NİSSAN NAVARA MODİFİYE
31 Cevap85092 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

112 Mesaj
16 Eylül 2006; 15:58:20 

Arkadaşlar baktım ama navara ile ilgili birşey bulamadım navaraya sahip arkadaşların yaptırmış olduğu modifiyeler varsa paylaşmalarını rica ediyorum gerek arkadaki kasa bölümünde gerekse aracın ön tarafı ile ilgili yapılan mod. resimleri varsa nasıl durduğu hakkında bizlere de bilgi verir ayrıca araç içi de olabilir tabi özellikle kasa bölümünde halı kaplatanlar falan varmış yani buna benzer ilginç uygulamalar varsa fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Eylül 2006; 0:09:57 

İntercooler`i büyültmekle başlayabilirsin mesela

Tabi modifiye derken sadece dış görünümden ibaret değilse .

6357 Mesaj
17 Eylül 2006; 0:21:43 

quote:

Orjinalden alıntı: AnarKin

Turbo araçta sıralama

- Chip - management
- Egzost - filtre
- Headers- termostat - ecu - radyator yada fan seti
- Buji - kablo
- Tirbune kit yada bolt on bir turbo
- İntercooler- water spray - cyro
- .....

Şimdi intercoolerı buyutse ne olur buyutmese ne olur adamda engine management olmadıkça

Yada intercoolerı büyütse ne olur turbo doldurmadıkça

Motora gereğinden fazla soğuk hava basamak iyi bişimidir ?

Kısacası HER ZAMAN olmamakla beraber turbo araçlar için bu modfiye listesi yazılabilinir

AMA NAVARAYA kim mod yapar ben bilmem bolt on herhangi bir ürün warmı onuda araştırmak lazım

Öbür türlü custom iş yapıcaksan bir navara parası daha gider haberin ola

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]

11047 Mesaj
17 Eylül 2006; 0:23:52 

dış modifiye de krom aksesuarlardan başka fazla bişi olmaz heralde
ama işin içine fiber filan girerse arabanın istersen görünüşünü baştan sona değiştirebilirsin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
17 Eylül 2006; 0:42:43 

quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

quote:

Turbo araçta sıralama

- Chip - management
- Egzost - filtre
- Headers- termostat - ecu - radyator yada fan seti
- Buji - kablo
- Tirbune kit yada bolt on bir turbo
- İntercooler- water spray - cyro
- .....

Şimdi intercoolerı buyutse ne olur buyutmese ne olur adamda engine management olmadıkça

Yada intercoolerı büyütse ne olur turbo doldurmadıkça

Motora gereğinden fazla soğuk hava basamak iyi bişimidir ?

Kısacası HER ZAMAN olmamakla beraber turbo araçlar için bu modfiye listesi yazılabilinir

AMA NAVARAYA kim mod yapar ben bilmem bolt on herhangi bir ürün warmı onuda araştırmak lazım

Öbür türlü custom iş yapıcaksan bir navara parası daha gider haberin ola

Kim yapmış bu sıralamayı kim koymuş

Yoksa Profosyonel hocamız sıralamış listeyi mi demeliydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnarKin -- 17 Eylül 2006; 1:57:10 >

6357 Mesaj
17 Eylül 2006; 14:55:51 

quote:

quote:

quote:

XXX

XXXX

Kim yapmış bu sıralamayı kim koymuş

Yoksa Profosyonel hocamız sıralamış listeyi mi demeliydim

Ben yaptım turbo araçta ilk etapta intercoolerı buyutmek istiyen akıldaki adamdakidnen daha iyidir herhalde

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]

Uzaklaştırılmış
17 Eylül 2006; 23:37:42 

Öyle olsun (ama öyle değil)

6357 Mesaj
21 Eylül 2006; 16:13:03 

quote:

Kanıtla

112 Mesaj
21 Eylül 2006; 23:53:01 

Arkadaşlar ben cümleleri yanlış mı seçtim ne? istediğim sadece navaraya ait birkaç fotoğraftı ama sadece navarası olan ve kasasını yaptırmış ön tarafına koruma falan taktırmış gönlünce içine bir iki estetik bi şeyler yaptıran varsa bunlara ait fotolar yoksa aracın performansında müzik sisteminde falan fantastik şeyler arayan birisi değilim aslında navara topiğinde de yazdım ama ne adil from arkadaştan ne de sandiego arkadaştan darılmasınlar ama tam cevaplarımı alamadım( özellikle arka koltukların konforu ve oturan şahısların sarsılıp sarsılmadıkları konusunda neyse) o yüzden burada yazmaya karar verdim ilgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürler ama daha hiç foto yok

Uzaklaştırılmış
22 Eylül 2006; 1:17:28 

quote:

quote:

Kanıtla

Böyle birşeye gerek duymuyorum duymamda

5576 Mesaj
22 Eylül 2006; 2:36:55 

adam foto ve yorum istemiş,millet kavga yeri yapmış;ben de forumun başlığına bakınca meraklanmıştım ama nafile..

