Şimdi Ara

PewDiePie Yılda 4 Milyon Dolar Kazanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Felix Kjellberg, yani sanal alemdeki adıyla PewDiePie bildiğiniz gibi YouTube'da Let's Play videoları çeken meşhur bir arkadaş. Wall Street Journal'ın kendisiyle yaptığı röportajda diğer profesyonel YouTube kanallarına göre izleyicileriyle daha yakın temas kurabildiğini söyleyen Kjellberg, Youtube'da video yayımlamanın çok farklı bir şey olduğunu da sözlerine ekliyor. Bu arada kendisi çektiği videolar sayesinde YouTube'da senelik ortalama 4 milyon dolar kazanıyormuş. 

YouTube'da oyun videoları çekerken adeta yakın arkadaşlarıyla beraber oyun oynuyormuş hissine kapıldığını belirten PewDiePie'ın röportajının tamamını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

• Videolarını çok kalitesiz buluyorum. Nedense çok da seviliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hak ediyor ki alıyor demekki ben arada bir bakarım kanalına eğlenceli geliyor videoları.

• 27 milyon abonesi var bırakta kazansın artık :)

• YouTube platformunu bu kadar yerinde kullandığı için kesinlikle hakediyor.Bu kişiler birer komedyen.Özellikle Markiplier denen adam acayip eğlenceli işler yapyıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aecgfb

Videolarını çok kalitesiz buluyorum. Nedense çok da seviliyor.

Yaş olarak çoğunlukla çocuk kitleye hitap ettiği için normal buluyorum ben.

Saygı duymak lazım tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 17 Haziran 2014; 18:28:18 >
  • Bildiğim kadarıyla YouTube partnerlerinin kazandıkları miktarı açıklamaları yasak , nasıl oluyor bu iş ?

• olleyy

• quote:

Orijinalden alıntı: Janissary07

Bildiğim kadarıyla YouTube partnerlerinin kazandıkları miktarı açıklamaları yasak , nasıl oluyor bu iş ?

İnsanları Youtube'da yayıncılık yapmaya özendirmek için yapılmış olabilir.
  • pewdiepie değilde MARKİPLİER acayip komedi ya mükemmel bi ses var adamda videoları çok eğlenceli o anı yaşıyo adam o tepkiler felan :))
  • biz de eşek gibi çalışıp 1500 TL'ye Eyvallah diyelim :D

• xchasemoney bu maldan milyonlar kat daha komik nesini seviyolar anlamıyorum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bazen görüyorum eğlenceli çığlıklar felan atıyor :D

• Youtube bu işi devam ettirirse, oyun kanalı açmak en iyi mesleklerden biri olarak kalabilir
  • Pewdiepie,markiplier filan hepsi maymun kitleye video çekiyor.Ben Markiplier'ı 1000 takipçisi varken izliyodum o zamanlar harbi kral adamdı.Şimdi bilmem kaç bin takipçisi var takipçilerinin hepsi maymun zekalı oyunlardan bile anlamayan salaklar.Tüm Lets Play'ciler Pewdiepie çakması zaten Pewdiepie da maymunlardan görüldüğü gibi 4 milyon kaldırıyor.O kadar çok alternatif varken tabi salak salak çığlıklar milletin küçük zekasına mastürbasyon yapıyor.Bende götüme sütyen geçirip mal mal hiç korkunç olmayan yerlerde bağırsam 4 milyon gelir mi acaba onu da merak ediyorum.

• MURATABİGF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mundarcılar çok geç kalmadan yerlerini almışlar. :)

çok kazananın yaptığı işi ve kazancını yerden yere vurmak bizim milletin ata sporlarındandır. adam ayıp bir şey yapmıyor. bu miktarda parayı bu denli rahat kazanabiliyorsa kimseyi adamı takdir etmekten başka bir şey demek düşmez. siz çok delikanlıca ya da gevşek olmadan, oturaklı davranarak bu paraları kazanabiliyorsanız buyrun o işi yapın ve kazanın.
  • Kazandığı parayı çok iyi bir şekilde hak ediyor. Ve hepsini kendisi yemiyor. Takip eden bilir sürekli yardım kampanyaları açıyor. En son ki 1 milyon dolara ulaşmıştı.. Böyle kazandığı sürece parasının son kuruşuna kadar hak eden ve bencil olmayanbirisi
  • Oyun oynayıp yılda 4 milyon dolar kazanmak.

Bu dünyanın çivisi çıkmış arkadaş. Bu arkadaşı arada takip ettiğim oluyordu. Tabi ünlenmeden önce.

Şimdi en mal oyuna bile verdiği tepki tipik parayı götüreyimde ne maymunluk yaparsam yapayım tavrı.

Para nelere kadir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rigby7

Pewdiepie,markiplier filan hepsi maymun kitleye video çekiyor.Ben Markiplier'ı 1000 takipçisi varken izliyodum o zamanlar harbi kral adamdı.Şimdi bilmem kaç bin takipçisi var takipçilerinin hepsi maymun zekalı oyunlardan bile anlamayan salaklar.Tüm Lets Play'ciler Pewdiepie çakması zaten Pewdiepie da maymunlardan görüldüğü gibi 4 milyon kaldırıyor.O kadar çok alternatif varken tabi salak salak çığlıklar milletin küçük zekasına mastürbasyon yapıyor.Bende götüme sütyen geçirip mal mal hiç korkunç olmayan yerlerde bağırsam 4 milyon gelir mi acaba onu da merak ediyorum.

Bu insanlar sadece salak salak çığlıklar atmıyor. Özellikle Markiplier durumlara verdiği tepkiler ve kullandığı mimikler ile tanınan bir adam.Ben de 1400 takipçisi varken takip etmeye başladım ve şuan 2 buçuk milyon takipçisi olmasına rağmen hiç bozmadı.Kazandığı parayı ekipmana harcadı ve bağışlar yaptı.Biliyorum bu kişiyi savunmam biraz garip ama anlatmak istediğim nokta şu ki bu insanlar video oyun sektörünün komedyenleri.

Edit: PewDiePie konusunda aynı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyonik Kumanda -- 17 Haziran 2014; 21:36:32 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.