Şimdi Ara

arkadaşlar ben xperia sp aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi xperia sp aldım linkinide vereyimhttp://www.n11.com/sony-xperia-sp-c5303-8gb-P15120922 burda sizce garantilimidir. yada orjinal yazar ama çinden gelir japonyadan değil böyle yazınca insan hayal kırıklığına uğruyor bi yardımcı olursanız linke bakıp.teşekkürler...

• bunu kampanyayla 600 e 550 ye getirdiler 800 lira verilmez buna
    forumda arayın bulursunuz konuyu

ithalat gibi duruyor ve soru cevap kısmını okursan sıkıntılı oldugunu anlayabilirsin kısacası uzak dur
  • quote:

Orijinalden alıntı: swonzzz

arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi xperia sp aldım linkinide vereyimhttp://www.n11.com/sony-xperia-sp-c5303-8gb-P15120922 burda sizce garantilimidir. yada orjinal yazar ama çinden gelir japonyadan değil böyle yazınca insan hayal kırıklığına uğruyor bi yardımcı olursanız linke bakıp.teşekkürler...

Onceliklr hayirli olsun,firmanin kendi garantisi anlasmali servisi vardir zaten kanunen 2yil garanti zorunluluk,ayni orijinal sony merak etme replika cakma degil,sadece buraya ithal eden firma farkli korkaca bi durum yok,sadece turkcell bi gunlugune kampanya yapip 600e verdi yoksa suanki normal fiyati 830~900 arasi cigu yerde,pahali almamissin ayrica 8ay kullandim guzel cihazdir coluk cocuga bakma bu paraya daha güçlü donanim veren telefon varsa soylesinler bi kac yuz tane ben alayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 16 Haziran 2014; 10:14:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi xperia sp aldım linkinide vereyimhttp://www.n11.com/sony-xperia-sp-c5303-8gb-P15120922 burda sizce garantilimidir. yada orjinal yazar ama çinden gelir japonyadan değil böyle yazınca insan hayal kırıklığına uğruyor bi yardımcı olursanız linke bakıp.teşekkürler...

Onceliklr hayirli olsun,firmanin kendi garantisi anlasmali servisi vardir zaten kanunen 2yil garanti zorunluluk,ayni orijinal sony merak etme replika cakma degil,sadece buraya ithal eden firma farkli korkaca bi durum yok,sadece turkcell bi gunlugune kampanya yapip 600e verdi yoksa suanki normal fiyati 830~900 arasi cigu yerde,pahali almamissin ayrica 8ay kullandim guzel cihazdir coluk cocuga bakma bu paraya daha güçlü donanim veren telefon varsa soylesinler bi kac yuz tane ben alayim.

+1.Sadece garantisi sony değilde aksaray telefon tıpa tıp aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

bunu kampanyayla 600 e 550 ye getirdiler 800 lira verilmez buna
    forumda arayın bulursunuz konuyu

ithalat gibi duruyor ve soru cevap kısmını okursan sıkıntılı oldugunu anlayabilirsin kısacası uzak dur

+1

• paralel 850 tl
    normal 1000 tl

turkcell bir kere kampanya yaptı 600 tl oldu ama kaçırdık

paralel fiyatı 850 tl alınır. pahalı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 16 Haziran 2014; 14:35:01 >
  • 600 tl ye satıldı diye 800 tl verilmez denmez.
    Cihazın ederi 900 civarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paralel ithalat ne demek
  • arkadaşlar elime geçti sp. ben şeyi merak ediyorum.pil yani ağır oyunlar oynamazsak yada oynarsak farketmez pilin ömrü hemen biter mi? yenisi alınır mı? annem çok oynarsan 1 aya pilin ömrü biter felan diyor.bu pil ömrü hakkında bilgi verirmisiniz.veya pil şarz olduğu sürece hiç bozulmaz mı? teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swonzzz -- 20 Haziran 2014; 11:27:31 >
  • quote:

arkadaşlar elime geçti sp. ben şeyi merak ediyorum.pil yani ağır oyunlar oynamazsak yada oynarsak farketmez pilin ömrü hemen biter mi? yenisi alınır mı? annem çok oynarsan 1 aya pilin ömrü biter felan diyor.bu pil ömrü hakkında bilgi verirmisiniz.veya pil şarz olduğu sürece hiç bozulmaz mı? teşekkürler...

Yanlis bilmiyorsam sp de 1500 sarj omru varki bitirmen cok uzun sure alacaktir,batarya omrude de iyi gunluk batarya sureside iyidir,helede samsungtan gectiysen batarya sana hayli uzun gelecektir.10 onbes sarjdan sonra batarya tam oturur ve bir iki saat dahada fazla gidecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Bence nexus 4 xperia sp den daha saglam bir cihaz 2 gb rami olsun. ekrani olsun ve gereksiz uygulama olmayan androidiyle daha gucludur :)

• Nexus saglamlikta sp ile ayni cunkede bile gecmesi hata bence,sarj yada kamera zaten nexusta camur,o yuzden bunu tartismam bile 2 gb ramle duz ham android goz boyayip kitleduler aylarca..

• Hayırlı olsun bu arada nick :(

• xperia sp nin pili değişebiliyor mu?
  • veya değişirse yine sony nin xperia sp de kullandığı pil satılıyormu? sonyn nin xperia sp de kullandığı pil satılıyorsa linkini gönderebilecek varmı? son olarak yine aynı performansı verir mi değiştirince.
  • öncelikle hayırlı olsun.

600 TL ye alabilenler çok şanslıydı.
  • bide arkadaşlar sp nin şarjı çabuk doluyor yani beklediğimden hızlı normal mi yoksa sorun var mı?
  • arkadaşlar cevap yokmu? telefonumun wifi si açık değilken bile kendisi şarj harcıyor.acaba başka açık özellik mi var ki şarj harcıyor? acill cevap lazım!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.