Bir kişi kıvırıyorsa o kimseye "kıvır kıvır" yazmayın.
"Yan çizme" yazın.
Kişileri aşağılayıcı, alaycı, küçümseyici mesaj kapsamına giriyormuş.

Uzaklaştırılmış
22 Eylül 2006; 11:18:49 

Kusura bakmayın arkadaşlar özür .

79 Mesaj
29 Aralık 2006; 17:32:16 

@metin_Sahin
Arkadasim, foruma girip baksaydin cevap vermis oldugumu gorebilirdin. Arka koltuklar Diğer Pick-up modelleri içerisinde en Konforlu olan Nissan Navaradır.

Yaptırabileceğiniz diğer donanımlar ise saymakla bitmek bilmez. Elektrikli Vinç, Yan basamaklar, Projektör, Tepe Lambası, Roll barlar, Tampon korumalıkları. Bütçenize göre güzel birşeyler ortaya çıkabilir.
Sandiego arkadaşımız elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Forumun ilk sayfalarını inceleseydiniz her tür bilgiye ulaşabilirdiniz bu işlem 2-3 saat sürer fakat navara konusunda oldukça iyi bir tecrübeye sahip olabilirsiniz. Nissan Navara 4x4 LE modeli tam donanım satılmaktadır. Sizin yapmanız gereken sadece Üçgen Kasa Kapağı ve Elektrikli Vinç uygulaması olabilir.

Nissan Navara 4x4 LE modeli bize Gelen Şekli Resimdeki gibidir.

Arka Kasa Kapaklarını bulabileceğin Adres;
http://www.upcountry4x4...issan_navara/navara.asp
Diğer Resimler;

Not: Yazı dizisinde Nissan Club'den Sandiego arkadaşımızın derlemelerinede Yer verilmektedir.Kendisine ayriyetten teşekkürü borç bilirim.

Gürhan KARAKAŞ

1361 Mesaj
29 Aralık 2006; 17:37:47 

Güzel bi krom jant olabilir jeddahboys misali

1751 Mesaj
30 Aralık 2006; 2:53:01 

dostum arabanın hiç bişeye ihtiyacı yok bence..
ben olsam sadece büyük bi jant alırım ve arabanın arkasını asla
kapatmam pick-up olarak kullanırım yani...
mesela krom 22" falan bi jant alırsan çok sağlam olur
veya 20" flan

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2575 Mesaj
31 Aralık 2006; 13:42:12 

bu tür araçlara geniş çaplı jantların yakışmadığını düşünüyorum bence küçük çaplı (16") içine gömük bir krom alaşımlı jant ve dışına da geniş tabanlı dişli lastikler kullanabilirsin alta da bir neon takım atarsın sonra tavana ışıklı stoplar yaptırırsın 4-5 tane bir de çelik bariyer yaptırırsın gayet hoş olur bence yapacağın masraf emin olmamakla birlikte 4000 ytl fln tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***blood*** -- 31 Aralık 2006; 13:43:23 >

"Burası bir donanım forumudur!"
Apple iPod Touch 8GB with Jailbroken! & Nano 6th 8GB with Creative Ep-630
Canon PowerShot SX230HS
Seat Team Cordoba 1.4 TDi
Cowon D2 4GB
Nexus 4 Black & iPhone 5S White

669 Mesaj
1 Ocak 2007; 13:47:22 

bencede fazla bişi yapmna gerek yok. arab zaten orjinal haliyle süper. Bu ardaa benim hayalim olan bir arabaya biniyosun ona göre kıymetini bil. Tepeye bar büyük çelik jant yaptırman yeterli bence. güle güle kullan

Chevrolet Cruze 1.4 Turbo 140 BG - Chevrolet hakkında tüm bildiklerinizi unutun ve hızın keyfini yaşayın.

12 Mesaj
8 Ocak 2007; 1:34:20 

merak etmeyın yakında ben alıcam yapınca herkez gorur pıck up modıfıyesını heralda benden ıyı kımse yapamaz.bu benım mazda sımdılık bu kadar yaptım cunku paramı navara ıcın bırıktırıyom onu alınca neler yapılabılecegını tum turkıye gorecek.pıck up konusunda danısmanlık yapabılecek kadar bılgıye sahıbım ısteyen arkadaslara her konuda bılgı verebılırım. msn xwooferx@hotmail.com
http://www.autoclubturk..._view.php?garageid=6011

KING OF THE ROAD

6774 Mesaj
8 Ocak 2007; 3:06:12 

Niye senden iyi kimse yapamasın ki ? Ayrıca o camdaki yazı batırmış

Ankarada cok guzel navaralar var.Ozellikle de 7.caddedeki siyah olan cok hoş.adam caddeye yanlayarak giriyor 1 tane de turkuaz gördüm rengi süperdi.

iPhone 5S 64 GBGold - Apple Store Türkiye

12 Mesaj
8 Ocak 2007; 12:43:08 

cunku işim geregi mecburıyetten pıck up a bınmek zorundayım vede modıfıye tutkunu bırıyım haylıde bılgıye sahıbım.benden ıyı kımse yapamaz demek ıstemedım.ben mecburıyetten pıck up a bınıyorum ondan demek ıstedım.yanlıs anlasılmasın arkadas.navara sadede olsa guzel bırtek 22'' jant lastık yeter.

