Şimdi Ara

HTC ONE (m7) Wi-fi Açılmıyor(wi-fi direct çalışmıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • wifiden internete giriyordum fakat elektrikler kesildi. sonra benim wi-fide bozuldu, şimdi şöyle oluyor simgenin üzerine tıkladım hani açılırken bi animasyon oluyor ya o sürekli devam ediyor yani açılmıyor sürekli o animasyon başa sarıyo, araştırdim wi-direct olayıyla çözülüyor dediler o üç noktaya geldim bi baktım wi-fi direct soluk yani üzerine basılmıyor, bir de bi yerde gelişmiş ayarlar kısmından otomatik yerni 5 ghz'e yükseltip tekrar otomatiğe alınca düzelebilir demişler onu da denedim ama olmadı, android sürümüm 4.4.2

benim aklıma gelen çözümler şöyle;
    1-) stock romu yeniden yüklemek(fakat root atmak istemiyorum rootsuz bi yöntemi de bulamadım)
    2-) wi-fi direct uygulamasının apk'sini bulmak(uygulamalar>hepsi kısmında wi-fi direct yok sadece wi-fi hotspot var)

ama bu ikisini de yapamadım siz bu ikisinden herhangi birini yapmayı biliyorsanız ya da farklı bir çözüm yolunuz varsa yardımınızı bekliyorum

• up :/
  • up
  • Güncel.
  • Root yapıp, fabrika ayarlarina dondursen, çok bilgim yok bu konuda roottan sonra orjinale döndürmek mümkünse root atıp orjinale don

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun sorununu çözemedik garantiye yolladık, bir daha aynısı oldu yenisini verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FedeBankai

telefonun sorununu çözemedik garantiye yolladık, bir daha aynısı oldu yenisini verdiler

Aynı sorun kardeşimin telefonunda da var. Cihaz yurdışından alındığı için değişim kapsamında değil. Servise gidip geldiğinde aynı sorunun tekrar ortaya çıkması halinde nasıl bir çözüm bulunabilir? Android'in Lollipop güncellemesinin bildirimi sürekli telefonuma düşüyor. Bu güncelleme ile sorunun çözülmesi mümkün müdür?
  • Tugcu T kullanıcısına yanıt
    Donanımsal ise mümkün değil fakat yazılımsal ise mümkün olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.