Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

bugun vatanda zenfone 2 iyi inceledim de okadarda kaba deil ya en iyisi biraz daha beklemek

Ben anneme lg g3 hediye alacaktim teknolojiyi seviyor , fiyatlar su an yukseldi ve artik devri gecti diye zenfone alayim diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Kliksa'dan sipariş ettiğimiz 32 GB Titan rengi telefon, 506 serisi ve Fonotel garantili olarak geldi. IMEI kaydı BTK'da yapılmış durumda.

http://www.kliksa.com/urun/lg-g3-d855-32-gb-titan-akilli-telefon/980005602

Şu mu hocam ?
  • Paralel İthalat garantili cihaz alacaksanız aşağıdaki sayfayı inceledikten sonra karar vermenizi tavsiye ediyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_107487419/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Kliksa'dan sipariş ettiğimiz 32 GB Titan rengi telefon, 506 serisi ve Fonotel garantili olarak geldi. IMEI kaydı BTK'da yapılmış durumda.

http://www.kliksa.com/urun/lg-g3-d855-32-gb-titan-akilli-telefon/980005602

Şu mu hocam ?

Evet, o. Yalnız haftasonu 1299 liraydı. Zam yapmışlar.

• Şu 1099'a umarım kısa bi süre zarfında çıkar beklemeye tahammülüm kalmadı. Güzel bi kampanyada bulamadım 1 hafta daha beklemeyi düşünüyorum yoksa zenfone 2 sipariş edicem.

Dipnot: Özel olarak yardımcı olabilecek, tavsiye verebilecek PM atarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersan -- 2 Temmuz 2015; 1:56:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wintersan

Şu 1099'a umarım kısa bi süre zarfında çıkar beklemeye tahammülüm kalmadı. Güzel bi kampanyada bulamadım 1 hafta daha beklemeyi düşünüyorum yoksa zenfone 2 sipariş edicem.

Dipnot: Özel olarak yardımcı olabilecek, tavsiye verebilecek PM atarsa sevinirim

Kampanya felan yakalarsanız bende pm alıyım size zahmet
  • wintersan kullanıcısına yanıt
    Bende 6 aydır zenfone 2'yi bekledim fakat telefondan soğudum, LG G3 bakıyorum şuan ama şuanda fiyatlar uçmuş biraz, sıkıldım artık beklemekten.
  • Erdinin bildiği vardır dedik de ne zaman olacak bu indirim fırsat yakalayan arkadaş pm atarsa sevinirim acil almam lazım bu telefonu
  • VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam haber veririm.
  • Gittigidiyora 1159 a lg türkiye garantili 32 gb bugün üye olan biri satış açtı. Doğru mudur? Güvenilir midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Gittigidiyora 1159 a lg türkiye garantili 32 gb bugün üye olan biri satış açtı. Doğru mudur? Güvenilir midir?

Hocam link varmii

• Sanirim gondermez hocam ama sansimi denerim derseniz alinabilir

• Sipariş verdik ve satıcı ürünü yollamadı diyelim, burada bizim zararımıza ne olur?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ba0237

Sipariş verdik ve satıcı ürünü yollamadı diyelim, burada bizim zararımıza ne olur?

Teşekkürler

önceki sayfalarda yazıyormuş. şimdi okudum. daha sonra satıcı arıyormuş. gittigidiyor ile anlaşamadık siz parayı havale edin ben yollayacağım diyormuş. parayı yollarsanız "bum" oluyormuş.
  • Almayın, defalarca aynı şey oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşalar o zaman, herhangi bir havale falan yapmadıktan sonra bize bir zararı yok anladığım kadarıyla.

Telefonu aldık ve kargo geldi diyelim.

Kargo bizeulaştıktan sonra nelere dikkat etmek lazım?

Telefonda ne gibi kontrolleri yapmak lazım?

Bir hocam de LG G3 model serileri arasındaki başlıca farklar nelerdir, hangileri yeni hangileri eskidir, hangileri tercih edilmelidir?

Son sorumun cevabı eminim başka konularda vardır fakat konulara baktığımda en az 125 sayfalık, bu yüzden buradan bir daha sordum.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • Aslında birsey olmaz.telefon gelirse zaten sorun yok .önce havale derse olmaz ,önce telefon gelsin dersiniz .işine gelmezse göndermez zaten sipariste iptal olur GG sizin ödemeyi geri iade eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saticiya mesaj attim yanlislik yok diyor. Acaba alsam bir yamukluk cikarsa karta geri iade sıkıntı olurmu arkadaslar

• Bende msj attım ,gittigidiyor dışında para gönderme, Lg Turkiye garantili değilse geri gönderirim ,ona göre alayimmi dedim cvp gelmedi daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.