Şimdi Ara

Lords of the Fallen'ın Kapak Görseli Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Deck13 Interactive, bildiğiniz gibi yeni nesil konsollar ve PC için çıkacak aksiyon RPG oyunu Lords of the Fallen üzerinde çalışıyor. Yapımcı bu oyunun resmi kapak görselini paylaştı.

Kapakta oyunda kontrolünü alacağımız Harken adlı savaşçıyı görüyoruz. Savaş atmosferine oldukça uygun olduğunu düşündüğümüz bu kapak görselini aşağıdan görebilirsiniz.

• Ragnar Lothbrok.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Namco bandai de rpg avcısı gibi kapıyor havada oyunları valla, Witcher dağıtımı da onda.

• ne zaman çıkacak bu oyun, 2014-15. ona göre bekleyelim.

• Farkettiyseniz pc de daha gerçekçi görünüyor :D

• e3 te çıkış tarihi versinler diye bütün sunumlarını izledim ama birşey söylemediler genede aynı heyecanla bekliyorum

• Dark souls tan ilham alan oyun 2014 sonunda cikiyor 2015 mart gibide bloodborne cikiyor kaliteli rpg ye doyacagiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz oyunların piyasada çoğalması beni sevindiriyor, aksiyon rpg oyunları seviyorum. Grafik fetişi olan arkadaşlar için de not düşelim oyun sadece yeni nesil için geliyor

• @omris2013 şakamı yapıyorsun yoksa gerçekten beynindeki hücreler asimilemi olmuş kapağa bakıp nasıl bir oyunun pc'de daha iyi olduğunu söylüyorsun Tipik Pc sahibi tavırları (Pc PS4 Xbox 360 sahibiyim)
  • dark soulstan daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.