklama yapıldıysa herhangi biri bana link verebilirse sevinirim

İlk izlenim videosu çekildi, orada beğenmediler, E3 yayınları boyunca da beğenmediklerini dile getirdiler. Daha başka sebebe gerek var mı?
  • Çok güzel olmuş.
  • Biz böyle 'Extra' şeyler de bekliyoruz, istiyoruz, keyifli oluyor... FAKAT; Siz bunları 'Extra' olarak değilde: Asıl programı aksatarak yapınca... Hevesimiz kursağımızda kalıyor. DayZ nerede?, Bağımsız gelecek mi ? İncelemeleri ve, '' WD ''' yi sormuyorum bile. İster inanın ister inanmayın tek derdim var oda; 1 inceleme neden bu kadar uzun süre gelmez... Ve neden Gökhan ve Talha açıklama yapmıyor. 1 mesaj yazmak bu kadar mı zor...?

Mario'ya gelecek olursak; Keyifle izledim. Sayenizde, hoş vakit geçirdim. Ağzınıza sağlık...

• Böyle 4 kişi oynamak için Wii U'dan ekstra ne almak lazım ..
    Evde ailece oynamak çok eğlenceli olur..Bir mario oyunu bu kadar eğlenceli ve fantastik olur :)

• Güzel bir oyundayız olmuş. Oyunu bitirdikten sonra bi daha oynamam diyordum ama sizi izledikten sonra oynayasım geldi. mario kart 8 in ve 3D world ün devamını bekleriz umarım super mario bros. U gibi yarım barkmazsınız. Ve Talha abi balon olduğun zaman birinin balonu patlatmasına gerek yok zıplama tuşuna(A vaya B, remote için 2) basarak çıkabilirsiniz ve R veya L, remote için A tuşuna basarak balon olabilirsin. Zaten oyunun kutulu sürümünü aldıysanız içinden tuşları yazan bir broşürü var zaten. Ben belki e shop tan indirmişsinizdir diye ve videoda bu konuda çok takıldınız diye yazıyım dedim.

• nunchuck takmadan mı oynadınız acaba sanki yönlendirmede zorlandınız gibi
    bide o kırılmayan duvarı talha abinin dediği gibi bombayı kafaya geçirip kırmanız lazımdı :)

• Böyle birşeyi bekliyordum. İyi oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 21 Haziran 2014; 22:13:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun cok iyi ya.
  • Mario hayranı olarak beğenmedim
  • gökhan mario ya baya samış anlaşılan... WD ne oldu ?
  • WD???
  • Çok güzel, devam edin!
  • Çok eğlenceli kesinlikle devamı gelsin vurdulu kırdılı oyunlardan sonra iyi geldi.
  • Egelenceli Bir Video icin Tessekürler.

Watch Dogs Incelemesini yapmasaniz da olur .

• Devam...............

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.