Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rock_starr

Arkadaşlar bugun 7. lg g3 telefonunu sipariş edişim şikayetvardaki sorunların hiç birini yaşamadım çok şükür, yaşayanlara allah kolaylık versin. İlk kez paralel ithalat telefon alacak arkadaşlar kuşkucuya düşüyor sıkıntı çıkar mı diye onların kuşkularını bir nebze hafifletmek için yazıyorum. Telefonla birlikte gelen sarj aletlerin hepsi türkiye uyumlu satıcının elinde hangi seri varsa onu gönderiyor ben seriler arasında bir fark olduğunu zannetmiyorum zira elimde 406 dan 505 e kadar bütün telefonları aldım :D aldığım bir tane telefon dilini bilmediğim bir dilde açıldı sadece bu sorunla karşılaştım onuda düzelttim hemen. Teknoloji şans işi alırsın sağlam çıkar iade süresi geçer bozulur uğraşırsın ama yinede paranı kaptırmazsın. Alacak arkadaşlar telefonlarının tam bir fiyat performans ürünü aklından çıkarmasın evet çok ısınıyor olabiliyor ama bu bu paraya bu işi gören bu boyuttaki bir telefon için çok iyi sayılır kaldıki ipohneda ısınıyor.Alanlara hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip etsin

Telefon turşuculuğu işine mi girdiniz 7 tane nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

quote:

Orijinalden alıntı: rock_starr

Arkadaşlar bugun 7. lg g3 telefonunu sipariş edişim şikayetvardaki sorunların hiç birini yaşamadım çok şükür, yaşayanlara allah kolaylık versin. İlk kez paralel ithalat telefon alacak arkadaşlar kuşkucuya düşüyor sıkıntı çıkar mı diye onların kuşkularını bir nebze hafifletmek için yazıyorum. Telefonla birlikte gelen sarj aletlerin hepsi türkiye uyumlu satıcının elinde hangi seri varsa onu gönderiyor ben seriler arasında bir fark olduğunu zannetmiyorum zira elimde 406 dan 505 e kadar bütün telefonları aldım :D aldığım bir tane telefon dilini bilmediğim bir dilde açıldı sadece bu sorunla karşılaştım onuda düzelttim hemen. Teknoloji şans işi alırsın sağlam çıkar iade süresi geçer bozulur uğraşırsın ama yinede paranı kaptırmazsın. Alacak arkadaşlar telefonlarının tam bir fiyat performans ürünü aklından çıkarmasın evet çok ısınıyor olabiliyor ama bu bu paraya bu işi gören bu boyuttaki bir telefon için çok iyi sayılır kaldıki ipohneda ısınıyor.Alanlara hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip etsin

Telefon turşuculuğu işine mi girdiniz 7 tane nedir

kendime kardeşime dayıma eşe dosta akrabaya :D

• Hocam siz telefonu ceppaket ten almamismiydiniz onun sevk tarihi 28i degilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet sefa

Hocam siz telefonu ceppaket ten almamismiydiniz onun sevk tarihi 28i degilmi

Bende anlamadım girdim baktım kargoya verilmiş, adama mesaj attım bunu dedi :

"Stoklarda az sayıda ürün bulunmaktaydı.İlk verilen siparişler dün gün içerisinde gönderilmiştir."
  • Arkadaşlar,^birşey keşfettim, yeni Android yani 5.0 eskisine oranla optimize güzel bir sürümken, eski model olup, güncellemeyi alan telefonlarda kasıyor.

Firmalar, vatandaş yeni modelleri alsın diye, bilerek bu telefonları yavaşlattıklarını düşünüyorum. Benim LG g2 update sonrası yavaşladı... LG G3 'yen performanslı telefon şimdi kasmaya başladı.

Alacaklar bunu da düşünsün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Arkadaşlar,^birşey keşfettim, yeni Android yani 5.0 eskisine oranla optimize güzel bir sürümken, eski model olup, güncellemeyi alan telefonlarda kasıyor.

Firmalar, vatandaş yeni modelleri alsın diye, bilerek bu telefonları yavaşlattıklarını düşünüyorum. Benim LG g2 update sonrası yavaşladı... LG G3 'yen performanslı telefon şimdi kasmaya başladı.

O dediğiniz her telefonda bulunan halk arasında "Eskitme politikası" benim S4 mesela 2 yıl oldu alalı tam hatırlamıyorum ama artık oyunlarda kasmaya başladı o kadar wipe data gibi şeyler de işe yaramıyor artık, bu konu da bulunmamın sebebi artık kasması telefonumun uygun fiyata G3 alayım 2 yıl daha rahat edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Arkadaşlar,^birşey keşfettim, yeni Android yani 5.0 eskisine oranla optimize güzel bir sürümken, eski model olup, güncellemeyi alan telefonlarda kasıyor.

O dediğiniz her telefonda bulunan halk arasında "Eskitme politikası" benim S4 mesela 2 yıl oldu alalı tam hatırlamıyorum ama artık oyunlarda kasmaya başladı o kadar wipe data gibi şeyler de işe yaramıyor artık, bu konu da bulunmamın sebebi artık kasması telefonumun uygun fiyata G3 alayım 2 yıl daha rahat edeyim.

