Şimdi Ara

200 TL KADAR ANDROID TAVSİYE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence en önemlisi çift hat 3g ve hotspotlu olması.Lütfen böyle değerlendirin.yoksa 250 tly e açılmamış kutu galaksy pocket neo satılıyor sahibinden comda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUMHUR45 -- 27 Haziran 2014; 12:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PARS BİLİŞİM

quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

quote:

Orijinalden alıntı: PARS BİLİŞİM

arkadaşlar cihaz incelemem
    http://forum.donanimhaber.com/m_93778663/f_//tm.htm#93778663

Çok Teşekkürler :) yalnız dokunmatik hassasiyeti nasıl? ona dikkat edebildiniz mi? karfurdaki pek iyi değildi çünkü bu konuda.

rica ederim elbette bir iphone değil ama tepki süresi gayet yeterli NOKIA N8 ile dokunmatik performansı aynı hatta 1 adım ilerde dahi diyebilirim.Mesajları hızlıca yazabiliyorum aynı zamanda şu"çimdik"şeyside var yani resmi yakınlaştırım uzaklaştırılabiliyor

Dostum, şarj durumu hakkında birşeyler yazmadın hala :) bekliyoruz.:)

• hocam batarya perfonması orta derece.Yani ne çok iyi nede çok kötü. %60 civarında yaklaşık 2.5 saattir telefon görüşmesi yapıyorum %40'a anca düştü.Ama internet ve oyun kullanımda günü çıkartamaz.Batarya bence dert değil yüksek amperli s3 mini bataryalarının olacagını düşünüyorum
  • Valla bugün saat 3 ten önce siparişi verip ödemeyi yaptık.Bakalım ne zaman elimize geçer.
  • Birde simkartları kestirmemiz lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.