Şimdi Ara

STOK SÜREKLİ GÜNCEL!!SAMSUNG S4 VE NOTE 3 TAMPERLİ CAM EKRAN KORUYUCU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
4
Favori
3.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    ARKADAŞLAR BİNLERCE LİRAYA ALDIОIMIZ TELEFONLARIMIZ BİLİYORSUNUZ Kİ EKRANI ÜZERİNE DÜŞTÜОÜNDE VE HERHANGİ BİR SEBEPLE EKRANA BİR ZARAR GELDİОİNDE TELAFİSİ ANCAK YÜZLERCE LİRA PARA ÖDEYEREK MÜMKÜN OLUYOR..
    DAHA ÖNCE TELEFONUNU ÇOCUОU YERE DÜŞÜRDÜĞžÜ İÇİN EKRANI ÇATLAYAN VE EKRANI TAMİR İÇİN 500 TL PARA ÖDEYEN ARKADAŞIM VAR,SİZLERİNDE VARDIR BİLİYORSUNUZDUR..
    SİZE %100 TAMPERLİ CAM ,0.4 MM KALINLIОINDA; TELEFONU DÜŞÜRMEYİ BIRAKIN ÜZERİNE ÇEKİÇLE BİLE VURSANIZ EKRANA ZARAR VERMEYECEK BİR EKRAN KORUYUCUYU ÖNERECEОİM.
    SİZLER İÇİN BU ÜRÜNÜ SATIŞA ÇIKARDIM VE ELİMDE SINIRLI SAYIDA VARDIR..
    EОER ÜRÜNÜ BENDEN İSTERSENİZ ÜRÜNÜ SİZE KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN YOLLAYACAОIM VE ÜRÜNÜ ALIP TEST EDİP KULLANDIОINIZDA ÜRÜN ÜCRETİNİ YOLLAMANIZI İSTEYECEОİM.
    ÜRÜNE OKADAR KEFİLİM Kİ BU ŞEKİLDE BİR TEKLİF İLE KARŞINIZA ÇIKIYORUM.

REFERANSLARIMA BAKABİLİRSİNİZ.FORUMDA YAPTIОIM İŞLER SİZE YARDIMCI OLACAKTIR.
    ÜRÜN GÖRSELİ VE VİDEOSU LİNKTEDİR.NE DEMEK İSTEDİОİMİ VİDEOYU İZLEYİNCE ANLAYACAKSINIZ.
    SAKIN PİYASADA 10 15 TL YE SATILAN PLASTİK EKRAN KORUYUCULARLA KIYASLAMAYIN.%100 TAMPERLİ CAMDIR BU ÜRÜN.

ÜRÜN ÜCRETİ :40 TL

KARGO ALICIYA AİTTİR..
    http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productid=telkilsgpsteins4up&categoryid=16102&sku=TELKILSGPSTEINS4UP&rcm=a.rp#Gorseller

ÜRÜNÜ İSTEYEN ARKADAŞLAR PM ATARKEN ADRES BİLGİLERİNİ VE ÜRÜNÜ İSTEDİKLERİNİ BELİRTMELERİ YETERLİDİR.

HER TÜRLÜ SORU İÇİN PM DEN ULAŞABİLİRSİNİZ..HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIM.

https://www.youtube.com/watch?v=1As16kSCcoM

ARKADAŞLAR DİKKAT!!SİZLERDEN DE GELEN İSTEK ÜZERİNE, ÇOK YAKINDA BİRBİRİNDEN GÜZEL SAMSUNG S4 VE NOTE 3 %100 DERİ KILIFLARIM GELECEKTİR..KILIF ALMAK İSTEYİPTE GÜZEL ÜRÜNLER BULAMAMYAN ARKADAŞLARIN KESİNLİKLE BEKLEMELERİNİ RİCA EDİYORUM.

[

!!!SAHİBİNDEN.COM DAN 3 TAKSİT SATIŞ AÇILIR!!!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmat40 -- 24 Ekim 2014; 23:37:53 >

• 1 adet s4 için sipariş verildi beklemedeyim...
  • PM attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogel

PM attım.

Pm cevaplandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar note3 için satışlarım devam ediyor..sipariş için pm atın..hoşcakalın
  • 1 adet note 3 kırılmaz ekran koruyucu drtusubasa nickli arkadaşımıza satıldı..son 3 adet note 3 ekran koruyucu kalmıştır..
  • dün akdum nickli arkadaşımıza 1 adet s4 ekran koruyucu satılmıştır..ürün kendisine ulaşmıştır..kendisinden ürün yorumu rica ediyoruz..
  • Ürün elime ulaştı bence çok kaliteli. uygulaması diğer ekran koruyulara göre çok kolay. Arkadaş çok samimi hızlı ve güvenilir. çok teşekkürler.
  • Kardes pm attim sana.note 3 icin ekran koruyucu istiyorum bende.