Yukleyin cm romlari, kasma falan geride kalsin. Telefonunuzda cebinizde kalsin. Benim note 1 im kasmadiysa, sizin s4 unuz hic kasmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Bu konu telefonla alakalı değil ki.Tüm teknolojik cihazlarda aynı şey vardır.5 yıl önce bilgisayarlar ile şimdilikiler aynı değildir.Windos XP ile Win10 da aynı olamayacak.Sorun telefonu ne olarak gördüğünüz.

Örneğin telefon oyun cihazı olmadığı gibi bir fotoğraf makinası-kamera da değildir.Telefon öncelikle iletişim cihazıdır.Sesli görüşmeye yarar.Sonra görüntülü iletişim için kullanılır.Acil durumlarda ve mobilken veri iletişimi sağlar.Daha sonra mobilken bankacılık işlemleri,acil durumlarda navigasyon özelliği.Tüm özellikleri asgaride toplamak esastır.Böyle kabul edilmediği sürece 1000000 işlemcili 2000000 ramli 3000000 megapiksel kameralı 400000 mah bataryalı android 5000000 sürümlü cihazdan hala şikayet ediyor olacaksınız.

Hele ki oyun oynayarak telefon telefon karşılaştırması yapanlara önerim iyi bir tablet,kesmiyorsa nobebook o da kesmiyorsa platstation alın.Bu ülkede akıllı telefon kullanan insanların büyük bir çoğunluğu okuyor,çalışıyor,sınava hazırlanıyor ve sorumlu oldukları bir aileleri var.

• G3 alanlara şu kabı tavsiye ederim. 5TL kargo ücretsiz.

http://www.teknosa.com/urunler/145054245/sbs-lg-g3-aero-siyah-cep-telefonu-kilifi
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucusu da var mı hocam ?

- Varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muco -- 26 Temmuz 2015; 20:54:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

G3 alanlara şu kabı tavsiye ederim. 5TL kargo ücretsiz.

http://www.teknosa.com/urunler/145054245/sbs-lg-g3-aero-siyah-cep-telefonu-kilifi

Teşekkürler alttaki cüzdan kılıf da iyimiş, kendi sitesinde 16,99 Euro yazmışlar

http://www.teknosa.com/urunler/145054246/sbs-lg-g3-cuzdan-siyah-cep-telefonu-kilifi

http://www.sbsmobile.com/3100_cover-aero-for-lg-g3.html
    http://www.sbsmobile.com/3101_book-case-for-lg-g3.html

• quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

ömer14 iyi hos diyorsunda buyur bak hepsi ayni sans isi buhttps://www.sikayetvar.com/internet/e-ticaret/ceppaketcom idealsecim de ayni bak onda da tonla var bu sikayetlerden sonucta senin teli aldiktan sonra ne ceppaket tanir nede gg hadi deltaya diycek :)

zaten o kafayla da düşünüyorum

sony z1 yada m4 mü alsama geçiyorum

işini ahlaklı yapan yer bulmak çok çok çok zor kısaca

hayatımda şimdilik 2 adet firma denk geldi bu şekilde hiç sorun çıkarmayan

1. seveni çok az olan Vestel ( 2 kere sıfır tv getirdi, ikiletmeden)

2. asus (sadece 1 harf basmıyor diye 20 iş gününü 1 gün geçti diye 2 yıllık garanti bitmeye yakın muadil bir üst sıfır laptop verdiler )

• aynen kardesim haklsin... 300 400 lira kar yapak dedik hayirlisi. Aslinda en guzeli tr garantili almak ama iste durumlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

ömer14 iyi hos diyorsunda buyur bak hepsi ayni sans isi buhttps://www.sikayetvar.com/internet/e-ticaret/ceppaketcom idealsecim de ayni bak onda da tonla var bu sikayetlerden sonucta senin teli aldiktan sonra ne ceppaket tanir nede gg hadi deltaya diycek :)

zaten o kafayla da düşünüyorum

sony z1 yada m4 mü alsama geçiyorum

işini ahlaklı yapan yer bulmak çok çok çok zor kısaca

hayatımda şimdilik 2 adet firma denk geldi bu şekilde hiç sorun çıkarmayan

1. seveni çok az olan Vestel ( 2 kere sıfır tv getirdi, ikiletmeden)

2. asus (sadece 1 harf basmıyor diye 20 iş gününü 1 gün geçti diye 2 yıllık garanti bitmeye yakın muadil bir üst sıfır laptop verdiler )

Sony Xperia C4 modelinide düşünebilirsiniz.

• Şu an sizce en sıcak fırsat hangisi acaba?

Ben şunu buldum;
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d855-g3-32-gb-akilli-telefonu-178635413

1279 lira - 100 lira maxipuanla 1179 liraya geliyor.
    Sizce nasıl alınır mı?
  • Kesinlikle alınabilir. Satıcı güvenilir.
    Birkaç defa telefon aldım sorunsuz
  • kardes cepport intellicel denen garanti en azindan delta olani bari al cepaket veya ideal secimden al onlarda ayni fiyatti

• quote:

kardes cepport intellicel denen garanti en azindan delta olani bari al cepaket veya ideal secimden al onlarda ayni fiyatti

https://www.sikayetvar.com/delta-teknik-servis
    https://www.sikayetvar.com/intellicel-iletisim

• thundere kullanıcısına yanıt
    Delta ile intellicel'in satış miktarınıda göz önünde bulundurmak lazım
  • valla bilmiyorum sonucta paralel ithalat garantisi ucuz malin yahnisi bu kadar olur hepsi aynida delta dierlerine gore braz daha cazip gbi :)

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.