Şimdi Ara

türk telekom hediye dağıtıyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.769
Cevap
70
Favori
129.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

arkadaşlar sms atmadan olmuyor mu puanı öğrenmek kimse cevaplamamış??

Site üzeriüzerinden de puan öğrenilebilir. Sms şart değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7807 vermiş. Bu arçelik 50TL indirim için alt limit var mi acaba kullanan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: trablus35

5732 puan çıktı bunu kullanmayıp beklersek birikirmi bilen varmı ?

Bundan sonraki her ay için 100puan ve gelen her faturanın 5 kAtı kadar puan veriliyor her ay

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

quote:

online işlemlerin neresinden öğreniliyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: system_25

quote:

online işlemlerin neresinden öğreniliyor?

Sitemizde yer alan “Puan Sorgulama” butonuna tıklayarak, ev telefonu ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Siteye ilk kez giriyorsanız şifre oluşturmanız gereklidir. Ev telefonu numaranız, T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek şifrenizi oluşturabilirsiniz. Diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_eser

puanlar nasıl belirleniyor bilen var mı ?

140 puan eksik var istediğim hediye içi uzun sürecekse beklemeye gerek yok

Kayıt olduğun gün, kaç günlük türk telekom abonesi isen o kadar puan veriliyor. 2 yıllık abonelik için 365x2 puan
    Kayıt olduktan sonraki her ay için 100 puan, ayrıca gelen her faturanin 5 kAtı kadar puan veriliyor.

• ben bulamadım online işlemlerde yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_eser

puan : 7.499 arkadaş 1 puan daha olsa arçelik hediye çekini alacağım

yarın 1 puan verirler inşallah bari bir işe yarasın kahve makinası alacaktım hiç yoktan iyidir

Bundan sonraki her ay için 100 puan ve gelen her faturanın 5 kAtı kadar puan veriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Google Chrome

3000 puan. Ne zamandir abone olduğumuzu bir kesinlestireyim de ona gore itiraz edeyim. Sonradan fail olmayalim

Edit: 4 yillikmis. Her gun icin 1 puandan 365x4 = 1460.
    yaz bunu kenara.
    her ay icin 100 puan diyor 4 yilda 48 ay var. 48x100 = 4800
    Yaz bunuda bi yere.
    her ay fatura tutarinin 5 kati diyor. 48 ayda her ay 10 tl gelse 480 tl yapar. 480x5= 2400
    ki her ay ordan burdan bindiriyorlar rahat 30 35 geliyor ama olsun.
    1460+4800+2400= 8660 yapar. 5660 puanim nerede?

Ben bile 4 yillik abonelikle siteyi toplayacakmisim nerdeyse. 10 yillik abonelikler puanlarini duzelttirsinler siteyi cokertirler

Kayıt olduğunuz güne kadar kaç günlük aboneyseniz o kadar puan veriliyor. Kayıt olduğunuz günden sonraki her ay için 100 puan ve her faturanın 5 kAtı kadar puan veriliyor.

• 8645 puan. Güzel şeyler alınabilir herhalde. Sabah bakarız.
     türk telekom hediye dağıtıyor

Biraz fazla çıkma sebebi şu madde olabilir.
    Her T.C. kimlik numarası için bir TEKNO KUMBARA hesabı oluşturulmaktadır. Aynı T.C. kimlik numarasına ait Türk Telekom abonelikleri, aynı TEKNO KUMBARA hesabı altında otomatik olarak birleştirilir.
    Toplamda bu tc de 10dan fazla hat vardır. 4ev + 8-10 tane işyeri hattı. Ki 5-6 tanesi 95'den beri abone. Vere vere bir forma veriyorlar.
    Tabi diğer bir maddede işyeri hattı sayılmaz denmiş ama. Bazı işyeri hatların tarifesi evavantaj gibi birşey. Şirket olduğunu nereden anlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 19 Haziran 2014; 2:09:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 9200 civarı var bakalım 2 sene beklesek aylık ortalama 225 puan verecek 2 senede 14K civarı eder beklemeye değmez :) ebebek artı kahve fincanı akar...

• arkadaşlarwww.teknokumbara.com.tr ile türktelekom hat sahibinin tc nosunu bilirseniz üye oluyorsunuz ve giriş yapınca yukarıda puanı gösteriyor 9 bin küsur benm eski hat..biletixten başka mantıklı bişey yok sanırım? bide 1 den fazla aldırmıyor sanırım mesela cinemaximum 2-3 tane alamıyoruz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABB09'

9200 civarı var bakalım 2 sene beklesek aylık ortalama 225 puan verecek 2 senede 14K civarı eder beklemeye değmez :) ebebek artı kahve fincanı akar...

9785 puan var..aylık 225 puan geldiği nerde yazıyor? gigaset telefon alabilirim 225 geliyorsa her ay 6 ayda 11000 puan olur ve alırız?
  • quote:

quote:

9200 civarı var bakalım 2 sene beklesek aylık ortalama 225 puan verecek 2 senede 14K civarı eder beklemeye değmez :) ebebek artı kahve fincanı akar...

9785 puan var..aylık 225 puan geldiği nerde yazıyor? gigaset telefon alabilirim 225 geliyorsa her ay 6 ayda 11000 puan olur ve alırız?

Aylık 25 Tl fatura * 5 125 + 100 TT veriyor 225 bu benim için geçerli.

• quote:

quote:

quote:

Bana heray 35 tl fatura geliyor bu hediyeler 4 ay falan kalirmi telefon ozellikle nerden bilebiliriz stogu?

• Benimde 2 Hattım var suan aktif biri tvbulu paket digeride koyde en az 15 yıllık telefon hattı. tvbu 3 lu pakete 1 yıl oldu daha onceki kullanıp kapattıgım hatları saymıyorum bile 4700 puan cıktı . büyük ihtimal 2 hattında toplamı. Şimdi kayıt oldukdan sonramı gecerli oluyor bu aylık 100 puan ve ödediğimız faturanın 5 katı. Bu Kampanyada 3 lu avataj tarifeside gecerlimi icinde ev telefonu olduğu icin soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an_k_ist -- 19 Haziran 2014; 4:09:29 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bana heray 35 tl fatura geliyor bu hediyeler 4 ay falan kalirmi telefon ozellikle nerden bilebiliriz stogu?

Ben eski Telekom çalışanıyım o model veriliyordu o zamanda o yüzden stokta kalmıştır eritiyorlardır yani vardır sıkıntı olmaz :) senin ayda 35*5+175+100=275 puanın olacak ayda.

• 8070 puan var işe yarar hiç birşey yok
  • arkadaşlar hat anneannemin üzerine kendi tc ve numaramı veriyorum sistemde hata var diyor, bu benden mi kaynaklı gerçekten sistem mi sorunlu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

arkadaşlar hat anneannemin üzerine kendi tc ve numaramı veriyorum sistemde hata var diyor, bu benden mi kaynaklı gerçekten sistem mi sorunlu?

Hat kiminse tc no o olmali...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.