Şimdi Ara

Mobilite: Samsung Galaxy S5 LTE-A, LG G3'e yeni versiyon, Lenovo K920, Huawei Mulan ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobilite'nin yeni bölümünde sunucularınız Erdi Özüağ ve Ender Yıldız, Samsung'un Snapdragon 805 ile gelmesi beklenen yeni Galaxy S5 LTE-A versiyonunu, LG G3'ün Snapdragon 805 versiyonu ve Full HD'de 60fps ile 4K'da 40Mbps çekim sağlayan yeni kamera modunu, Huawei'in süper telefon modeli Mulan'ı, Lenovo'nun liderlik iddiasındaki akıllı telefonu K920'yi, Sony Xperia Z2 için Youtube canlı yayın uygulamasını, Samsung'un süper ince tablet bilgisayar ailesi Galaxy Tab S'i ve ucuz Android telefonların yazılım güncelleme noktasında çehresini değiştirebilecek MediaTek'in açık kaynak kodu yaklaşımına kadar pek çok önemli haberi her zaman olduğu gibi keyifli bir sohbet eşliğinde sizler için değerlendiriyorlar. 

• Allah bir yastıkta kocatsın erdi bey.

Darısı ender bey'in başına diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allons-y -- 18 Haziran 2014; 11:17:45 >
  • Sabah kahvaltısı niyetine izleyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Sabah kahvaltısı niyetine izleyelim.

+1

• VS geldi

• Erdi bey evlilik yaramış, mutluluğunuz daim olsun.

MTK kaynak kodlarını açmakta bence çok geç bile kaldı. bu hamleyi daha erken yapsa snapdragon 400'e pazarda hiç pay vermezdi.
    Lenovo'nun Türkiye pazarına girişini geç kalınmış olarak görüyorum. bu saatten sonra pazarda yer edinebilmeleri için giriş ve orta seviye telefonları maliyetine satmaları lazım.
    2013 yılında A serisi telefonlarıyla Türkiye pazarına girselerdi çok sağlam bir pazar payı kapabilirlerdi.

Bir başka hususta vergi yüksekliği.Şuan Türkiye'nin önünde çok iyi bir fırsat var ama devletin ve gerekli kurumların pasif kalması günü kurtarma politikası bu fırsatı kaybediyor.

Üretimi değil belki ama montajı Türkiye'de yapılacak telefon tablet vb. ürünlere ciddi vergi indirimi hatta yaratacağı istihdam için bile 5-10 senelik vergisiz üretim teşviki yapılsa Yerli ve Yabancı yatırımcılar Assembled in Turkey ürünleri ile Avrupa ve Ortadoğu'ya açılabilirler.

EDit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecs_elite_group -- 18 Haziran 2014; 8:16:14 >

• sabah sabah çok iyi geldi.
  • konusacak konu cok.izlemeye baslayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

VS geldi

Gına geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

quote:

VS geldi

Gına geldi

Kendin yorum yaz

Başkalarının işine karışma bot
  • quote:

quote:

quote:

VS geldi

Gına geldi

Kendin yorum yaz

Sizi saygıya davet ediyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

VS geldi

Gına geldi

Kendin yorum yaz

Benim yazılarıma alıntı yapma o zaman
  • Erdi'yi de evlendirdik Mesut Bey zaten evliydi Ender kaldı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

VS geldi

Gına geldi

Kendin yorum yaz

Benim yazılarıma alıntı yapma o zaman

al sana alıntı Burası forum dostum.

• Erdi Bey Allah bir yastıkta kocatsın, mutluluğunuzu daim etsin...

Açıkçası yeni nesil telefonlar çok güzel, albenisi çok yüksek lakin üreticiler pazarı öyle bir çözümlemiş ki, hangi fiyatı versek tüketiciler zaten alacaklar mantığına büründüler iyice ki o yüzden bugün fiyatlar 2500 TL ye kadar çıktı zira yurtdışında 600$ olan bir telefon burada 1200 TL karşılığı tüm vergilendirmeler vb. etkenlerle bu fiyatın 2500 TL ye çıkacağını zannetmiyorum. Üreticiler ve ara firmalar bizlerin emeğine acımadan bugün bu fiyatlara kadar çıktılar. Biz tüketicilerin artık daha bilinçli hareket etmesi gerekiyor düşüncesindeyim.

• Telefonlardan soğudum bu ne habire telefon çıkarıyorlar sonraki telefonum 3310 olacak bu gidişle

• Oncelikle selamlar ...Erdi bey uzun ömürlü saglıklı ,çoluklu çocuklu mutlu bir hayat sürmeniz dileklerimle hayırlı olsun...Darısı eder en kısa zaman da Ender beyin basna insallah...
    Videolarını keyifle ve ilgi ile izlemektedim bu yuzden dolayı teşekkur ederim...
    Sonrasında ise sorunlar Dh video karmasa;
    Forum ana sayfanın en altdaki dh video haber linkleri kısmındaki videoları bütün videoları izlemek için tıkla ilgili link yerine
    http://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/ çıkmaktadır....
    Örneğin;Su an en son mesajın altında sızın Mobilite: Samsung Galaxy S5 LTE-A, LG G3'e yeni versiyon, Lenovo K920, Huawei Mulan ve dahası...video linkine tıkladıgınızda bu link
    http://www.donanimhaber.com/mobilite/haberleri/Mobilite-Samsung-Galaxy-S5-LTEA-LG-G3e-yeni-versiyon-Lenovo-K920-Huawei-Mulan-ve-dahasi.htm
    diğer ilgili haberlerhttp://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/ linki cıkmaktadır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 18 Haziran 2014; 10:08:58 >

• G3 e yeni versiyon mu :D nıç nıç nıç.. boynuz kulagi gecti..

• yarım saat daha uyumasaymışım görecekmişim..

• Çok güzeldi program. Saolun
    Erdi bey, Allah eşinizle, Sağlıklık,mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmek nasip etsin.Allah bir yastıkta kocatsın

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.