Şimdi Ara

HTC One Mini 2 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamı alüminyum gövdesi ve tasarımı ile akıllı telefon dünyasında farklı bir yer edinen HTC One M8'in malzeme kalitesi ve tasarımsal mini ikizi One Mini 2 test masamızda. Bakalım ağabeyine layık bir kardeş olabilmiş mi?

• Motion Launch yok dedikten sonra kapattım.

• Hiçbir firmanın mini modelini beğenmiyorum. Bu tabiki benim şahsi görüşüm ama aynı özelliklerde bir mini çıkarsalar çok daha iyi olacaktır. Günümüz şartlarında bir çok cihazda olduğu gibi bu cihazda da 1 gb ram şimdilik olmasa bile ileri ki zamanlarda yetersiz kalacaktır. Toplumu kısa süreli tüketim aracı olarak görmeleri gerçekten çok kötü. Bu cihazları alıp 2-3 sene kullanacak birçok insan olacaktır. Keşke bunlar göz önüne alınıp cihaz üretilse. 4' - 4.5' arası performanslı cihaz yok piyasada.

• Bu telefonu alacağıma 200tl daha verip Moto G+PlayStation 4 alırım.

799tl olmalıydı fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 19 Haziran 2014; 23:10:44 >
  • Pil yetersiz. incelemede Gün isiginda ekran seviyesi nasilil olduguna deginilmemis.bu telefonlari tam isikda kullanmak sorun gercekden pil bir günü tamamlayamiyor. bende zaten tamamlayamiyor . bir sene oldu artik sarj cok hizli yemeye basladi.

alinmaz bu telefonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: olgacxx

Hiçbir firmanın mini modelini beğenmiyorum. Bu tabiki benim şahsi görüşüm ama aynı özelliklerde bir mini çıkarsalar çok daha iyi olacaktır. Günümüz şartlarında bir çok cihazda olduğu gibi bu cihazda da 1 gb ram şimdilik olmasa bile ileri ki zamanlarda yetersiz kalacaktır. Toplumu kısa süreli tüketim aracı olarak görmeleri gerçekten çok kötü. Bu cihazları alıp 2-3 sene kullanacak birçok insan olacaktır. Keşke bunlar göz önüne alınıp cihaz üretilse. 4' - 4.5' arası performanslı cihaz yok piyasada.

Sony Xperia Z1 Compact(4.3''), Apple İphone 5S(4.0'') fazla seçenek olamasa da performanslı cihazlar var.
  • Sayfaları açınca sayfanın üzerinde kendiliğinden çıkan reklamlarınız iyice rahatsız edici olmaya başladı.Kapatma işaretini bulmak dert,buluyorsun soru soruyor,cevap veriyorsun tekrar kapatma işaretini bulman gerekiyor,birde hemen kapatamayalım diye çarpı işareti sağ üst köşede değil.O ürünü alacaksam bile şu sinir bozucu reklamlar yüzünden almam.

• Bana göre HTC'nin tasarım olarak en kötü telefonlarından birisi. Evet M8 ile aynı tsarımda olabilir fakat bu boyuta hiç gitmemiş bu tasarım.

• Bu 4,5 inçlik kazık, 5,5 inçlik Desire 816 kazığına rahmet okutur.

HTC'nin tek rakibi kendisi
  • güzel inceleme, güzel telefon. fakat yine aptalca iki hata, kalın çerçeve ve kalın fiyat...

• malzeme kalitesi üst düzey ama bu telefonu mini yapan bi tasarıma sahip değil üste konumlandırılmış güç tuşu bence rezalet. fiziksel tuş kullanmayıp ekrandan ciddi oranda bi bölüm çalmışlar bu kısmı bence ekran boyutuna yansıtmak bile yanlış, bi de altına koskoca htc yazmışlar oraya harcanan alan tamamen amaçsız. bir de 1500 lira. yavaş

• Z1 compact her yönden geçer bu telefonu...

• İzlemeye bile gerek yok 1 gram aklı olan buna 1600 tl vermez.
  • 850 lira ederi var

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Bu telefonu alacağıma 200tl daha verip Moto G+PlayStation 4 alırım.

799tl olmalıydı fiyatı.

Motorola Moto G hepsiburada.com'da 629 TL'ye satılıyor.

Yine aynı sitede HTC One Mini 2 fiyatına SONY Xperia Z1 Compact satılıyor; onu alacak olan bunu alsın daha iyi derim.
  • 1599
  • Koy 999TL etiket piyasayı alevlendir.
    1599 nedir abi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınmaz pil zaten kötü. Fiyatı zaten Beni sakın ALMA !! diyor :)

• Sövmek serbest olsaydı söverdim sana HTC
    Ekleme: Baslığa fiyatı yazilsaydi kimse video ile zamam kaybetmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 20 Haziran 2014; 0:30:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800 TL Ye bile alınmaz. HTC kendinden Soğuttu. Allahtan 1600 değil 1599

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.