Şimdi Ara

Logitech Z50 Taşınabilir Giriş Seviyesi Hoparlörü Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Logitech'in taşınabilir multimedya hoparlörünü mobil cihazların yetersiz kaldığı noktalarda test ettik. Bu giriş seviyesi hoparlörün ne kadar başarılı olduğuna bu videoda karar verdik.

Tipi: Taşınabilir 1.0 Hoparlör

Sürücü: 57mm

Ses Çıkış Gücü: Maksimum 10 W rms

Ses şiddeti: 83 db

Ses Kanalı: Mono 

Frekans Yanıtı:100 - 18000 Hz

Giriş Direnci:10 kOhm

bağlantılar: 3.5mm  metrelik stereo

• Hoş bi hoparlör olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müzik seçimlerinize hayran kaldım

• Tasina bilir derken sarjli birsey diye tahmin ettim ama degilmis bildigin kompak kücük pc hoperlörü.böyle bir sey sürekli tasina bilecek birseye de benzemiyor. yapamadin bu kez LogiTech

• Çalan şarkılarda ayrı bir güzel,arasan bulamazsın.

• Müzikler olmamış hocam

birde ses kalitesi tatmin edici gibi durmuyor.
  • müziklerin gayet yerinde olduğunu düşünüyorum pek nadir bilinen müzikler değil ama bilenlerin ya da merak edenlerin hoşuna gideceği ufak bi ayrıntı gizledim. ses kalitesi hakkında yorumumu zaten videoda yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Sezer -- 16 Haziran 2014; 17:58:44 >
  • En azından Bluetooth ses aktarımı gerekliydi. Bu ofiste, calışma masasında falan kullanılabilir en fazla. Yatak odasına bile girmez.

• Radyolu, şarjlı ses kalitesi ve gücü idare eder olan mp3 playerlerın fiyatının 30 TL civarı olduğu düşünülürse, mono bir hoparlör için 50 TL çok fazla.

• mementopolis kullanıcısına yanıt
    teşekkürler benim de düşündüğüm ve bahsettiğim bir konu bu zaten şahsen şarjlı gelseydi ürün giriş seviyesi ürünler arasında en tercih edilen ürün olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

En azından Bluetooth ses aktarımı gerekliydi. Bu ofiste, calışma masasında falan kullanılabilir en fazla. Yatak odasına bile girmez.

yakında logitech'in z600 modeline bir göz atacağım bakalım çalışma masasında nasıl duruyor.
  • Pil ve bluetoth bağlantısı olmaması nedeni ile çol pahalı almak gereksiz bence.vatandan frisby psy17 yi 65 tl ye aldım.Çok iyi.Tavsiye ederim.

• htc den daha fazla ses çıkıyor :) hopörlürün bir avantajı yok boşuna para israfı

• ürünün şarjlı olması gerekirdi bencee bu şekilde masada duran normal hoparlörlerden pek farkı kalmıyor açıkcası

• Ses kalitesi bakımından bana o kadar iyi gözükmedi birde o müzkikler neydi öyle daha iyi müzik olabilirdi aslında ama yinede kötü değildi.
  • teşekkürler;

1. Kolay taşınabilirlik
    2. Tak kullanılabilirlik
    3. Yer kaplamayacak
    4. Ses seviyesinin yeteri kadar yüksek çıkışlı olması
    5. Bas ayarının yapılabilmesi,
    6. Bunu da siz söylediniz ve dedikten sonrada çok mantıklı geldi. burada da dahili batarya olması..
    7. Buetoot bağlantısı gibi bir bağlantı ile müzik çalabilmesi

Çok oldum galiba :)

• z150 şu anda vatanda 64 TL ye satılmakta, maceraya gerek yok.

Bu arada müziklere diyecek söz bulamadım, yarıda kesmek zorunda kaldım.
  • İnceleme için teşekkürler Logitechin onlarca ürününü kullandım fakat bu cidden olmamış. Taşınabilir diyosan ona uygun adaptör yap en azından. Her yerde prizi nerden bulucaz. Taşınabilirlikle priz hiç doğru orantılı bir şey mi. Usb olsa en azından yanımızda taşıdığımız yedek bataryalarla çalıştırılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatixx -- 16 Haziran 2014; 19:59:49 >
  • Brmimde bi hoparlore ihtiyacım vardı

• ürün taşınabilir olarak tasarlanmış ama amacından çok uzakda

dahili bir bataryası olması gerekirdi

kablosuz bağlantı olabilirdi

büyüklüğüne göre ses seviyesi vasat bana göre

aynı sınıfda diğer hoperlör bu özellikleri fazlasıyla sağlamakdalar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.