Şimdi Ara

TABLET SEÇiMi (ACiL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni tablet almayı düşünüyoruz eve. PC yi açtırmıcak, oyun ve birazda iş için kullanılacak tablet öneriniz nedir? ben ipad retina ve note 10.1 2014 edition arasında kaldım. apple bu konuda iyi ama note 10.1 de kötü denemicek üstün bir tablet. Sizin tavsiyeleriniz neler? Hangisi daha iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sherseri.gnc -- 16 Haziran 2014; 15:59:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sherseri.gnc

Arkadaşlar yeni tablet almayı düşünüyoruz eve. PC yi açtırmıcak, oyun ve birazda iş için kullanılacak tablet öneriniz nedir? ben ipad retina ve note 10.1 2014 edition arasında kaldım. apple bu konuda iyi ama note 10.1 de kötü denemicek üstün bir tablet. Sizin tavsiyeleriniz neler? Hangisi daha iyi?

ipad retina al derim kaliteli öyle takılma donma da yaşamazsın diğer hepsi kafanı yerden yerden vurdurur
  • sherseri.gnc S kullanıcısına yanıt
    Oyun eğlence vs içinse ipad al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknocrazy

quote:

Orijinalden alıntı: sherseri.gnc

Arkadaşlar yeni tablet almayı düşünüyoruz eve. PC yi açtırmıcak, oyun ve birazda iş için kullanılacak tablet öneriniz nedir? ben ipad retina ve note 10.1 2014 edition arasında kaldım. apple bu konuda iyi ama note 10.1 de kötü denemicek üstün bir tablet. Sizin tavsiyeleriniz neler? Hangisi daha iyi?

ipad retina al derim kaliteli öyle takılma donma da yaşamazsın diğer hepsi kafanı yerden yerden vurdurur

http://versus.com/tr/samsung-galaxy-note-10-1-2014-edition-vs-apple-ipad-mini-retina

Ram sıkıntı olur mu? Fazlasıyla oyun yüklesem.

Mağazasında çoğu şeyin ücretli olduğunu duydum öyle mi?

.apk tarzı bir yol var mı uygulama atmam için?

• ıpad 4 retina nasıl ?
  • sherseri.gnc S kullanıcısına yanıt
    Ram vs sıkıntı olmaz . Sanirim jailbreak yapildiktan sonra kolayca bulabilirsin ucretsiz versiyonlari.imkanin varsa air 32 gb al. ipad 4 ile karsilastirma yapabilcek kadar iyi bilmiyorum detaylari ,diger arkadaslar bu konuda yardimci olacaklardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.