Şimdi Ara

Hometech Dual Tab 7 nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ;
    ben bir tablet almayı düşünüyorum markası Hometech modeli Dual Tab 7. Benim merak ettiğim bu tablet nasıl, iyimi kapasitesi nasıl, arm versiyonu kaç bunları merak ediyorum çünkü bir kez başıma geldi satın aldığım ürün ilk gün bozuldu böyle bir şey olsun istemiyorum eğer bu tableti kullanmış birileri varsa lütfen yardım etsin !

• Şimdi kardeşim bir Hometech Dual Tab 7 e baktım birde Acer İconia B1-710 a karşılaştırmalarım sonucu Hometech Dual Tab 7 daha iyi gibi gözüküyor teknosanın internet satış sitesinde ürün hakkındaki yorumları inceledim gayet iyi diyorlarhttp://www.teknosa.com/urunler/125044131/hometech-dual-tab-7-beyaz-tablet#url
    ÇOK KARARSIZ KALDIM ABİ ÖZELLİKLER İNSANI CEZBEDİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: basayx

Şimdi kardeşim bir Hometech Dual Tab 7 e baktım birde Acer İconia B1-710 a karşılaştırmalarım sonucu Hometech Dual Tab 7 daha iyi gibi gözüküyor teknosanın internet satış sitesinde ürün hakkındaki yorumları inceledim gayet iyi diyorlarhttp://www.teknosa.com/urunler/125044131/hometech-dual-tab-7-beyaz-tablet#url
    ÇOK KARARSIZ KALDIM ABİ ÖZELLİKLER İNSANI CEZBEDİYOR

acer biraz daha iyi 1.0 ghz yetmeyebilir onun yerine vestel alın bence 169 a yada exper easypad daha iyi olur bir onları inceleyin hak vereceksiniz.

• Arkadaşlar Hometech Aral firmasına bağlı marka olarak tedirgin olmayın herhangi bir şey olduğunda tabletinizle Aral ilgileniyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramyyz

Arkadaşlar Hometech Aral firmasına bağlı marka olarak tedirgin olmayın herhangi bir şey olduğunda tabletinizle Aral ilgileniyor...

Oyunlarımı Aral'dan alıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, marka olarak tartışmaya gerek yok. Tablette iyiler midir? diye sorarsanız Samsung da çamaşır makinesinden tut televizyona kadar elektronik ürün çıkartıyor ve tablette de iyiler. Bu da aynı mantık işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.