Şimdi Ara

Echo ile Android bildirimlerinizi yönetin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Echo ile Android bildirimlerinizi yönetin

Android  işletim sisteminde bildirim çubuğu sayesinde pek çok uygulamanın ve sistemin güncellemeleri anlık olarak kullanıcıya iletiliyor. Ancak fazla sayıda uygulama olduğunda bildirimler de artmaya başlıyor.

Echo uygulaması ise bildirimlerinizi kilit ekranı üzerinden kolayca yönetmenize imkan tanıyor. Böylece bildirim çubuğunu devamlı takip etmenize gerek kalmıyor. 

Uygulama; sosyal, iş gibi kategorilere ayırdığı bildirimleri kilit ekranında aşağı açılır menü ile kullanıcılara sunuyor. Ayrıca öncelik tanıdığınız bildirimleri ayrı bir menü ögesi altında da toplayabiliyorsunuz. 

Bildirimi incelemek için üzerine tıklarken, sonra incelemek isterseniz sağa doğru kaydırmanız yeterli oluyor. Bildirimi sola doğru sürüklediğinizde ise siliniyor. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

• s2 ile uumlu değil diyor 4.1.2

• Teşekkürler yararlı bir uygulama :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yükledim yaklaşık olarak 2-3 gün kullandım s2 ile.. şimdi uyumluluğunu kaybetmiş olabilir

ekran geç geliyor biraz ama gayet hoş bir uygulama olmuş
    şuan alpha aşamasındaymış zaten inşallah daha da gelişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

ben yükledim yaklaşık olarak 2-3 gün kullandım s2 ile.. şimdi uyumluluğunu kaybetmiş olabilir

ekran geç geliyor biraz ama gayet hoş bir uygulama olmuş
    şuan alpha aşamasındaymış zaten inşallah daha da gelişir

apk olarak mı yüklediniz?
  • uyumlu değil diyor başka bu tarz uygulama bilen varmı ?
  • hayır playstore'dan yüklemiştim
  • Bi deniyecegim. Slidelock tan iyiyse bunu kullanmaya devam ederim ancak uzerine tiklayip acma mantigi olmamis yanlis anlamadiysam yazida botle oldugunu ssöylüyordu. Slidelock ta saga surukleyince aciyor sola surukleyince siliyordu bildirimi oldukça kullanisliydi. Su android in kilit ekranini adam etmediler bi turlu ekstra uygulamalarla isimizi gormeye calisiyoruz.

• Bazı arkadaşlar uyumlu değil deyince baktım da s4 ve nexus 4 ile uyumlu gözüküyor fakat bunlar 4.4.2 sürümünü kullanıyor. Note 2 ile uyumsuz diyor bu da 4.1.2 sürümünü kullanıyor. Görünen o ki 4.1.2 ile uyumlu değil, enteresan.
  • g2 de sanal tuşlar nedeniyle altta siyah kısım oluşuyor ama tuşlar gözükmüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.