Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-147058238?scrf=gunun-firsati

Fiyat güzel ama satıcı attığım mesaja cevap vermedi. Sanırım garantisi Ritzy, yorumlardan edindiğim bilgi bu.
  • ceppaketten bende 32gb 412k beyaz renk siparişi verdim,şimdi kargoyu bekliyorum sonuçları uygun bir zamanda yazacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.Kaan

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-147058238?scrf=gunun-firsati

Fiyat güzel ama satıcı attığım mesaja cevap vermedi. Sanırım garantisi Ritzy, yorumlardan edindiğim bilgi bu.

Evet bende gördüm, mesaj atmadım ama, satıcı mesaja dönünce burayada yazarsanız sevinirim.

• Akeneton34 kullanıcısına yanıt
    Bana cevap geldi.
    Servisi Ritzy
  • İdealseçimden aldığım LG G3 32 GB üründen garanti belgesi çıkmamıştı. Bugün ücretsiz kargoyla garanti belgesi de elime ulaştı.
  • Bana hala cevap yok. Adam seciyolar galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG Ceppaket mağazasından gelen cevap ile sipariş verdim bende geldikten sonra sıkıntı çıkarsa burada paylaşırım.

'' Merhaba,
    Cihazlarımız 2 yıl boyunca Delta servis hizmetleri garantisindedir. İstanbul ve Ankara'da servis hizmeti vermektedir.
    Ürün 412k serisidir.Şarj cihazı TR uyumludur.
    İyi günler dileriz. ''
  • Elektrotrend Satıcısından gelen cevap:

"Merhaba Sayın ilgili , cihazlarımızın tamamı bakanlık onaylı olup resmi teknik servisi RİTZY 'dir.
    Adınıza faturalı olarak gelir, faturanızda imei numaranız yer alır.
    İmei numarasıyla birlikte garanti servisinizden hizmet alabilirsiniz."
  • cep paket 412 seri orjinal bandrol ve sea yazılım yüklü cihaz gönderiyor bilginize.....
  • SEA YAZILIM NE DEMEK OLUYOR?
  • singapur için kullanılan yazılım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.Kaan

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-147058238?scrf=gunun-firsati

Serisi kaç acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

singapur için kullanılan yazılım.

Yani farkı var mı yoksa aynı mı?
  • Kliksa dan aldığım telefon geldi. Fonotel garantili.
    Kontrol ettim sorun çıkmadı çok şükür. Hangi seri olduğunu nasıl buluyoruz?
  • 412 seri imis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane siyah siparişi verdim. Gelsin yazarım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akeneton34 kullanıcısına yanıt
    aynı
  • Beyler g3 kılıf önerisi olan var mı? satıcı linkiyle birlikte. Estetikten çok sağlamlık önemli benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahvecitayfun

Beyler g3 kılıf önerisi olan var mı? satıcı linkiyle birlikte. Estetikten çok sağlamlık önemli benim için.

Spigen hyprid aldım ben ,içinden 20 tl değerinde spigen kristal ekran koruyucuda çıkıyor.pahalı denez isen 69 tl fiyat var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: Kahvecitayfun

Beyler g3 kılıf önerisi olan var mı? satıcı linkiyle birlikte. Estetikten çok sağlamlık önemli benim için.

Spigen hyprid aldım ben ,içinden 20 tl değerinde spigen kristal ekran koruyucuda çıkıyor.pahalı denez isen 69 tl fiyat var

Pahalı denmez sonuçta uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Orjinal sitesinden mi yoksa başka bi yerden mi aldın dostum?
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.