Şimdi Ara

Kitkatla İlgili Sorunlar + Çözümler | Artıları ve Eksileri [SS Eklidir] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
6
Favori
6.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakamdım you tuba ama zannetmem olacağını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leronamso kullanıcısına yanıt
    menüde oluşmuyor ana ekranda oluşuyor nasıl yaptın sen
  • Konuya eklenmişti ama yinede sağol

• ploff kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Beyler galeride 3lü noktaya tıklandığında güvenli mod diye bir ibare var, bunun hakkında bir bilgisi olan var mı

Beyler bu snap camera ile birlikte gelen fotoğraf galerisi uygulamasındaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearmusa -- 3 Temmuz 2014; 11:24:55 >
  • Sarj konusunda kesinlikle iyilestirme var
    Full senkron acik.Wifi surekli acik internet paylasimi acikti 3G ile yaklasik 4 saat kullandim surekli gezinme vs 3 saat 30 dklik bi ekran suresi 17 saate yakinda bekleme suresi var..Bekleme yapmayip sadece ekran kullanimi yapsaydim oda 6 saati muhtemelen gecerdi.

• Isteklerin bazilarini coxum. Buldum sanirimhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90183718&p=1#90183718 bu konudan onlari kopyalarsin yazarsin millet yararlansin

• Discovery 4.2.1 android sürümünde bulunduğum evde ve civarında 3g çekmiyorduk.Burak hocanın octa romunda gayet evde ve dışarıda görüntülü görüşme yaptım şimdi bu general mobilenin vermiş olduğu beta sürümde aynı 4.2.1 gibi oldu hiç görüntülü arama yapmak istediğinde 3g servis dışında mesajı alıyorum....lütfen n bir an önce bunu düzeltsinler...bu yüzden hattını değiştirmeyi düşünüyordum vazgeçmiştim Burak hocanın romunu görünce ama şimdi yine hayal kırıklığı

• Eski romun zipli hali var mı aynı şekilde kurabilir miyim 16 GB olan varsa paylasırsaniz sevinirim

• Beyler eski sürümde ses kısma tuşuna basarak foroğraf çekebiliyorduk artık olmuyor yoksa ben mi bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeraydn

Beyler eski sürümde ses kısma tuşuna basarak foroğraf çekebiliyorduk artık olmuyor yoksa ben mi bulamadım?

Ses kismayla powere basili tut biraz

• AnıllGüder A kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam sağol

• Kendi kamera uygulamasında odaklanma ve netlik prb yaşıyorum.Önceki sürümde yoktu.Bu kamera uygulamasında yapabileceğim bir ayar vs var mı yoksa başka kamera uygulaması mı öneririsiniz?
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Google kamera uygulaması öneririm ben

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: omeraydn

Beyler eski sürümde ses kısma tuşuna basarak foroğraf çekebiliyorduk artık olmuyor yoksa ben mi bulamadım?

Ses kismayla powere basili tut biraz

Hocam senin bahsettiğin ekran görüntüsü almak, ben normal fotoğraf çekmekten bahsettim.
  • google asistanı kullanamadım dili ingilizce yaptım ancak hala ülkenizde kullanamazsınız diyor ne yapabilirim kullanabilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: forza26

İlginç bir özellik buldum. Belki daha önce biliniyodur ancak

Ayarlar > Telefon Hakkında > Android sürümü

Üzerine hızlı hızlı 4-5 defa tıklarsak büyük bir K harfi geliyor onada 3-4 defa basarsak kitkat logosu geliyor

Daha önce bilmediğim bişeydir rastgele buldum

Jelly Bean'de iken de şekerler çıkıyordu.Sağa sola attırıyordun onları.

attırıyodun demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Traktorrrrr -- 3 Temmuz 2014; 14:17:14 >

• Traktorrrrr kullanıcısına yanıt

• makaramasuko kullanıcısına yanıt

• ses switch problemi var. kulaklık takılıyken müzik çalmaya başlayınca hem hoparlörden hem de kulaklıktan ses geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.