Şimdi Ara

350 tl tablet onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar max. 350 tl ye tablet almayı planlıyorum samsung tab 3 istemiyorum. coğunlukla oyun oynayan birisiyim en az 16gb olsun wifi den de bazen internete girerim 3g ye gerek yok bütçeyi daha fazla arttıramam aklımda asus memopad hd 7 vardı ama 16 gb olanı internet sitesinde bulamadım tavsiyeleriniz neler ? yoksa memopad mı almalı mıyım? Artes Q972 16GB 9.7" IPS Siyah Tablet + 5 Adet Aksesuar Fiyatı buda varPritech P781 7.9 İNÇ TABLET PC ANDROID 4.2 HD GittiGidiyor'da 117232387

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun araştırmalardan sonra asusta karar kıldım ve şuan sipariş vermiş durumdayım.Gayet güzel bir tablete benziyor fiyat performans olarak bence çok güzel.Ne varki 7" ekran bize yetecek mi bilemiyorum? hiç ufak ekran deneyimim olmadı ilk tabletim olacağından sıkılacakmıyım onuda bilmiyorum.İçimden 10" almak geçiyor ama malum fiyatlar yüksek.E geriye şunu söylemek gerekiyor.Sağlamlık performans ve kese = Asus ME176CX-1B008A Intel Atom Z3745 8GB 7" IPS Tablet :))
  • :D bana yeticek gibi 7 inc. peki o modelin 16 gb lik versyonu var mi ve kaca aldin

• asus her zaman güvendir bence :) 16 gb olanı varmı bilemiyorum 8gb olanını aldım 379 tl ye hepsiburadadan.Çok hafızayla işim yok ;)
  • tamam tesekkurler :D baska onerisi olan ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CFFF2C348 -- 19 Haziran 2014; 3:33:43 >
  • intel işlemcili asusun bir de intel işlemcili dell venue rakibi var
    benzer bir cihaz bunada bakabilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: wweraw2014

merhaba arkadaşlar max. 350 tl ye tablet almayı planlıyorum samsung tab 3 istemiyorum. coğunlukla oyun oynayan birisiyim en az 16gb olsun wifi den de bazen internete girerim 3g ye gerek yok bütçeyi daha fazla arttıramam aklımda asus memopad hd 7 vardı ama 16 gb olanı internet sitesinde bulamadım tavsiyeleriniz neler ? yoksa memopad mı almalı mıyım? Artes Q972 16GB 9.7" IPS Siyah Tablet + 5 Adet Aksesuar Fiyatı buda varPritech P781 7.9 İNÇ TABLET PC ANDROID 4.2 HD GittiGidiyor'da 117232387

Merhaba.
    Ben de gittigidiyor üzerinden 2 adet pritech p 781 tablet almıştım.
    Dün geldi bugün gönderdim.Tabletin özellikleri fiyatına göre çok iyiydi.
    Fakat ekran çözünürlüğü hoşuma gitmedi.
    Reeder a8 ic ile yanyana koydum reeder a8ic daha net geldi.

Bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DENİZELİ -- 19 Haziran 2014; 11:14:27 >

• yazdim bunlari ama bir an once almam lazim o yuzden net karara varmam lazim

• Bende bugün Artes Q972 siparişi verdim.
    Ekranı tercih sebebim oldu.
    Hayırlısı bakalım.
  • hayırlısı ama ben çok kararsız kaldım asus memopad hd 7 nin de 16 gb olanınıda bulamıyorum
  • Hocam A8iC önerebilirim
  • bende sıcak bakmaya başladım ama kafam hala çok karışık yok mu beni kesinleştirecek
  • asus'un intel işlemcisi diğer tabletlerin işlemcisinden çok üstün durumda. nerdeyse iki katı performansı var. bu tabletin 399 TL'ye teknosa'da satılan modelini almak daha mantıklı. hem 16 gb, hem de arka kamerası 5 mp. ama 7" ekranla, 8" ekran çok farkediyor. 8" ekranda oyun oynamak daha keyifli olacaktır.
  • Selam, ben Ezcool Minipad kullanıyorum.
    Fiyatı uygun, donanımı tatminkar ve servisi sorun çözme heveslisi.
    Öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uterg

Selam, ben Ezcool Minipad kullanıyorum.
    Fiyatı uygun, donanımı tatminkar ve servisi sorun çözme heveslisi.
    Öneririm.

almışken tanıdık marka almak istiyorum genede teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.hulk

asus'un intel işlemcisi diğer tabletlerin işlemcisinden çok üstün durumda. nerdeyse iki katı performansı var. bu tabletin 399 TL'ye teknosa'da satılan modelini almak daha mantıklı. hem 16 gb, hem de arka kamerası 5 mp. ama 7" ekranla, 8" ekran çok farkediyor. 8" ekranda oyun oynamak daha keyifli olacaktır.

ekran sorun olmucaktır bende bu arada hangisini diyorsun kardeşim
  • http://www.teknosa.com/urunler/125044354/asus-memopad-me176c-7-tablet
    Bu modelden bahsediyorum zaten başlık açılmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.hulk

http://www.teknosa.com/urunler/125044354/asus-memopad-me176c-7-tablet
    Bu modelden bahsediyorum zaten başlık açılmış.

peki bu teknosanın internet üzerindeki sattıgı gibi mağazasında bulunuyor mu?
  • ASUS memopad 7 me176c aldım. Konu kapatılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.