Şimdi Ara

Diriliş (Ertuğrul Gazi) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.775
Cevap
45
Favori
88.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar diziye fena sardım, arada reklamda olmayınca sürüleyici geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Müzikleri için inşallah bir albüm yaparlar en kısa zamanda
  • Çok büyük emek var bu dizide, bence herkesin izlemesi Lazım

• Animasyonlar bence biraz daha iyi olabilirdi. Çekimler gibi animasyonlara da Önem verilirse tadından yenmeZ.

• Arkadaşlar Gökçe'ye kötü bir haberim var.
    Az önce baktımda Ertuğrul, Halime ile evlenmiş. Tarihi dizilerin bu yönü kötü
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt
    Aynen çok gizemli...
    Burada senariste çok büyük iş düşüyor. İzleyicinin ilgisini çekmeyi başarmak zorunda.
    İki bölümdür adam şov yapıyor. İnşallah böyle devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLOVEL

quote:

Orijinalden alıntı: JosephOceans

Neyi yaşıyordu, budistliği mi?

Daha o dönem hala hatrı saylılır şamanizm izleri olması gerekir hatta direk göktengri den giriş yapmalarını beklemiştim.

Göktengri mi saçmalayın o dönem hakkında pek bilginiz yok herhalde. Hatta az bile göstermişler ilk bölümü izledim namaz kılan kimseyi göremedim, tesettüre dikkat hiç etmemişlerdi

Osmanlı ne kadar müslümansa Selçuklu da o kadar müslümandır

• Bölüm bayağı uzundu ama güzeldi bozmadan devam eder inşallah , bakalım haftaya da Filinta var o nasıl çıkacak
  • arkadaşlar diziyi dahaca izleyemedim. şimdi indirip izlemeyi düşünüyorum. kaliteli olarak indirip izleywbileceğim bi yer var mı
  • Ben ilk bölümde Ertuğrul gazi nin ok tutuş şekline ayar oldum arkadaş. Gerçekden böylemi tutuyordu osmanlı okları . ( Baş parmak ve işaret parmağıyla ? )

Kahpe bizans çıktığında cüneyt arkın ok öyle değil böyle tutulur demişdi eleştirmişdi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

3 5 mesaj atıldığına göre kimse izlememiş demekki izlemeye gerek yok

3-5 kişi olur mu geçen hafta 1. Oldu reyting siralamasinda bu hafta da süperdi tavsiye ederim kardeş..

• Özgü® kullanıcısına yanıt

Adamlar, Zihgir i bile es geçmemişler. Konunun uzmanları tarafından yönlendiriliyorlar.

Bu arada Zihgir kullanmaya başlayanları görürseniz şaşırmayın. Aslında gümüş ay yıldız fena olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 18 Aralık 2014; 0:31:04 >

• Ben çok beğendim. vikings kalitesinden bir dizi bence. keşke trt yerine star tv gibi kanallarda yayınlansaydı daha çok ilgi görürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawinter

Adamlar, Zihgir i bile es geçmemişler. Konunun uzmanları tarafından yönlendiriliyorlar.

Bu arada Zihgir kullanmaya başlayanları görürseniz şaşırmayın. Aslında gümüş ay yıldız fena olmaz

Ay yıldızlı olan çok hoşuma gitti, bunları parmağa özel olarak yapıyorlar mı acaba? Netten alsam muhtemelen olmayacak bana o yüzden soruyorum

• .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Netden araştır, kuyumcular felan yapıyor bunu. Parmak ölçüne göre yaptırırsın.
    Yada bir kuyumcuya git, sana parmak ölçünü, numaranı söylesin. O numaraya göre sipariş edersin.
    Çok güzel motifli, osmanlı tuğralı Zihgir ler var. Bence şık durur kadın erkek farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 18 Aralık 2014; 0:50:40 >

• Bu bölümde çok güzeldi inşallah böyle devam eder :)
  • izledim güzel dizi biraz uzun 60dk yı geçmemeli bir dizi
  • Saçma sapan dizilerden bizi kurtaranlardan Allah razı olsun herşeyi ile müthiş bi dizi bozmadan devam İnşallah. Zikrullah bölümü tüylerimi diken diken etti harikasınız. Atalarımızın böyle anılması kadar hoş bişey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Yalnız bu bölüm diğer bölümden daha iyi. Böyle giderse mükemmel olur. Ama geçen bölümdeki sıkıntı bu bölümde de var. Reklama girmiyorlar ve altıma edeceğim.

Aynen koşa koşa gidip geldim

tivibu var sıkıntı yok durdur izle git tuvalete yemekye tekrar izle kacırdın sar tekrar izle...
  • Ya ne Şamanizminden söz ediyorsunuz 1200'lü yıllarda Moğollar bile İslamiyet'e geçmeye başlamıştı. Kaldı ki burada Selçuklu hakimiyetinde ki Oğuz boylarından bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi san lorenzo -- 18 Aralık 2014; 5:14:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.