Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MSefa23

sanırım satıcılarda stok azalınca fiyat arttırımına gittiler.Verdiğiniz linke göre 80 TL daha ucuz satan mağaza linki..

http://www.n11.com/lg-d855-g3-32gb-cep-telefonu-P28743417

n11 Kampanyalarını beklemek gerek..

linki temsili verdim hocam. paralel alınsa bile delta vs gibi nispeten büyük firmalar dışında pek de almamak lazım diye düşünüyorum. arkadaş aldı n11'den bu şekilde bir sony geçen sene ithalatçısı resmi eyvallah da, teknik servis van'da. van'a giden telefonun akıbetini mi düşüneceğiz bir de. paralelin bile paraleli var, çok enteresan.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Orijinalden alıntı: semioli

quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

quote:

Gittigidiyor geçen ay sürekli anında indirim , %5 kod , %7 indirim vs. yapıyordu.

Bu ay sönük geçiyor.

Şu an gittigidiyor'da 1.279,00 TL ve 50,00 TL bonusla 1.229,00 TL'ye geliyor. N11'de 1.100,00 TL civarına almışlar yakın zamanda?

Tam alacaktım ancak son anda almaktan vazgeçtim ve daha uygun fırsatları bekleyeceğim!

NE 1100 ü millet 980-1030 civarına mal ettiler seçimden önceki %11 kampanyasından

Öyleyse bu 1.229,00'a kesinlikle alınmaz!

Beklemeli.

Teşekkür ederim kardeş...

Hedefim 900 lira'ya almak bu telefonu.

en az 1 yıl daha beklemek lazım 900 lira için.

bende 1000 lira seviyelerine düşmesini bekliyorum. ya da S5 alacagım. hangisi düşerse artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

quote:

Gittigidiyor geçen ay sürekli anında indirim , %5 kod , %7 indirim vs. yapıyordu.

Bu ay sönük geçiyor.

Şu an gittigidiyor'da 1.279,00 TL ve 50,00 TL bonusla 1.229,00 TL'ye geliyor. N11'de 1.100,00 TL civarına almışlar yakın zamanda?

Tam alacaktım ancak son anda almaktan vazgeçtim ve daha uygun fırsatları bekleyeceğim!

NE 1100 ü millet 980-1030 civarına mal ettiler seçimden önceki %11 kampanyasından

Öyleyse bu 1.229,00'a kesinlikle alınmaz!

Beklemeli.

Teşekkür ederim kardeş...

Hedefim 900 lira'ya almak bu telefonu.

en az 1 yıl daha beklemek lazım 900 lira için.

bende 1000 lira seviyelerine düşmesini bekliyorum. ya da S5 alacagım. hangisi düşerse artık.

960 lira'ya 1 ay önce alanları gördüm. n11.com'u çok iyi takip etmek gerek. 1.000 TL'den aşağı rahat alınır Delta garantili, 505 veya 504 seri ile.

Edit: Yanlış olmasın fazla da fiyat olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 25 Haziran 2015; 12:55:40 >

• LG TR garantili arayanlar için teknosada bugün 10% hediye çeki kampanyası var. 32GB 1699 - 170 (hediye çeki) - 50 (world puan) 1479'a gelir.
    Hediye çeki 1-15 Temmuz arasında hediye çekinin 3 katı tutarındaki alışverişlerinizde kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmnzl

LG TR garantili arayanlar için teknosada bugün 10% hediye çeki kampanyası var. 32GB 1699 - 170 (hediye çeki) - 50 (world puan) 1479'a gelir.
    Hediye çeki 1-15 Temmuz arasında hediye çekinin 3 katı tutarındaki alışverişlerinizde kullanılabilir.

Ayıptır sorması 170 lira çeki ne yapmayı düşünüyorsun?Ya da heye istinaden 170 tl olarak görüyorsun?
  • En iyisi lg tr garanti ama pahalı
    Delta servis garanti haricinde diğer paralel ithalat telefonlar bence risk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

http://epttavm.com/item/5512500_lg-d855-g3-16gb-titan-akilli-telefon

en ucuz distribütör garantili

O 16 gb olan biliyorsun degil mi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • krmnzl K kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır 1699 liraydı hatta o zaman 2100 liranın üstünü çizmişlerdi şimdi 1899a çıkartmışlar %10 diye millete algı operasyonu yapıyorlar.nefret ediyorum şunlardan.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    960 olan delta garantili değildi aksaray iletişimdi heralde aksaray iletişime kötü diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01virüs01 -- 25 Haziran 2015; 15:43:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    forumda ithalatcı garantililerden herkes deltayı öneriyor ama delta hakkında çok şikayet var hatta telefonun kasasına servisin zarar verip bu telefonu düşürmüşsünüz diyip garanti dışı bıraktığını söyleyenlerde var

delta servis konusu
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=70652467&p=54

• Telefona öyle zarar vermek kolay olmuyor zaten elinizden düştüğü anda ya ekranı kırılır ya da ana kart zarar görür ki ekran kırılma oranı çok daha büyük bunu da garanti karşılamadığı için cebinizden en az 400 lira çıkacak ben garantili olsun diye ilk android telefonuma 900 lira para verdim 1 hafta sonra sonra 800 2 hafta sonra da 700 oldu toplam 3 hafta da 200 lira düştü, camı kırıldığında ise 300-400 lira masraf istediler ve sadece cam kırılmıştı ekran'da değil. Uzun lafın kısası garantili de olsa olmasa da o para cebinizden çıkacak. @01virüs01
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01virüs01

forumda ithalatcı garantililerden herkes deltayı öneriyor ama delta hakkında çok şikayet var hatta telefonun kasasına servisin zarar verip bu telefonu düşürmüşsünüz diyip garanti dışı bıraktığını söyleyenlerde var

delta servis konusu
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=70652467&p=54

bende kararsız kaldım
    bu başlığı takip ediyorum aslında lg tr garantili almak istiyorum ama fiyatlar uçtu
  • Beyler n11de şu an adam gibi kampanya yok yakın zamanda olacak mı birşeyler bilen var mı?
  • piyasada paralel ithalat lg3 fazla yok. o yüzden fazla kampanya da yok. bir kaç gün beklemek daha mantıklı
  • Hafta içi gg ve n11 e yeni cihazlar girecek
    Paralel g3 lerden şuanda yok piyasada olanlarda
    Uçmuş

• benim cihaz geldi, valla satıcı 26 sından itibaren demişti sevkiyat için. 26 sında elimde :) 506k , delta garantili, yanlız cihaz cok hassas duruyor. kesinlikle sağlam kılıf almak lazım. ha gitti gidecek gibi. bu arada 1279 tl ye aldım gg den 50 tl bonus verdi 150 tl lik hediye çeki (500tl ve üzeri alışverişlerde kullanmak için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekaan

benim cihaz geldi, valla satıcı 26 sından itibaren demişti sevkiyat için. 26 sında elimde :) 506k , delta garantili, yanlız cihaz cok hassas duruyor. kesinlikle sağlam kılıf almak lazım. ha gitti gidecek gibi. bu arada 1279 tl ye aldım gg den 50 tl bonus verdi 150 tl lik hediye çeki (500tl ve üzeri alışverişlerde kullanmak için)

Hangi satıcı dan aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ideal secimden aldim

• LG D693 G3 STYLUS GOLD ( İTHALATÇI FİRMA GARANTİLİDİR )
    769.00 TL
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.