Şimdi Ara

Diriliş (Ertuğrul Gazi) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.774
Cevap
45
Favori
88.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arsenon

http://www.aksam.com.tr/magazin/robert-de-niro-mevlana-olacak/haber-336078

Çok saçma tamam Robert De Niro yine gelsin ama mevlana rolu çok saçma adamı getiriyorsun bari Haçlıların komutanı yap tapınakcıların lideri yap yani adamın karizmasını daha iyi kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

muhitin ibnü arabi

Teşekkürler.
  • Mevlana ve DeNiro?
  • Mükemmel yapım, mükemmel kalite işte böyle gerçekçi ve orijinal yapımlarla halkımıza yansıtılmalı tarihimiz ve şanlı tarihimize sahip çıkılmalı izleyin izlettirin...
  • Ilk bölüm güzeldi ben de beğendim kostüm ve set çok güzel

özellikle atlarla geçen tüm sahneleri çok sevdim
    Engin de baya iyi öğrenmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün izledim çok iyiydi lakin 2saat dizimi olur umarım sonraki bölümler süre düşürülür yoksa kalite düşer.

• de niro ile mevlana ne alaka ya yalandır
  • Muhteşem Yüzyıl gibi aptalca bir dizi tuttuysa bu dizi hayli hayli tutar.
    Eksikleri de var.Bölüm süresi çok uzun , gereksiz sahneler uzayıp gider.Sansürden dolayı dövüş sahneleri istenildiği gibi çekilemiyor.Türk dizisi olarak iyi ama yine de yabancı dizilerle kıyaslayabileceğimiz kalitede değil.
  • Sadece Ezel ve Behzat Ç izledim Türk dizisi olarak bunun ilk bölümüne baktım beni çok şaşırttı. Mekan ve tasarımlar harika, yapımcı hiçbir masraftan kaçınmayacaklarını söylüyor. Ayrıca onlarca yabancı dizi bitirmiş birisi olarak diyorum ki 2 saatlik olması dışında çoğu yabancı diziden iyidir. Tamam bizimkiler dizi yapmayı bilmiyor ama bu kadar da abartmayalım şu yayında olan yabancı dizilerin yarısından kalitelidir.
  • off gelsede izlesek ulen beklenmiyor 1 hafta
  • Fragman çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynep_ısık

of fragman çok iyi biz alışkın değiliz bu kadar kaliteli türk dizisi izlemeye, yavaş gelsinler biraz

• Sonunda kaliteli bir yerli dizi umarım bozmazlar

• Yeni fragman çok iyi.
  • Muhteşem Yüzyıl izlerken çok sıkılıyordum ama bu dizi bitmesin istedim, böyle devam ederse çok iyi olur.
  • Soundtrack albümünü bekliyorum.
  • Çok kaliteli olmuş çok beğendim ama 2 saat çok çok uzun. Normalde 50-60 dakika idealdir ama bari bi 80-90 dk civarında olsaydı daha iyi olurdu.

• İlk bölüm çok iyiydi. Müzikler harika. Diyaloglar çok iyi.
    Savaş sahneleri için, orta çağ avrupa şövalyelerinin savaş taktikleri konusunda uzman türk bir ekip, oyuncuları eğitmiş. O yüzden çok başarılı duruyor.

İlk bölümün uzun olması normal. Diğer bölümler bu kadar uzun olmayacaktır.
    Kesinlikle, Davinci's Demons dizisinden çok daha başarılı duruyor ilk bölüm. Entrika, ters köşe gibi konulara ağırlık verip çok daha ilginç bir dizi çıkabilir ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 17 Aralık 2014; 13:37:32 >

• bize düşen diziyi desteklemek beyler, izleyin-izletin.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.