Şimdi Ara

kartus alicam acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hp deskjet 2050A yazicim var. Yeni siyah kartus alicam. Yazici yi aldigim yere gittim adam bana 40 tl para bicti. Sizcce fiyati iyimidir yoksa baska yerlerede soruyummu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mevcut kartuşunuza sağlıklı biçimde dolum yapılırsa sorunsuz şekilde defalarca kullanılabilir diye biliyorum.Hp konusunda tecrübeli arkadaşların cevabını almak lazım...
    Benim yerimde olsan; O yazıcıyı çöpe atar(eşe dosta veripde başını yakmazdın, düşmanına verebilirsin ) giderhttp://www.vatanbilgisayar.com/wf-3520dwf-yazici-tarayici-fotokopi-faks.html sıfır Epson yazıcı alırdın, 9 hp kartuş parasına yazıcı sahip olurdun.Sonrasında Üstüne 70 tl verip bu yazıcıya kolay dolum kartuş- 150 ml mürekkep seti aldınmı toplamda ortalama 60 kartuşluk kullanımın olurdu.Sonrasında mürekkep alıp O kartuşları kullanmaya devam edeceksin.Kısaca 440 tl maliyetle hazırda 60 kartuş kullanımlık yazıcın olacak, sonrasındaki masrafın sadece mürekkep olacak. Diğer tarafta HP kartuş kullanmaya devam edersen max. 60x40=2400 tl masrafın olacak.Kartuş dolumunu 5 tlden yapsan ve O kartuşların 60 kere sağlıklı dolum yapacağını varsaysak(ki imkansız en fazla 5-10 kere dolar) 60x5=300 tl minimum masrafın olacak.Hesap ortada; benim yerimde olsan o yazıcıyı çöpe atardın
    BENQ yazıcılı günlerimi hatırladım bir an , 70 tl ye yazıcıya kartuşlarınada 350 civarı masraf yapmıştım.Yazıcıdan pahalı kartuşları vardı!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.