Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gitti gidiyor ideal seçimden alinan telefonlarin ekrani beyazlari net ve tam beyaz göstermiyor. Sizinde öyle mi ona göre iade edeyim mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gg %10 indirimi olan REFERANSLI uyeler istedikleri fiyat ile PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

Peki lg türkiye garantili en bilinen en uygun neresi var ?

şu an teknosada gördüm bende bu cevabı arıyorum 1800 lira olmuş alasım var ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rota21

Gitti gidiyor ideal seçimden alinan telefonlarin ekrani beyazlari net ve tam beyaz göstermiyor. Sizinde öyle mi ona göre iade edeyim mi ?

Bende idealseçimden g3 aldım 2 gün önce. Beyazlar ile ilgili bir problem olduğunu düşünmüyordum fakat bugün dışarı çıkmışken bir test edeyim dedim. İki tane g3 ile karşılaştırma yapma fırsatı buldum. Birisi ile renkleri aynıydı. Diğerinin ise beyazı benim telefonun beyazından daha beyazdı. Sanırım bu durum seri ile alakalı olabilir. Üretim hatası olduğunu zannetmiyorum muhtemelen yeni seri cihazlarda kullanılan panel farklı renklerde ondan dolayı farklı. Bu tamamen şahsi fikrim kesin birşey değil. Buarada telefonları avea ve vodafone bayilerinde inceledim.

• Gıda, yemek, akaryakıt, kuyum ve telekomünikasyon sektörlerinde yapılan alışveriş işlemleri taksitlendirilememektedir.

• Sağol dostum tavsiyen için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gence0088 -- 14 Aralık 2014; 2:20:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

n11 de 412 seriler satışda

link verebilirmisiniz?

http://www.n11.com/lg-d855-g3-32gb-cep-telefonubeyaztitangold-P29722846

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar gordugum kadariyla idealsecimden alinan cihazlarda bir takim sorunlar cikabiliyor işimiz birazda sansa kalıyor. Bugun %10 hediye cekinin son günü. Gittigidiyordaki diğer saticilardan alis veris yapip LG g3 alan oldu mu? Hangi satici guvenilirdir onerebileceginiz başka satici var mi?

• 412 serisinde de sari ekran sorunu mevcut mu?

• GG % 10 çek lazım satan varsa pm lütfen

• Markoda nasıl bir site alışveriş yapan varmı. Word kampanya var mı.
    Birde hepsi burada resmi italat mı?
    Aklım hala kliksa'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsa -- 14 Aralık 2014; 10:58:09 >
  • Eski serilerde sorun oluyor diyorlar bende 406k var hiç bir sorun yok (çatlak, cızırtı, sari ekran, olü piksel vs.) satıcıya dedim bana 410 gonder diye gelen cevap: "forumlardaki kirli bilgiden ötürü bu açıklamayı yapıyoruz cihazın serisi kalitesiyle alakalı değil üretim tarihiyle alakalıdır" vs. Vs. :)

• Arkadaşlar dün gece gg idealsecim satıcısından 1379TL'ye LG G3 siparişi verdim. Size sormak istediğim telefonu kargodan alınca nasıl kontrol testleri yapmam gerekiyor, nelere dikkat etmeliyim? Maddeler halinde bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
  • Gelen ürünü kargonun yanında teslim al.Ürünü kargo elemanı yanından ayrılmadan kutusunu aç ve incele.herhangi bir aparatlarında eksik varmı.telefonda kırık, çizik herhangi bir anormal bulgu varmı.Şüphelendiğin bir durum söz konusu olursa gelen kargo elemanına tutanak tuttur ve kargoyla tekrar geri gönder.Eğer kargonun zamanı varsa telefonun imei nosu'nu sorgula.eğer gelen kargo firma acentası sana yakınsa mümkünse bu yazdıklarımı acentada yaparsan daha iyi olur.Bazı kargo elemanları beklemeyeye çalışıyor geldiği zaman diğer malları götüreceği için biraz nazlanıyorlar.Kargo elemanı bekleme yapmazsa,sana acentaya götürsün yakınsa orada bakmaya incelemeye çalış.İçin daha iyi rahat olur.
  • bhz den aldığım g3 32gb delta garantili 411 serisi üründe, ekran kapalı hiç bir proğram çalışmıyor, bekleme modunda hoparlör tarafından cızırtı sesleri geliyor sürekli, elektrik cızırtısı gibi, dün akşam açtım kutuyu sabah farkettim, değişime mi göndermeliyim, yoksa normal mi?
  • şu siteden daha önce alışveriş yapan var mı? hıyar falan göndermiyorlarsa çok iyi http://birlothshop.com/urun/lg-g3-d855-32-gb
  • Kardesim aciklamalarda herhangi bisey goremedim muhtemelen imei kayitsuz garantisiz telefondur almadan once saticiya detayli soru sorun cevaba gore alin

• steinbeck0635 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gonderip yenisini isteyin bende oyle bi sorun yok normal degil

• Alıyormuyuz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG Türkiye garantili 32gb 1100tl diyor açıklamada ama site ile ilgili hiçbir şey yok nette ya da ben bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeozka -- 14 Aralık 2014; 16:08:10 >
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.