Şimdi Ara

Tablet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Film, internet, slayt vb için kullanacağım tablet arıyorum. Bütçem max 1000tl. Aklımda ipad(hangi seri bilmiyorum :/) yada asus transformer serisi var ancak bu seriler hakkındada pek bilgili değilim. Samsung haricinde kaliteli, sarjı kotu gitmeyen bu deigim isleri gorecek bir tablet arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• benimde tabletler hakkında fazla bir bilgim yok ancak kesinlikle asus derim çünkü hız , uygulama açış , oyun oynama , internette gezinme gibi birçok konuda sayılamayacak kadar artıları var bu yüzden kesinlikle asus
  • hasan2471 H kullanıcısına yanıt
    Asus transformer serisinin windows 8.1 çalıştırması canımı sıktı. Zira yavaş olmasını kasmasını vs istemiyorum :/
    Ama tablete takılan klavyeyi çok sevdim :)
  • Nexus Serisi yada ipad mini 2 retina alabilirsiniz ama tercihiniz ipad mini 2 retina olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaick

Film, internet, slayt vb için kullanacağım tablet arıyorum. Bütçem max 1000tl. Aklımda ipad(hangi seri bilmiyorum :/) yada asus transformer serisi var ancak bu seriler hakkındada pek bilgili değilim. Samsung haricinde kaliteli, sarjı kotu gitmeyen bu deigim isleri gorecek bir tablet arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Neden Samsung haricinde? (Samsung T520'yi almayı düşünüyorum, 8220 mAh pili var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalsungur -- 16 Haziran 2014; 23:27:20 >
  • celalsungur kullanıcısına yanıt
    Samsung çöp o yüzden. helede o arayüz ile. Malzeme kalitesizliğinden bahsetmiyorum bile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaick -- 17 Haziran 2014; 15:56:42 >
  • Konuyu android tabletler bölümüne açmışsınız :)
    Android tablet olarak önerim nexus
    W8 yada Ios olarak ipad mini retina

Bana hangisini alirsiniz diye sorsaniz ipad'i secerdim alet yağ gibi akıyo masallah

Android tabletlerin çoğu kullanılmaz eğer bir android tablet alma durumum olsaydi sony marka tabletlere bakardım ya da biraz asus tablette bana göre ipad kraldır. 2. 3. Siralari sony ve asus paylaşabilir :)

Ipad mini retina 900-1000 lira arasi çok rahat bulunur pişman olmazsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipad air o zaman. 1000 liranın biraz üstü 3g'siz olanı.
    Asus transformer T100'ü inceledim, çok kaba ve ağır.
    Ipad air de Samsung T520 de 465 gram. Batarya güçleri, ipad'de 8800 mAh, T520'de 8120 mAh.

• 10 inc düşünürseniz kesinlikle Nexus 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

10 inc düşünürseniz kesinlikle Nexus 10

Neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

quote:

Neden?

Google güvencesinde olması, inanılmaz güzel bir ekranı olması, canavar gibi donanımı olması, Android tablet düşünüyorsa ve büyük ekran arıyorsa gözüm kapalı öneririm. Arkadaş da öneri istemiş zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

quote:

Neden?

Google güvencesinde olması, inanılmaz güzel bir ekranı olması, canavar gibi donanımı olması, Android tablet düşünüyorsa ve büyük ekran arıyorsa gözüm kapalı öneririm. Arkadaş da öneri istemiş zaten.

Kağıt üzerindeki özellikler ipad air'den daha iyi olmalarına rağmen, fiziksel olarak karşılaştırıldığında ipad air'in karşısında çok silik kaldı Asus transformer ve Samsung T520.
    Nexus 10 hakkında hiç bilgim yok, ondan sordum.

• Hocam eğer tablet istiyorsan birde baya bi kullanırım uzun soluklu olsun diyorsan ipad mini retina al

• quote:

Orijinalden alıntı: tevfikkavil

Hocam eğer tablet istiyorsan birde baya bi kullanırım uzun soluklu olsun diyorsan ipad mini retina al

Ipad air mi, Ipad mini retina ekran mı, neden?
    (Tavsiyeye göre son kararımı vereceğim)

• İpad mini retina çünkü bütün özellikleri ipad air le birebir aynı ve fiyatı daha uygun ve iki ipad modelinde de ekran çözünürlüğü aynı ve Mini retina bu yönden daha şanslı ve daha uygun daha ne diyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaick

Film, internet, slayt vb için kullanacağım tablet arıyorum. Bütçem max 1000tl. Aklımda ipad(hangi seri bilmiyorum :/) yada asus transformer serisi var ancak bu seriler hakkındada pek bilgili değilim. Samsung haricinde kaliteli, sarjı kotu gitmeyen bu deigim isleri gorecek bir tablet arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

ipad 4 retina ekran al düşünme derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.