Şimdi Ara

2 Adet Castello bisiklet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 2 Adet Castello bisiklet
    Dominator :

26 Jant,18 vites Castello Dominator.Bisikletime geçen sene bakım yaptırdım,iki dış iki iç lastik değişti,fren vites bakımları yapıldı,1 senedir kullanıyorum bu sebeple bakım yapılması gerekebilir,üzerindeki ekipmanlardan kırmızı çanta,pompa,kilit ve çamurluklar yanında verilecektir.
    Fiyat : 225 TL , Pazarlık payı vardır

Anti tracer :

24 Jant,18 vites Castello Anti Tracer.Bisikletime geçen sene bakım yaptırdım,iki dış iki iç lastik değişti,fren vites bakımları yapıldı,1 senedir kullanıyorum pedal göbeğinden gıcırtı gelmeye başladı bu sebeple bakım yapılması gerekebilir,üzerindeki ekipmanlardan kırmızı çanta,çamurluk,ayna ve kilit yanında verilecektir.
    Fiyat : 175 TL , Pazarlık payı vardır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

2 Adet Castello bisiklet
     2 Adet Castello bisiklet
     2 Adet Castello bisiklet
     2 Adet Castello bisiklet
    Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhabalar dominatorun ağırlığı nedir, bir de kadro çelik mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duruyorsa hala alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Duruyorsa hala alabilirim.

İkiside duruyor dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbulkda olsaydın dominatoru alırdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOWOZANGE

İstanbulkda olsaydın dominatoru alırdım...

tam 20 yıl olmuş dominatör ilk bisikletimdi.
    hala duruyor ondan sonra ne markalara bindim neler topladım ama onu satmadım.Ancak yeni eve geçeceğim için depode 6 bisiklet sığmayabilir
    depoya sığdıramazsam size hediye edebilirim dominatör'ü 15 yıl oldu topladım tekrar sapa sağlam gıcır gıcır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAYALPEREST1

quote:

hala duruyor ondan sonra ne markalara bindim neler topladım ama onu satmadım.Ancak yeni eve geçeceğim için depode 6 bisiklet sığmayabilir
    depoya sığdıramazsam size hediye edebilirim dominatör'ü 15 yıl oldu topladım tekrar sapa sağlam gıcır gıcır.

Bende aynen dedigin gibi onca bisiklet kullandim ama dominatordeki keyfi hicbirinden alamadim 2 tane dominator gecti elimden temiz bir tane daha ariyorum sayet depoya sigdiramama sorunu olursa konusalim dostum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HAYALPEREST1

quote:

Bende aynen dedigin gibi onca bisiklet kullandim ama dominatordeki keyfi hicbirinden alamadim 2 tane dominator gecti elimden temiz bir tane daha ariyorum sayet depoya sigdiramama sorunu olursa konusalim dostum...

Bisiklet harika durumda arka attırıcı değiştir iç lastik değiştir bin git.Sığdıramazsam sözüm olsun.

• Depoda yer buldum başkan.geç oldu cvp idare et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patiklitospaga

Dominator :

26 Jant,18 vites Castello Dominator.Bisikletime geçen sene bakım yaptırdım,iki dış iki iç lastik değişti,fren vites bakımları yapıldı,1 senedir kullanıyorum bu sebeple bakım yapılması gerekebilir,üzerindeki ekipmanlardan kırmızı çanta,pompa,kilit ve çamurluklar yanında verilecektir.
    Fiyat : 225 TL , Pazarlık payı vardır

Anti tracer :

24 Jant,18 vites Castello Anti Tracer.Bisikletime geçen sene bakım yaptırdım,iki dış iki iç lastik değişti,fren vites bakımları yapıldı,1 senedir kullanıyorum pedal göbeğinden gıcırtı gelmeye başladı bu sebeple bakım yapılması gerekebilir,üzerindeki ekipmanlardan kırmızı çanta,çamurluk,ayna ve kilit yanında verilecektir.
    Fiyat : 175 TL , Pazarlık payı vardır.

2 Adet Castello bisiklet
     2 Adet Castello bisiklet
     2 Adet Castello bisiklet
     2 Adet Castello bisiklet

bende balçovadayım, duruyorsa bisikletler ben alırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.