Şimdi Ara

Satılık Aromatic Elixir ve Mugler Pure Energy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Doluluk oranları %90 üzeri olan 100 ml.lik iki parfümümü satıyorum. Aromatic Elixir için 95 ml. 200 Number One için 100 TL'dir.

Thierry Mugler Pure Energy adı gibi enerjik ve genel hitaba çok uygun bir koku beğenilmeyecek bir koku değil.. %98 doluluk oranı vardır. İstediğim fiyat forum dışına satıldı

Doluluk oranı %99 civarı olan Mont Blanc Exceptionnel parfümümü satıyorum. Makul takas tekliflerine açığım. İstediğim fiyat Satıldı

Erkek kullanıma çok uygun ve yaz temalı ferah bir koku karakteri var. Greyfurt notası mükemmel kalitede ve niş parfümlerle kıyaslanacak kadar doğal bir kokusu var. Yaklaşık 124 ml. kadar doluluk oranı vardır. İstediğim fiyat Forum dışına satıldı.

Satılık Ralph Lauren Safari, Ralph Kauren'in en iyi parfümü. Oldukça centilmen ve tüm zamanların en iyi erkek kokularından biri. %98 civarı doluluk oranı var istediğim fiyat Forum dışına satıldı..

Loewe Esencia @Toron Alp adlı üyemize satılmıştır.

Vetiver temalı yaklaşık 10 ml'lik 7 parfüm @ayoldas67 adlı üyemize satılmıştır.

L'occitan 100/30 ml,YSL Rive Gauche 80/50-60 ml. @conjure adlı üyemize takas edildi.

Azzaro Visit %98 civarı doluluk oranı var. Faturalıdır ve kutuludur. Satılmıştır.

Nautica Voyage @emrtgb'ye satılmıştır.

Lancome Hypnose %97 civarı doluluk oranı var. Kokunun karakterini lavanta başta olmak üzere misk,amber gibi tatlılık verici unsurları olan bir koku karakteri oluşturuyor.Oldukça beyefendi yumuşak bir yapısı var.Kalıcılığı ve fark edilirliği iyi seviyelerde. @blerox adlı üyeye takas edilmiştir.

Bvlgari Aqva Pour Homme Forum dışına satıldı

Jil Sander Sun Man @akino ile takas edildi.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azizim -- 16 Aralık 2015; 16:15:53 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Red icin fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VETİVERLER İÇİN PM ATTIM
  • tarafımdan alınmıştır
  • boss number one çok özel bı kokudur,100 ml bıtırdım zor bıttı ama beynınızde yer edıcek bı parfum,tr de bulunması cok zordur ayrıca,maskulen severler sakın kacırmasın
  • PM...
  • hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.