Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • idealcarsim ın irtibat numarasını bilen var mı acaba?

3. gün oldu sistemde herhangi bir kargo güncellemesi yok.
  • N 11 de şuan 100 lük kupon mevcut. Koyu siyah renkse kuponun altı yüklenebiliyor griyse bitmiş demek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akabemobiledan alisveris yapan oldu mu Delta garantili ve 409 serisi gonderecegini soyluyor,dogru mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkankilicoglu

idealcarsim ın irtibat numarasını bilen var mı acaba?

212 526 1995
  • volkankilicoglu V kullanıcısına yanıt
    soru cevap kısmına kargoların bugün gönderildiği akşam 22:00 a kadar kargo bilgilerinin sisteme girileceği yazılmış cevap olarak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayrin

Seri no 409 , 32 gb gold , yurt dışı cihazı bugün 1275 tl ye sahibinden.com dan bir satıcıdan aldım. İsteyen arkadaşlara detayları paylaşabilirim. Fabrika hatalarına karşı 1 ay değişim ve 1 yıl uluslararası garanti.

pasaport kaydı falan tamam mı? ayrıca lg servis garantisi varsa çok iyi, yine de bi sorun lgye.. hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

hocam 1 yil uluslarasi garantiyi bir arastirin bence.. BENCE, oyle birsey yok... Oyle olsaydi yani paralel alan herkes telefonunu lg garantiya verirdi, 1 yil estsra garanti icin o kadar fiyat farkini kimse odemezdi... HTC'de var(di), iphone'da var diye biliyorum ama LG'de hic duymadim...

Aslında garanti kısmı benim için pek önemli değil. Cihaz arızalanırsa gerekirse yurt dışında tamir ettirilebilir , daha önce yaptım bunu ama zaman açısından sorun olur benim için.Uluslararası garantide bahsedilen yurt içi garanti değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Seri no 409 , 32 gb gold , yurt dışı cihazı bugün 1275 tl ye sahibinden.com dan bir satıcıdan aldım. İsteyen arkadaşlara detayları paylaşabilirim. Fabrika hatalarına karşı 1 ay değişim ve 1 yıl uluslararası garanti.

pasaport kaydı falan tamam mı? ayrıca lg servis garantisi varsa çok iyi, yine de bi sorun lgye.. hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın..

Kayıt var ama garantiyi daha konuşmadım . Arkadaşlar artık Lg G3 32 lerde cidden fiyat baya geriledi , 1 haftadır cihaz bakıyorum forum da ve diğer sitelerde , millet kafayı yemiş saçma sapan fiyatlar, ikinci el cihazlar sıfırından pahalı, tam hayal dünyası. Düzgün rakam olan cihaz da hemen satılıyor zaten. Bu arada çok keyifli bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: matis01

quote:

Orijinalden alıntı: volkankilicoglu

idealcarsim ın irtibat numarasını bilen var mı acaba?

212 526 1995

teşekkürler,

aradım. kargo bugün yola çıkacakmış 410 serisi tr prizli çıkar dediler
  • 200 TL lik çekler acilsa alacağım hemen. Ama açılmıyor off.
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-132110258

1599 TL fiyatı var, 100 TL chip para + %1,6 avantajix ile epey uyguna geliyor 32GB 410K serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLife -- 24 Ekim 2014; 13:37:41 >
  • bu 200 lük çek ne oluyor anlayamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nunkyy

bu 200 lük çek ne oluyor anlayamadım?

n11 çarşamba 1500 tl üsütü 200 tllik kupon dağtıyordu ama tükendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ekim 2014; 14:32:55 >
  • quote:

hocam 1 yil uluslarasi garantiyi bir arastirin bence.. BENCE, oyle birsey yok... Oyle olsaydi yani paralel alan herkes telefonunu lg garantiya verirdi, 1 yil estsra garanti icin o kadar fiyat farkini kimse odemezdi... HTC'de var(di), iphone'da var diye biliyorum ama LG'de hic duymadim...

