Şimdi Ara

Mac tarafının fotoğraf düzenleme uygulamalarından Inpaint 5, Pazartesiye kadar %90 indirimde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mac tarafının fotoğraf düzenleme uygulamalarından Inpaint 5, Pazartesiye kadar %90 indirimde

OS X 10.7 ve üzeri 64-bit işlemcili sistemler için hazırlanan Inpaint 5, AppyFridays.com fırsatlarının bir parçası olarak pazartesiye kadar 90% indirime girdi.

Maxim Gapchenko tarafından geliştirilen Inpaint 5, özel yapısıyla fotoğraflar üzerinden istenmeyen kişileri, yazıları, elektrik kablolarını ya da objeleri çıkartabiliyor ve bunu basit şekilde yapılan bir maskeleme ile yerine getiriyor. Eski fotoğrafları otomatik olarak düzeltebilen uygulama, panoramalardaki boşluk alanları da doldurabiliyor.

Daha önce 41,99 TL fiyat etiketiyle satılan Inpaint 5, an itibariyle buradan 4,29 TL'ye satın alınabiliyor.

• evimden uzaktayım, döneyim hemen alıcam.

• hocam teşekkürler bu güzel hizmetiniz için, bu indirimleri hangi uygulamayla takip ediyorsunuz? ipad ve iphone uygulamalarını appzapp, appshopper gibi uygulamalrla takip ediyordum bir ara, mac içinde böyle güzel bir uygulama varmıdır biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet_89

hocam teşekkürler bu güzel hizmetiniz için, bu indirimleri hangi uygulamayla takip ediyorsunuz? ipad ve iphone uygulamalarını appzapp, appshopper gibi uygulamalrla takip ediyordum bir ara, mac içinde böyle güzel bir uygulama varmıdır biliyor musunuz?

AppZapp'ta arasıra Mac uygulamalarına da denk geliyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet_89

hocam teşekkürler bu güzel hizmetiniz için, bu indirimleri hangi uygulamayla takip ediyorsunuz? ipad ve iphone uygulamalarını appzapp, appshopper gibi uygulamalrla takip ediyordum bir ara, mac içinde böyle güzel bir uygulama varmıdır biliyor musunuz?

appshopper'da mac uygulamaları da var...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.