Şimdi Ara

Bağımsız 2.0 - Bölüm 13

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni ilginç ve orijinal oyunlar, ücretsiz yapımlar ve tartışmalı iki oyun kıyaslaması ile Bağımsız'ın haftalık bölümü yine dolu dolu.

• Şu Watch Dogs incelemesi yayınlandı mı yoksa vazgeçilme durumu mu oldu?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • videoyu daha izleyemedim de anket nerede ?
  • Gökhan / Talha İkilisinin yeri asla doldurulamaz... Yani Gökhan / Talha ikilisi yan yana geldiğinde ne çekerseniz çekin zevklidir...

Tunahan'ın da neşesini ve heyecanını beğendim, oda başarılı bir arkadaş olacak ileride... Güzel bi program oldu. Ağzınıza sağlık...

• Transistor incelemesi olsaydi sitede ps4 ve pc cikmis durumda
    forumda kimsenin konustuguda yok zaten.

• Arkadaş çok efendi elini nereye koyacağını şaşırdı.Hep görmek isteriz.Bazıları gibi izleyicinin karşısında yayılmıyor.

• Watch Dogs sözde bugün yayınlanacak. Bakalım bekliyoruz ama pek heyecanı da kalmadı aslında, çünkü birçok kişi oyunu çoktan bitirdi bile. Yinede ben oyunu bitirmeme rağmen incelemeyi umutla bekliyorum.

• Watch Dogs incelemesi yeni nesil olacakmış 1800p 60fps ondan ertelemek zorunda kalmışlar 2015 gelir söylentilere göre :D beklentiler yüksek BSC yanlış yapmaz
  • Tunahan abi yerinde duramıyor :D

• tunahanı biraz edward cullena benzettim böyle soğuk vampirimsi duruyor. talha da meydanı boş buldu tabi koptu bu program.. gökhan olmazsa olmazlarından onuda görmek istiyoruz bağımsızda tanıttığı factorio isimli oyun ayrı bir yer etti bende..
    talha tek kalırsa programda bize hep mario,mario go kart gibi oyunları sunar vallahi benden söylemesi beyler o yüzden rakiplerine daha fazla oy verin :D

• ATLI MI KOVALIYO ANLAMADIM BNCE DAHA KOYU BİR MUHABBETLE ANLATILABİLİRDİ TALHA ABİ NEFESSİZ ANLATTI VALLA KORKTUM BİŞEY OLCAK DİYE
  • quote:

Orijinalden alıntı: wipau

tunahanı biraz edward cullena benzettim böyle soğuk vampirimsi duruyor. talha da meydanı boş buldu tabi koptu bu program.. gökhan olmazsa olmazlarından onuda görmek istiyoruz bağımsızda tanıttığı factorio isimli oyun ayrı bir yer etti bende.. <br>talha tek kalırsa programda bize hep mario,mario go kart gibi oyunları sunar vallahi benden söylemesi beyler o yüzden rakiplerine daha fazla oy verin :D

Merhaba,

Ufak bir dipnot geçmeden edemedim. Factorio'yu Gökhan size takdim etti, ben buldum. Biz ekip işi yapıyoruz. Mevcut programda gösterdiğim oyunların kaçı Mario, Mario Kart tarzı daha geniş açıklama yaparsanız ilerleyen bölümlerde ona göre oyunlar keşfedebiliriz ;)

Talha Aynacı

• Talha bağımsız oyunların efendisi olmuş daha iyi bi' anlatım olamazdı teşekkürler deriz!

• Gökhan ve Talha reyiz baraber olmalı kesinlikle

• Tunahan'ın diksiyonu kesinlikle Alkan'dan çok daha iyi.
    Yalnız kamera karşısında ne yapacağını, elini nere koyacağını, nereye bakacağını, ne diyeceğini bilemiyor, baya çekingen kalıyor. Gerçi kimse anasının karnından sunucu doğmuyor. Zamanla alışacağını düşünüyorum.
  • Tunahan bu işlerde daha yeni, ilk kamera heyecanı normaldir. Sizde böyle bir yayına çıksanız eliniz kolunuz birbirine dolanır, üstelik arap saçı kıvamında olan "İndie Game" oyun türünü tanıtmak hiç kolay bir iş değil.

Talha ve Gökhan bu işte pişmiş artık. Onlarda doğal olarak yeni editörlere bir nevi hocalık yapıyorlar.

• Tunahanın çok başarılı olacağını düşünüyorum şans verilirse.
    Adam eksik olduğunda veya 3 kişilik çekimlerde Tunahanı dahil ederseniz daha iyi olabilir.
    İlk bölümü olduğu için çok heyecanlı fazla konuşamıyor normaldir.
    Gökhanın da ilk videosunu hatırlıyorum herkes eleştirmişti Beril de aynı şekilde.

• Tunahan'ın ses rengi gerçekten bu iş için çok uygun. Daha çok videoda görmek isteriz kendisini.
  • Tunahan, sana puanım 9 kanka ;) Şaka bir yana umarım Alkanı ve Tunahanı daha çok görürüz. Böylelikle incelemeler ve programlar gecikmez. Saygılar sevgiler...
  • Ben Tunahan'ı çok beğendim. İlk videosu olmasına rağmen önceden kafasında planlamış konuşacaklarını. Efendiliği de cabası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.