Şimdi Ara

Kitkatla İlgili Sorunlar + Çözümler | Artıları ve Eksileri [SS Eklidir] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
6
Favori
6.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen kararlı hale geçinceye kadar bekleyeceğim
  • UltimateEchelon kullanıcısına yanıt
    En mantıklısı bende öyle yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnıllGüder

Seslerle ilgili hersey ses profillerinden halledilebilir. Kamera 8 mp calisiyor valla. Launcher androidin kendi launcheri oldugundan onda yok klasor ve siralama bundada yok. Tema isterseniz build.proptan Gn_theme:0 var onu 1 yapin efekt isiyosaniz brnim konularima bakin ayni launcherin efektlisini paylastim. Telefon hakkinda- derleme surumune 8 kere tiklayinca gelistirici secenekleri acilir her telefonda boyledir burdan animasyonlari 0.5x veya kapali yaparsaniz telefonun hizlandigini gorursunuz. Ingilizce olarak bi notepad uygulamasi gordum onuda kim kullanir zaten koymasalarda olurmus

Bu çözümlerle ilgili ayrı konu açarmısın yokse ben konuya ekleyeyim mi ?

• geliştirici seçenekleri var telefon ayarlarına girip telefon hakkında kısmının en sonunda derleme numarası ona surekli basınca geliştirici oluyorsun ve geliştirici seçenekleri çıkıyor
  • Şu resimleri simage yapsanız gayet iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forza26

Şu resimleri simage yapsanız gayet iyi olacak.

Nasıl yani

• Tema nereden değişiyor bir turlu bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: 52asi52

quote:

Seslerle ilgili hersey ses profillerinden halledilebilir. Kamera 8 mp calisiyor valla. Launcher androidin kendi launcheri oldugundan onda yok klasor ve siralama bundada yok. Tema isterseniz build.proptan Gn_theme:0 var onu 1 yapin efekt isiyosaniz brnim konularima bakin ayni launcherin efektlisini paylastim. Telefon hakkinda- derleme surumune 8 kere tiklayinca gelistirici secenekleri acilir her telefonda boyledir burdan animasyonlari 0.5x veya kapali yaparsaniz telefonun hizlandigini gorursunuz. Ingilizce olarak bi notepad uygulamasi gordum onuda kim kullanir zaten koymasalarda olurmus

Hocam ekleyin herkes bu konuda birlessin

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtsd

Tema nereden değişiyor bir turlu bulamadım

Telefona root atin build.propa girin Gn_theme:0 var onu 1 yapin. Temalar geri gelecektir sonra unroot yaparak rootu kaldirabilirisinix

• 52asi52 5 kullanıcısına yanıt
    Mesaj bölümün de aşağıda ki kısmı kullanarak, önizlemeli olarak resimleri eklemeniz gerekmekte yoksa böyle büyük resimlerle sayfa düzeni berbat oluyor.
  • quote:

quote:

Telefona root atin build.propa girin Gn_theme:0 var onu 1 yapin. Temalar geri gelecektir sonra unroot yaparak rootu kaldirabilirisinix

Hocam niye böyle bir embesillik yapılmış?
    Framaroot ile root olmuyor bu arada başka nereden yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garip bir insancik

quote:

quote:

Hocam niye böyle bir embesillik yapılmış?
    Framaroot ile root olmuyor bu arada başka nereden yapabiliriz?

Pitech forumda var hocam bakin ordan cunku gereksiz yere ram ve alan yiyen sacma bi uygulama bana ve bir cogumuxa gore herkes root attigi gibi kaldiriyodu zaten isteyen ordan acabilir yani

• forza26 F kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam halledicem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 52asi52

quote:

Hocam ekleyin herkes bu konuda birlessin

Tamam hocam

• AnıllGüder A kullanıcısına yanıt
    Hocam tam detaylı anlatırmısın sorunlar için sana zahmet konuya ekliyim hemen

• 52asi52 5 kullanıcısına yanıt
    geliştirici seçenekleri nasıl olmaz ya.bunu açmaya bilmeyip bide eksilerine yazmışsınız.gerçi bunu daha bilmeyen birinin geliştiricilikle ne ilgisi olabilir ki.bu basit işlemi bilmeden eksi diye yazıyorsunuz.girin telefon hakkında derleme numarasına basın üst üste siz artık bi geliştiricisiniz yazdığında bi dönüp bakın bakalım ayarlar menüsüne var mı yok mu.
  • 1- google kamera kurun
    2- Kamera 8 değil 6 mp ise kamera ayarlari kamera resim boyutu buraya bakin benimki 8 mp
    3- Bazı yerler ingilizce buna bi cozum yok simdilik
    4-Telefon numarası yazarken ki ses kısılmıyor. Bunu ayarlar ses profillerinde genelin yanindaki ayarlara tiklayip halledebilirisiniz
    5- Menü alfabetik sıralı değiştiremiyorsunuz bunun gm ile alakasi yok googlenin launcheri oldugu icin boyle kk launcher kurun cok benziyor yapi olarak onda var klasor ve siralama

8- Geliştirici seçenekleri yok. Ayarlar telefon hakkinda derlemeye 8 defa basin gelir

10- Zil sesi ayarlaması yapılamıyor mevcut müziklerimizden ringstone maker var gpde indirin cok kolay kullanimi ayni zmaanda kisiye ozel zil sesi ozelligide var
    11- DTS Sound Ekolayzer kaldırılmış u aslidna iyi olmus kulaklik icin gelen uygulama baya iyi bunun disindada bir suru ses gelisirici program var dta en kotulerindendi kisa bir arastirma ile cok daha iyilerini bulurusubuz kesinlikle bunu oneririmhttp://www.androidsitem.net/2013/12/android-ses-yukseltme-ses-kalitesi.html?m=1 hatadiz yaparsaniz dtsden 5 kat daha kaliteli ses alirsiniz

• AnıllGüder A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam eyvallah

• stabil sürüm çıkana kadar bekleyeceğim ben.
    Çok fazla "-" si var gördüğüm üzere.
    Boşuna maceraya gerek yok.
    4.4 yükleyince çağ atlamayacak telefon nasılsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 2 Temmuz 2014; 22:55:18 >
  • Knock On yok mu ben bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.