• fagokmen F kullanıcısına yanıt
    pm cevaplandı..son 2 adet kaldı üründen..konuyu takip eden arkadaşların favorilerine eklemelerni rica ediyorum..ilginize teşekkürler..iyi geceler
  • Sipariş verenler arkadaşlar..
    Drtsubasa
    Akdum
    issizmuhendis
    erceylan
    fagokmen

kendilerine tekar teşekkür ederim..ürünlerini aldıklarında yorumlarını bekliyoruz..
  • Öncelikle iyi satışlar dilerim.

Biliyorsunuz, NOte 3 Wacom teknolojisini kullanan bir SPen'e sahip ve daha önce ki satışlarınızda kalem ile kullanımda camın sorun yarattığı ya da sorunsuz kullanılabildiği
    hakkında herhangi bir geri dönüş oldu mu tarafınıza ?

Ürün güzel gözüküyor ama benim aklıma takılan soru bu kendi kullandığım cihaz adına.

Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 19 Haziran 2014; 2:22:14 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim..ben aynı marka (perfect) ürünü s4 telefonumda kullanıyorum ekran dokunmatiğinde hiç bir problem yaratmadı..
    zaten ürünü deneme amaçlı getirdim..sizlerden olumlu yorumlar almazsa satıştan kaldıracağım.
    note 3 ekran koruyucuyu ilk test eden arkadaş drtusubasa nickli arkadaş olacak...ürünü bugün teslim alacak.kendisinden ürün hakkındaki yorumlarını yazmalarını özellikle isteyeceğim.

şu an için elimdeki ürünler tükendi ilginize çok teşekkür eder saygılar sunarım.

çok yakında note3 ve s4 ler için yeni ekran koruyucular ve yeni deri kılıflarım satışta olacak..konuyu takibe almanızı rica ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmat40 -- 20 Haziran 2014; 9:01:54 >
  • Ben bugün aldım taktım note3'e dokunmatik gayet iyi çalışıyor herhangi bir etkilenme olmadı. Ben memnun kaldım. Sonuçta telefon düşerse içim rahat olucak :) Arkadaşa da teşekkür ederim. Ilgili birisi kargo da gayet hızlı oldu

• ilginize samimiyetinize çok teşekkür ederim.ürünle ilgili güzel yorumlar almak gerçekten beni çok çok mutlu etti.
    ürünü almak isteyen arkadaşlara yol göstermek adına yazmış olduğunuz yorum içinde teşekkürler..
    sipariş almaya devam ediyorum.ilgilenen arkadaşlar pm den ön sipariş verebilirler..
    hoşcakalın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkmat40

ilginize samimiyetinize çok teşekkür ederim.ürünle ilgili güzel yorumlar almak gerçekten beni çok çok mutlu etti.
    ürünü almak isteyen arkadaşlara yol göstermek adına yazmış olduğunuz yorum içinde teşekkürler..
    sipariş almaya devam ediyorum.ilgilenen arkadaşlar pm den ön sipariş verebilirler..
    hoşcakalın..

Bende bir adet note 3 için aldım. Arkadaş güvenilir ve çok anlayışlı teşekkür ediyorum herşey için.
  • Note 3 için kılıflar ne zaman gelecek?
  • birdhunder kullanıcısına yanıt
    merhaba birdhunder..ürünler şu an için tedarik aşamasındadır..ne zaman geleceği ile ilgili net bilgi verememekle birlikte ürünler geldiğinde size dönüş yapmamı isterseniz pm den ulaşabilirsiniz yada sizden ricam konuyu favorilerinize eklerseniz yeni ürünler geldiğinde haberiniz olur.

ilginize teşekkür eder iyi günler dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmat40 -- 20 Haziran 2014; 16:48:28 >
  • quote:

öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim..ben aynı marka (perfect) ürünü s4 telefonumda kullanıyorum ekran dokunmatiğinde hiç bir problem yaratmadı..
    zaten ürünü deneme amaçlı getirdim..sizlerden olumlu yorumlar almazsa satıştan kaldıracağım.
    note 3 ekran koruyucuyu ilk test eden arkadaş drtusubasa nickli arkadaş olacak...ürünü bugün teslim alacak.kendisinden ürün hakkındaki yorumlarını yazmalarını özellikle isteyeceğim.

şu an için elimdeki ürünler tükendi ilginize çok teşekkür eder saygılar sunarım.

çok yakında note3 ve s4 ler için yeni ekran koruyucular ve yeni deri kılıflarım satışta olacak..konuyu takibe almanızı rica ederim..

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
    Favorilerime ekledim.
    Note 3 de kalem ile ilgili bir sorun yaşanmıyor ise yeni gelecek siparişleriniz de düşünüyorum.

sevgili @drtsubasa siz de iyi günler de kullanın.

İyi satışlar dilerim.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
    Favorilerime ekledim.
    Note 3 de kalem ile ilgili bir sorun yaşanmıyor ise yeni gelecek siparişleriniz de düşünüyorum.

sevgili @drtsubasa siz de iyi günler de kullanın.

İyi satışlar dilerim.

Saygılarımla...

Merhaba, iyi dilekleriniz için teşekkürler. Herhangi bir sorun yok kalemde. Şimdi siz sordunuz diye tekrar baktım. Öncekiyle bir fark göremedim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.