KING OF THE ROAD

141 Mesaj
8 Ocak 2007; 16:42:33 

araba manyak bişey miş ya nerden buldunuz beyler !!???

>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ <<<

2294 Mesaj
5 Mart 2007; 0:06:55 

arkadaşlar bu araba 1 2 aydır benim kafamı meşgul ediyor gerçekten çok güzel...özellikle 1. resimdeki hali çok güzel ancak o arkayı kapatan parçaya ne ad verilir bilmiyorum bilen var mı??

2 Mesaj
7 Mart 2007; 18:27:09 

Arkadaşlar,

Ankara'da '26 mart' tarihinde başta Nissan Navara'lar olmak üzere tüm pick up'ların kasa kaplamaları(fullbox,starbox,camlı kabin uygulamaları),yan basamakları,ön koruma,arka çeki kancası,özel krom jantları,tepe lambaları,araç siren sistemlerini uygulayan 'PİCK ART 'araç dizayn merkezi ŞAŞMAZ 6.CADDE 15/14 (girişte yapı kredi,şekerbank karşısı) adresinde hizmete giriyor.Ayrıca kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunulacak.
Pick up lar için A dan Zye tüm uygulamalar mevcut olacak...

321 Mesaj
7 Mart 2007; 20:11:55 

Pick-up' lar ve bana göre bunların kralı olan Navara için çeşitli body-kit tasarımları arayan arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim siteden fikir alabilirler. İyi bir fiber ustası bire bir olmasa da çok yaklaşık sonuçlar yakalayabilir.

http://www.arctictrucks.com

Bütçesine güvenen ise direkt sipariş ile getirtebilir parçaları sanırım.

HP EliteBook Folio 9470m | NIKON D3100 | IPHONE 5 | PANASONIC TX-P46G20 | ONKYO HT-S3200 | KIA CEE'D SW PREMIUM A/T | VW TIGUAN FUN&FUNCTION

6 Mesaj
1 Nisan 2007; 16:24:47 

ankara ostim de alumunyum intercooler imaltı istenilen ebattlarda. ve yağ soğutucusu www.baskentkaynak.com
baskentkaynak@hotmail.com
05369599346

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrax_006 -- 1 Nisan 2007; 16:32:50 >

3 Mesaj
18 Haziran 2007; 9:46:25 

Nissan 4wd Owners Turkiye , Nissan arazi araçlari kullanicilari arasinda iletisimi saglamak ,teknik problemleri çözmek ve tecrübeleri paylasmak amacı ile kurulmus bir mail grubudur.

gruba katılmak için. http://autos.groups.yah...Nissan4wdOwnersTurkiye/

hoşçakalın

Çağlar ÖĞÜNÇ
Patrol Y60 td42

285 Mesaj
17 Nisan 2008; 21:03:05 

hastasıyım bizm semtte 3 tane var... 3 ünün de kasa yapısı farklı ama en çok beğendiğim kasa yapısı resimdeki kasa
quote:

Orjinalden alıntı: Azurewrath

@metin_Sahin

HanSolo

1600 Mesaj
18 Nisan 2008; 9:14:32 

Nissan Navara' nın güzel bir açıdan çekilmiş resmi varsa imageshack.us 'a yükleyip LINK ini verebilirseniz bir mod yapabilirim.

Aşağıdaki LINK' ten diğer arşivime ulaşabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_16171631/tm.htm | Arşiv

Örnek:

20 Mesaj
23 Haziran 2010; 10:47:20 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novalgine -- 23 Haziran 2010; 10:51:10 >

112 Mesaj
27 Şubat 2011; 11:32:02 

.

Ekteki dosya (1)

http://www.euroline4x4.com

3400 Mesaj
5 Mart 2011; 0:45:22 

araba orjinali zaten modifiyeli gerek yok

2390 Mesaj
5 Mart 2011; 10:19:20 

305 lastikler ve 22" jant tak istersen

→ Apple iPhone™ 5S [32GB][GOLD]
→ Apple MacBook™ Pro ←
beats by dr dre studio

| 13.3'' | intel i5 2.3 Ghz | 8GB 1333 Mhz DDR3 | intel HD 3000 | 320GB HDD | Mac OS X Lion 10.7.2 |
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » NİSSAN NAVARA MODİFİYE
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219