Şimdi Ara

Drift Mania serisi Windows mağazalarında 6 milyon indirme sayısını geride bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Drift Mania serisi Windows mağazalarında 6 milyon indirme sayısını geride bıraktı

Windows Phone uygulama mağazası genelde uygulama eksikliği ve kullanıcı ilgisinin azlığı gibi nedenlerden ötürü eleştiriliyor. Ancak son bilgiler aslında pek çok yönden Windows platformlarının öne çıkmaya başladığını gösteriyor.

Kanadalı oyun geliştirici Ratrod Studios tarafından yapılan açıklamaya göre Drift Mania yarış oyunu serisi Windows Phone 8 ve Windows 8 mağazalarında toplamda 6 milyon indirme rakamını geride bıraktı.

Firmanın Unity oyun motoru üzerinde şekillendirdiği seride 3 adet ücretli 3 adet de ücretsiz oyun yer alıyor. Ancak ücretsiz oyunlar kısıtlı bir tecrübe sunduğu için kullanıcılar ücretli sürüme yöneliyor. Bu bakımdan serinin iyi bir gelir elde ettiği söylenebilir. 

Serinin Windows platformunda ulaştığı rakam diğer platformların neredeyse iki katı. Firma Windows kullanıcılarının yoğun bir ilgisiyle karşılaştığını belirtiyor. Ayrıca Skateboard Party 2 oyunu da 1 milyon indirme rakamını yakalamış durumda. 

Firma ilerleyen dönemde Windows ve WP oyunlarını senkronize edebilecek özellikler ekleyecek. Ayrıca bir platformda satın alınan oyun diğer platformda da oynanabilecek. Böylece firma daha fazla kullanıcıya hitap edeceğini düşünüyor.  

Kaynak:http://blogs.windows.com/windows/b/buildingapps/archive/2014/06/16/developer-speak-drift-mania-series-downloaded-6-million-times-developer-to-expand-his-reach-with-8-1.aspx

• Oyun olmayınca wp kullanicilari çaresiz bu oyuna yöneliyor

• kaliteli oyun sayısı azsa demek ki insanlar bulunca yumuluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndireyim bakalım belki güzel bir şeydir

• quote:

Orijinalden alıntı: mares626

İndireyim bakalım belki güzel bir şeydir

Bende indireyim 6000002. Kişi olayım bende

• quote:

Oyun olmayınca wp kullanicilari çaresiz bu oyuna yöneliyor

Oyun var 7 tl veriyorsun Asphalt 7-8 vs dolu. Göremeyenler utansın :)

• orktas O kullanıcısına yanıt
    6000003. Oldum ben de.

• Deneyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyun mağazasının çok kötü olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki bir AppStore ya da Google Play olamaz ama bence WP'de sürekli oyun oynama derdinde değilseniz kaliteli oyunlar mevcut. Gameloft tüm oyunlarını WP için de eş zamanlı çıkarıyor mesela. Buraya gelip robot gibi "oyun bulamayınca ona yumuluyorlar xdxd" demek kendini tatmin etmekten başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal172

quote:

Hocam ne yapmışsınız öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

quote:

Orijinalden alıntı: kartal172

quote:

Hocam ne yapmışsınız öyle

Yanlış bir şey mi söyledim? Adam yapmış oyunu ve hakkını istiyor. GT Racing 2 geldi şu anda ücretsiz. Asphalt 8 de ücretsiz. Başka WP de oyun sıkıntısı olan var mı?

• kartal172 kullanıcısına yanıt
    O manada değil hocam ağzının payını vermişsiniz manasında ya hu. Bende satın alıyorum ediyorum hani android de hack huck olayları var ya o yüzden dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

O manada değil hocam ağzının payını vermişsiniz manasında ya hu. Bende satın alıyorum ediyorum hani android de hack huck olayları var ya o yüzden dedim.

Sarmalanmaya başlamıştı. Düzelteyim dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.