Şimdi Ara

Dünyanın En Büyük Oyun Koleksiyonu 750 Bin Dolara Satıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Michael Thomasson'un sahip olduğu dünyanın en büyük oyun koleksiyonu, bu ayın başı itibariyle açık arttırmaya sunulmuştu. 30 yıldan uzun bir süredir toplayabildiği koleksiyonu satışa sunan Thomasson, oldukça olumlu bir sonuç almış görünüyor.

GameGavel isimli sitede başlatılan açık arttırmada görüldüğü üzere Thomasson'un koleksiyonu tam 750 bin 250 dolardan alıcı buldu. 11.000'den fazla oyunun yer aldığı koleksiyonu satın alan kişinin sitedeki ismi "peeps_10091970". Açık arttırma geçmişine baktığımızda catch123 ile peeps kıyasıya bir mücadele etmiş, sonucunda 250 dolar fazla ödeyerek bu eşsiz koleksiyonu peeps elde etmiş görünüyor.

Bu kişi kimdir, necidir henüz bilinmiyor. Ancak yakın zamanda kendisini gösterecektir. 

• Arkadaşlar Technogame GTA 5 PC için TR yama çalışmasına başlamış haberiniz olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Haberden cok zumber4428 haberıne daha cok sevındım :D

• quote:

Arkadaşlar Technogame GTA 5 PC için TR yama çalışmasına başlamış haberiniz olsun.

Moderatörlerden hızlı çıktık. :D

• Çok geç değil 50 yıl sonra sizinde bir 750 milyon dolarınız olabilir şimdiden biriktirin kutulu oyun candır :)

• 30 yılı aşkın, 11.000'den fazla oyun ve içlerinde konsolları da olduğuna göre bayağı ucuza satılmış.
  • Eşyaları böyle stok yapanlara oldum olası sevemedim. Gerekli gereksiz her şeyi biriktirme hastalığı var. İçtiği sütün ambalajını saklayan bile var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wandagor

Çok geç değil 50 yıl sonra sizinde bir 750 milyon dolarınız olabilir şimdiden biriktirin kutulu oyun candır :)

50 yıl sonra torunlarımıza bırakmışız oluruz artık... Ben de herşeyimi arşivlerim oyun,kitap,albüm vs. ama bunca yıllık birikmişlik,hatıralar bir çırpıda satılmaz satan arkadaş çok ayıp etmiş bir arşivciye yakışmamış

• YIllar sonra bir servet getirmiş adama.

• Üzüldüm açıkcası çok hoş bi dizaynı vardı adamın her konsola özel evinde bir köşe açmıştı yeni alan kişi bunu yapabilecek mi?

• ben daha yuksek rakamlara satılır dıye tahmın edıyordum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.