Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serghat

Arkadaşlar deltadan alinma telefonun ekranini kirdim. Delta kasa da degisecek diyor ve 60tl istiyor, ne yapmaliyim. Moralim cok bozuk

Ekranı da değiştirecekler ve sadece 60 Lira mi istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Axess kampanyası bitince hangi kart kampanyası başlayacak acaba ? Şimdiden belli oluyor mu ? Yada belli olduğu vakit bir arkadaşımız haberdar ederse çok sevinirim teşekkürler.

Sabrina hayranım hocam :) kaç kart kampanyası değişti kaç mevsim değişti kaç tane çek dagitildi kaç kampanya tarih oldu ama sen durusunu bozmadin

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Arkadaşlar deltadan alinma telefonun ekranini kirdim. Delta kasa da degisecek diyor ve 60tl istiyor, ne yapmaliyim. Moralim cok bozuk

Yanlis yaZmistir o 600 dur

• quote:

Orijinalden alıntı: işteopalyaçobenim

quote:

quote:

Yanlis yaZmistir o 600 dur

Olabilir hocam resmen telefon perte çıkmış bu durumda sadece 60 lira istiyorsalar lg türkiye garantiliden iyi derim :)
  • Selamlar

Kliksa.com da gold 32gb 100tl worldkampanyasi ile 501k serisi geliyor .
    Ertesi gun elime gecti sorunsuz .

• 501 seriside çatladığına göre kimse boşuna yeni gelecek serilerden umut beklemesin daha önce dediğim gibi bu telefon çatlar alacak olan çatlayacağını bile bile alsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Axess kampanyası bitince hangi kart kampanyası başlayacak acaba ? Şimdiden belli oluyor mu ? Yada belli olduğu vakit bir arkadaşımız haberdar ederse çok sevinirim teşekkürler.

Sabrina hayranım hocam :) kaç kart kampanyası değişti kaç mevsim değişti kaç tane çek dagitildi kaç kampanya tarih oldu ama sen durusunu bozmadin

Tesekkurler hocam sagolun :) WORLD kampanyasi son sansim. WORLD kampanyasinda Allah'in izniyle %100 alacagim yoksa kilif ve cam filmi kuflenecek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

eğer böyle bir durumda 60 TL isteyecekelrse kılıfı ekran filmini camını herşeyi söküyorum ve kullanmaya başlıyorum
  • serghat kullanıcısına yanıt
    nasıl yani hocam. Ekranı siz kırdınız, ücretini sizden istemediler mi.

Ayrıca kasa değişimi sadece 60 lira mı.
  • arkadaşlar ceppaketten 16 gb g3 alıcam indirim kodu olan benimle irtibata geçebilirmi lütfen
  • arkadaşlar n11 de 1000 tl üzerine 100 tl indirim var satıcı hakkında yorumu olan var mıdır ? fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz ?

http://www.n11.com/lg-d855-g3-32-gb-cep-telefonu-P29189195

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secoo120 -- 24 Şubat 2015; 14:21:26 >
  • 1100 liraya 32gbsi bulunurmu arkadaşlar...
  • arkadaslar bhz iletisim nasıldır bilen varmı n11 de indirim var magaza kafamı karıstırıyor magazadan alan arkadaslar varsa yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

quote:

eğer böyle bir durumda 60 TL isteyecekelrse kılıfı ekran filmini camını herşeyi söküyorum ve kullanmaya başlıyorum

Arkadaş 1 adet 0 eksik yazmış herhalde.

• serghat kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar bir tane sifir eksik. 600Tl istiyorlar.

• bu tlf niye ucuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

501 seriside çatladığına göre kimse boşuna yeni gelecek serilerden umut beklemesin daha önce dediğim gibi bu telefon çatlar alacak olan çatlayacağını bile bile alsın.

+1

o kadar özenle kullandım geçen ay kulaklık girişine yakın olan yerden çatladı
    şimdi yukarıdan da çatlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

quote:

Orijinalden alıntı: canciger

501 seriside çatladığına göre kimse boşuna yeni gelecek serilerden umut beklemesin daha önce dediğim gibi bu telefon çatlar alacak olan çatlayacağını bile bile alsın.

+1

o kadar özenle kullandım geçen ay kulaklık girişine yakın olan yerden çatladı
    şimdi yukarıdan da çatlamış.

Hocam bu çatlakların fotografını paylaşma gibi bir imkanınız var mı?

• Civil_Engineer27 C kullanıcısına yanıt
    google da lg g3 çatlak yaz görsellerden görürsün.
  • Isınmadan dolayı mı yoksa usb girişi zorlandıgından dolayı mı oluyor. Yoksada saçma sapan durduk yere mi çatlıyor. Bende sipariş vermiştim yarın elimde olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Civil_Engineer27 -- 24 Şubat 2015; 17:39:59 >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.