Şimdi Ara

HTC One mini 2 ülkemizde satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One mini 2 ülkemizde satışa çıkıyor

HTC'nin One M8 amiral gemi modeli sonrasında lanse ettiği yeni minisi One mini 2, ülkemizde de raflara çıkmaya hazırlanıyor. Pek çok perakende mağazası cihaz için ön sipariş almaya başladı.

4.5 inçlik ekranda 720p çözünürlük barındıran One mini 2, Cortex-A7 tabanlı 1.2GHz saat hızında çalışan Snapdragon 400 yongasetinden gücünü alıyor. 1GB RAM ile sistem desteklenirken, 16GB depolama kapasitesi bu kez microSD kartlarla desteklenebiliyor. Hatırlaanacağı üzere geçen yıl ki One ve One mini modellerinde bu özellik bulunmuyordu.

One M8 modelindeki Duo Camera sistemini kullanmak istemeyen HTC, arka tarafta 13MP çözünürlükte bir kameraya yer veriyor. Ön kamera ise selfie tutkunlarını tatmin edecek şekilde 5MP çözünürlüğe yükseltilmiş ve geniş bir açı kazandırılmış.

Abisi gibi metal kasa tasarımını aynen devam ettiren HTC One mini 2 2100mAh gücünde bir batarya, Android 4.4 KitKat, Sense 6 kullanıcı arayüzü şeklinde diğer özelliklere sahip. Ayrıca BoomSound ses sistemi ve Blinkfeed kullanıcı arayüzü de HTC One mini 2 modelinde kendisini gösteriyor.

HTC One mini 2 modelinin perakende satış fiyatı 1599TL olarak belirlenmiş. Geçen yılın amiral gemi modellerinin 1000TL seviyesine gerilmeye başladığı bir dönemde HTC One mini 2 modelinin ne derece ilgi göreceği merak konusu. Modelin 23 Haziran'da sevkiyatına başlayacak.

• Açıklama falan yok mu ? :D

• Allah rızası içi elinizi vicdanınıza koyun 1599 ne kadar yüksek bir fiyat farkında değil misiniz?

• Ölü doğmuş resmen, satmamak için telefonladı ı elinden geleni yapıyor htc eee bizede kendine iyi bak demek kalırr :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka heralde htc türkiyeden seneye çekilir millet htc yi unutacak :)

• 1599
  • Fiyat hariç tam istediğim gibi aslında. 1100-1200 olsa iyiymiş.

• Bunun fiyatına da yine s400lü olan Moto G ile yanına orta direk bi masaüstü toplanır.

Gerçi M8e nasıl 2500 tl verildiyse buna da 1600 tl verilir, bayıl Türkiye'm!
  • Amazon telefon duyurdu haberi yok sitede

• 1599tlO paraya Z1,G2 hatta 1250tl'ye Nexus 5 alınıyor. Htc kendini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc one mini two__137.4 x 65 x 10.6 mm____1599TL
    Lg G2 32GB______138.5 x 70.9 x 8.9 mm___1200TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 19 Haziran 2014; 0:24:55 >
  • haberi açarken 1100 tl olursa alabilirim dedim bataryayı görünce cayar gibi oldum fiyatı görünce ise mest oldum işre premium telefon dedim.

• neredeyse bununla aynı donanımda olan moto g den 900 lira pahalı hatta g2 32 gb ile aynı fiyatta illa htc alınacaksa bu fiyata htc one alınır.

• One mini de yaptığı hatayı tekrarlayıp 1 GB Ram koymuşlar tekrar ve fiyatta da gerçekten şaşırtıcı bi değer sunmuşlar. Ya bunlar piyasadan haberleri yok ya da biz bunları alıştırdık.

• m7 mini rezaletti bu iyice gitmiş htc nin amacı ne anlamıyorum.

• 1600 TL'mi? Ohaaa! O paraya G2 yada S4 alırsın. Vallahi HTC batsa üzülmem. Hoş,
    bu fiyat politikası ile batması da uzak değildir zaten.

• Çöp

• Ram'in 800'ü kullanılır olur, SENSE Arayüzü zaten 600 Mb yer kaplar RAM'de 1 GB Ram olmamış, fiyat hiç mi hiç olmamış

• oha
  • Tam fiyat performans ürünü olmuş

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.