Aynen, öyle birşey yok. Amerika'dan getirdiğim telefonumda sorun çıktı, LG'yi aradım, 'bizden alınmayan ürünlere bakmıyoruz' dedi. Delta'ya götürdüm telefon kadar para istedi, tekrar Amerika'ya gönderip yaptırdım ama ekstra harcadığım parayı mı zamana mı yanayım bilmiyorum.

3-5 fazla verip paralel de olsa buradan almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Aynen, öyle birşey yok. Amerika'dan getirdiğim telefonumda sorun çıktı, LG'yi aradım, 'bizden alınmayan ürünlere bakmıyoruz' dedi. Delta'ya götürdüm telefon kadar para istedi, tekrar Amerika'ya gönderip yaptırdım ama ekstra harcadığım parayı mı zamana mı yanayım bilmiyorum.

3-5 fazla verip paralel de olsa buradan almak daha mantıklı.

artık servisin feriştahı olsa bu ülkede düşürmeye darbeye bağlı olan olaylar garanti kapsamı dışıdır ve fahiş fatura çıkartırlar telf gözünüz gibi sakınmada fayda var orj garanti farketmez etrfaımda kaç kişi davalık oldu hepside kaybetti..telf kendi kendine bozulcak anca..

• farklı bir konu ama aranızda bu kılıf yada benzer kılıf alıp ta kullanan var mı_?
    varsa deneyimlerinizi paylaşır mısınız
    http://www.aliexpress.com/item/For-LG-G3-Quick-Circle-Case-Luxury-PU-Flip-Leather-Back-Cover-With-NFC-Wireless-Charging/2026722447.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobo006

farklı bir konu ama aranızda bu kılıf yada benzer kılıf alıp ta kullanan var mı_?
    varsa deneyimlerinizi paylaşır mısınız
    http://www.aliexpress.com/item/For-LG-G3-Quick-Circle-Case-Luxury-PU-Flip-Leather-Back-Cover-With-NFC-Wireless-Charging/2026722447.html

paraya kıy orjinalı al bir çok arkadaşımda orj yerini tutmuyor 1500 veren 100 de veririr :) + bride arka kapağı çıkaralanı tavsiye ederim yoksa tel kalınlaşıyor biraz..

http://www.n11.com/lg-g3-kilif-d855-orjinal-quick-circle-flip-cover-basari-urunu-P27174493
    kardeşimde siyahı ve arkadaşımda altını var oldukça şık gosteriyor teli..çakmaları kötü ve çelik aksamlı değil,hatta kardeşim 120 tl alıp 20 tl bayii kazığını yemiş kardeşim..insan bir sorar..net özürlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ekim 2014; 15:31:55 >

• https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1739633/lg-uluslararasi-garanti-kapsami-gecerli-degil

Lg istediği kadar yırtınsın, uğraşırsanız alırsınız,bu arada buradan alınan cihazlarla ilgili şikayet leri inceleyin , garanti kapasımda ki ürünlere 100-200 fatura çıkarmışlar hep.Yani işin sonu aynı, o yüzden burdan almak saçmalık.Bu zamana kadar hep garantili aldım ama anlamsızmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: nunkyy

bu 200 lük çek ne oluyor anlayamadım?

n11 çarşamba 1500 tl üsütü 200 tllik kupon dağtıyordu ama tükendi..

Sanırım tukenmedi ara ara aciliyor. 100 lük te yoktu bugün var. Açılmasını bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1739633/lg-uluslararasi-garanti-kapsami-gecerli-degil

Lg istediği kadar yırtınsın, uğraşırsanız alırsınız,bu arada buradan alınan cihazlarla ilgili şikayet leri inceleyin , garanti kapasımda ki ürünlere 100-200 fatura çıkarmışlar hep.Yani işin sonu aynı, o yüzden burdan almak saçmalık.Bu zamana kadar hep garantili aldım ama anlamsızmış.

ne 200 ü yav benim kuzen s4 yere düşürdü 400 tl çıkardılar 2 aylık teldi oyle çatlak çatlak kulanıyor halen kanunlar değişti artık oku moku kullanıcı hatasına çevrimek için elinden geleni yapıyorlar..dava açsanda kaybediyon..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ekim 2014; 15:34:00 >

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.