Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktayy82

quote:

Orijinalden alıntı: pesaction

Arkadaşlar n11 den telefon alacağım 1500/150 indirimi + 110 tl bonus gelcek. Tavsiye ettiğiniz satıcı varmı? Herkes idealcarsimdanmi alıyor?

Gittigidiyorda idealsecim aynı mağza n11 de yok. idealsecim ile idealcarsim aynı mağzamıdır bilginiz varmı ?

Evet aynı mağaza

Teşekkür ederim hocam
  • oktayy82 kullanıcısına yanıt
    Mağaza ve garanti güvenilir mi, seri olarak nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Englishman In New York

Mağaza ve garanti güvenilir mi, seri olarak nasıl?

Magaza güvenilr paralelde de delta en iyisi.seri hakkında bilgim yok. ben g2 almıştım.simdide note 3 neo alacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 deki dubaibilisim nasildir.alisveris yapan oldumu acaba

• oktayy82 kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim.
    G2 note 3 neodan iyi değil mi neden değiştiriyorsunuz?
    Note 3le g3 arasında kalmıştım g3e daha yakınım şu an, sizce hangisi daha iyi?
  • Az önce n11 idealçarşımdan aldım 16 gb titanyum renk.

Sepetimi şu şekilde oluşturdum gayet uyguna geldi bana göre.

2 Adet 32 gb Sandisk Clas 10 mcro sd = 94 tl

Cüzdan kılıf = 25 tl

Temperli ekran koruyucu = 20 tl

Lg g3 = 1360 tl

4 Adet kalem pil = 5 tl ( sipariş toplamının 1500 tlyi geçmesi için ekledim :D )

1504-110-150= 1244

Sandiskin birini arkadaşa aldım 1244-47= 1197 tl

Toplamda 32 gb sd + ekran koruyucu + Kılıf + lg g3 16 gb bu fiyata geldi. Değerlendirmek isteyen arkadaşlar bu şekilde yapabilir.

1360 üstü için evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz bir üründe alabilirsiniz. Örneğin çamaşır detarjanı, sabun vs gibi yani son kullanma tarihi çok uzun olan evinzde sürekli ihtiyaç duyabileceğiniz bir ürün olabilir. Sadece telefonun fiyatı 1100 tl ye gelmiş olacak.

• Gg da vakıfbank world karta 100 tl puan yokmu sadece yapıkredi worlde mi var bilen varmı arkadaslar?

• İdeal seçim'den aldığım G3 32gb üründe 1 adet ölü pixel çıktı bugün ürünü değişim için gönderdim sonucu hakkında bilgi veririm arkadaşlar...
  • Englishman In New York kullanıcısına yanıt
    Daha önce note3 kullanmış birisi olarak g3'ü tek geçerim
  • pesaction kullanıcısına yanıt
    1390 tl 32 gb varken 16 gb olan modele nasıl 1360 verdiniz anlamış değilim.

• RedlEyel kullanıcısına yanıt
    G3le g2 arasında kaldım şu an.
  • Hocam 16 gb olanın ram i 2 gb 32gb olanın ram i 3gb farkında değilsinizdir belki diye hatırlatayaım dedim ben geçen hafta iş yerinden bir arkadaşa 32 gb olanından aldım telefon arada donma-takılma yapıyormuş sanırım ekranın 2k olmasındanmıi sizlerde böyle bir sıkıntı yaşadınız mı
  • Englishman In New York kullanıcısına yanıt
    Hocam tercih sana kalmış.
    G2 kullanmadığım için kesin bir şey diyemem.
    Ama g2'ye göre bir sürü geliştirme var
    Plastik kalitesi daha iyi kamrası biraz daha iyi işlemcisi daha iyi ekran daha iyi arka kapağın çıkabilmesi vs vs.
    Benim g2 almamamın sebebi micro sd yuvasının olmamasıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

1390 tl 32 gb varken 16 gb olan modele nasıl 1360 verdiniz anlamış değilim.

İdeal seçimde 1500 tl idi. O yüzden yanaşmadım hocam birde herkes ideal seçimi övmüş sorunsuz olmasını vs o yüzden ordan aldım diğer mağzalara bakmadım hiç. 16 gb olanı 1200 küsür bandında vardı onlarada bakmadım, hayırlısı artık
  • Arkadaşlar n11 de en uygun ve güvenilir satici hangisi ?

• quick circle orijinal kapaklarda kampanya bulabildiniz mi ? genelde 80 tl civarına satan yerler var
  • pesaction kullanıcısına yanıt
    Tamam idealbseçim iyidir sağlamdırda sonuçta dubibilişimbde sağlam tek fark biri medcell gatantili diğeri delta garanrili aradaki 110 tl farkı vermeye kesinlikle değmez delta garantil cihazlar başka satıcılırdabda vardı 1420 tl civarı sonuç sen cihazı aldıktan sonra kimden aldıysan al bundan sonraki muhatabın delta servisdir.
    Karışmak istemiyorum vicdanım el vermiyor iptal et kardeşim o 16 g3 alınmaz verdiğin paraya zaten 32 gb çok rahat gelir hemde istediğin firma istediğin şirketin garantisinde alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canciger -- 18 Aralık 2014; 9:51:28 >
  • Arkadaslar bu black gold yazan urun normal bildigimiz gold renk mi?

• n11 den lg g3 32gb dubaibilişim den 1390-139 indirim ile 1251 e aldım.güzel oldu. hatta bonusu olana 111 de puan gelir.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.