Şimdi Ara

Android 4.4.3 güncellemesi Galaxy S4 ve S5 modellerine gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android 4.4.3 güncellemesi Galaxy S4 ve S5 modellerine gelebilir

Bu ayın başlarında Nexus ve Play Edition cihazları için indirmeye sunulan Android 4.4.3 güncellemesinin kısa süre içerisinde Galaxy S4 ve Galaxy S5 modelleri için başlayacağı iddia edildi. 

Firma içerisinden sızdırılan bir dökümana dayanan iddialara göre bu ay bitmeden Galaxy S5 modeli Android 4.4.3 güncellemesini almış olacak. Gelecek ay ise Galaxy S4 modelinin güncelleme aldığına şahit olacağız.

Galaxy S5'in güncelleme alacak versiyonları Exynos Octa yongasetli SM-G900H ve Avrupa tabanlı SM-G900F olacak. 

Galaxy S4'ün güncelleme alacak sürümü ise LTE-A ağları için sonradan satışa sunulan Snapdragon 800'lü versiyonu olacak.  

Kaynak:http://www.androidcentral.com/android-443-update-reportedly-rolling-out-galaxy-s5-month-galaxy-s4-follow-suit-july

• S3 çüler dolacak şimdi buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 ün exynons ları alamayacak agshhshdhsha hahahahahaha hem plastik kasa hemde bir kere güncelleme verdik yeter dedi samsung asfafdafassddf

• Gelebilir değil gelicek zaten samsung 1 aya hazır diye açıklama yaptı.

• Gelebilir ne ?

• Eskiden iphone kotuleyenler vardi simdi samsung iki yorum ustteki adamin attigi yoruma bak yas ortalamasini cikar :) sanki hemen ciktigi ertesi gun guncelleme verse kral olacak ne adamlar taniyorum ben xperia arc s ile 2.3.3 ile mutlu mesut ki bana sorarsan iki guzel android surumu vardir biri 2.3 gingerbird sanirim boyle yaziliyordu biride kit kat

• Adamda ciddi şekilde alışkanlık yapmış buna bile başlığı gelebilir diye atmış

• quote:

Orijinalden alıntı: illuminatidebufeci

S4 ün exynons ları alamayacak agshhshdhsha hahahahahaha hem plastik kasa hemde bir kere güncelleme verdik yeter dedi samsung asfafdafassddf

Kardeşim ağzınla güler misin? :)

• GELEBİLİR

Evet tam olarak dogru kelimeyi seçmişsiniz. Tebrik ederim :)

• Gelse ne olur gelmese ne olur.Çok önemli bir güncelleme değil.

• samsung bu ne yapacağı belli değil.ayıp adamlar 1300 lira veriyor güncelleme almıyor.işte bu yüzden samsungdan vazgeçtim.
  • Su dandik samsungu alanlar var bide hahahahaha :D

1 yil sonra alirsiniz guncelleme :D

Nexus keyff

• Gelsin bir zahmet birde S5 e gelmeyecek de hangi modele gelecek ki zaten.

• Sanki türkiyede satılan s4 modeline gelcekmiş gibi başlık atmış
  • Adamlar her hafta yeni tablet ve telefon çıkarıyolar e haliyle azıcık eskiyen cihazlara desteği kesiyolar. Bence yanlış bi politika içerisine girdi umarım müşteriyi keriz yerine koymanın bedelini öderler.

Not:s2 ve s3 kullanıcısıyın

• normal zaten gelmesi
  • Arkadaşlar ben sizi rahatlatayım bu adı geçen güncelleme galaxy s5 alan arkadaşlara kesin gelecek siz bakmayın editöre ben konuştum ban ki moon ile adam teyid etti. rahat olun kasmayın.Bakmayın editöre siz :)

• S5'e de geliyormuş. Bak sen çok şaşırdım

• Ne cok guncelleme hastasi varmis 4 olsun 5 olsun gelsiinnnn. Eminim bunlarin bircogu windowslarinda falan otomatik guncellemeyi bile kapatmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Adamda ciddi şekilde alışkanlık yapmış buna bile başlığı gelebilir diye atmış

Sende de nasıl alışkanlık yapmış her samsung haberinde nedense provokatif bir mesaj yazıyorsun.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.