Şimdi Ara

CODEGEN QUANTUM101 10.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tablet elime yarın geçicek n11 den aldım doğru dürüst kimse tablet hakkında yorum yapmamış izlenimini paylaşmamış elime geçince ilk izlenimlerimi paylaşıcam sorularıda elimden geldiğince cevaplıycam

• bende var gayet başarılı ürün kamerası iyi değil ama onada bir program ilavesi ile daha verimli hale getirdim..Dün başka bir arkadaşa daha sipariş geçtik n111 den iyi olmasa almayız..
  • bu tablete wifi olmayan yerlerde mini usb baglantisindan 3g modem baglayip internete oyle girmek mumkun oluyormu ?
  • VirtualFrog teşekkür ederim bana bu tableti önerdiğin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmedyax -- 16 Haziran 2014; 22:17:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmedyax

Arkadaşlar tablet elime yarın geçicek n11 den aldım doğru dürüst kimse tablet hakkında yorum yapmamış izlenimini paylaşmamış elime geçince ilk izlenimlerimi paylaşıcam sorularıda elimden geldiğince cevaplıycam

Hocam tablet ulastimi ? degerlendirmeleri bekliyoruz , ben de dusunuyorum bu cihazi.

bir de mini usb den 3g vodem baglantisiyla internete giriyormu o konuda bir bilgi olsa ona gore de karar vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacer -- 17 Haziran 2014; 18:22:27 >
  • kardeş sanırım çok az kişiye denk gelen banada denk geldi cihaz elime bugün geçti 3 3.5 saate yakın şarj ettim fakat cihaz açılmadı ürün değişimi yapılacak forumda bi kaç kişinin başına gelmiş genel bir sorun olduğunu düşünmüyorum değişim yapılacak zaten yapılınca izlenimlerimi paylaşıcam inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacer

quote:

Orijinalden alıntı: xmedyax

Arkadaşlar tablet elime yarın geçicek n11 den aldım doğru dürüst kimse tablet hakkında yorum yapmamış izlenimini paylaşmamış elime geçince ilk izlenimlerimi paylaşıcam sorularıda elimden geldiğince cevaplıycam

Hocam tablet ulastimi ? degerlendirmeleri bekliyoruz , ben de dusunuyorum bu cihazi.

bir de mini usb den 3g vodem baglantisiyla internete giriyormu o konuda bir bilgi olsa ona gore de karar vericem

bu arada tableti almak için doğrudan fiyattan alma kampanya ile al zaten sürekli kampanya oluyor ben 356 ya aldım babalar gününe özel 44 tl düştüler

• VirtualFrog kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bugün bozuk tableti firmaya götürüp değiştirdim bana dediler ki sıfırı ile değiştirdik eve geldim bir açtım tableti başkasının facesi kayıtlı şarj %40 google hesabı kayıtlı yarın tekrar gidip iade yada tam jelatinli sıfır kutudan ürün istiycem neyse ürünü aldım biraz kurcaladım marketten paralılarla birlikte 20 uygulama falan görüyor Real racing 3 , dead trigger 2 felan uyumlu değil diyor sende tablet olduğu için bir kaç soru sorucam k.b

markette normalde bütün uygulamaları falan kaldırıyor değilmi real r 3 dead t 2 clash o clans falan ?

ürünün ekranında mavi piksel çizgileri falan yok değilmi ?

şarjı iyi gidiyor %40 35 dk falan dayanmıyordur inşallah

bu bir kaç soruyu cevaplarsan tableti kullanan biri olarak çok yardımcı olursun şimdiden teşekkür ederim
  • Ben oyun için almadığım için yorum yapamıcam ama üzerindeki yüklü oyunları gayet güzel oynuyor.Ekranda cizgi donma vs yok.şarjı da gayet uzun süre gidiyor gerçi ben 2 saatden fazla kullanmadım ama şarj ile ilgili sıkıntı yok..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.