Şimdi Ara

Movie Maker 8.1 çok kısa bir süreliğine Windows Phone için ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Movie Maker 8.1 çok kısa bir süreliğine Windows Phone için ücretsiz

Microsoft'un Windows Phone 8.1 ile sunmaya hazırlandığı video düzenleme özelliğinin API'sini bir açık yoluyla elde eden ve WP 8.1 çalıştıran cihazlar için yayınlayan Venetasoft, İtalya galibiyeti nedeniyle uygulamasını çok kısa bir süre ücretsiz hale getirdi.

Full HD video desteği sunan uygulama, süre sınırlaması olmaksızın düzenleme yapmanıza olanak tanıyor. SD kart veya OneDrive üzerinden video açabildiğiniz ve kaydedebildiğiniz uygulama SlowX10, Gray, FishEye, Pinch, Warp, Kenburns efektleri ve Twist3D, Fold3D

gibi geçişlere sahip.

Video düzenlerken kare yakalama, kırpma, kesme, kopyalama, silme, birleştirme, ses sevieysi ayarlama, MP4 ve MP3 sıkıştırma gibi özelliklerden yararlanabiliyorsunuz. Uygulama normalde 4TL fiyat etiketine sahip. 

• Hayatımda bu kadar dandik bir fisheye lens görmedim. Denemeyin bile sakın. Ama kes/yapıştır için iş görüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • movie maker, ne filmler yaptıydım zamanında
  • kaliteli birsey değil ama madem beleş indirin.ilerde güncelleme ile adam olur belki.
  • bende indirdim, arayüzü basit kullanımı basit ancak 2 videoyu birleştiremedim gitti...sinir bozucu bir program gelişmesi gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.