Şimdi Ara

Diriliş (Ertuğrul Gazi) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.775
Cevap
45
Favori
88.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu sene diriliş ertuğruldu seneyede osmanlının kuruluşu tarzında yeni bir konu ile yeni bir dizi çekilecek onu kastettim

bu konuyu ufak çaplı araştıracağım kanal d de tanıdığım bir kameraman yönetmen abim var ona bi sorayım belki bir bilgiye ulaşır

kuvvetle muhtemel kıskanan olsa olsa ya engin altan düzyatandır yada iki üç ergen kılıklı hayata boyanmak süslenmek yemek içmek için geldiğini sanan bayan karakterlerlerdir yaptıklarını kınamıyorum lakin zaten durumları itibariyle oyunculukla alakaları dahi yok sinema filmi başarıları hiç yok gel gör birde sette fesat çıkar olacak şey değil yine yabancı dizilere devam edeceğiz anlaşılan

• dizinin bu haftaki bölümü harikaydı hele kalenin ele geçirlişi ve bayrağın dikilişi sahneleri tüylermi diken diken ettin
    ancak arkadaşlarda belirtmişler iki şey saçmaydı birincisi ertuğrul neden mektubu yakaldığını söylüyor ki ikincisi gündoğdunun sağ kolunda ne göz varmış arkadaş yiğitin kemerini nasıl gördü öyle ya:)

son olarakta ömerin ölmesi çok kötü oldu diziye ikinci sezon ömer gibi bir adamın girmesi gerek bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmmashm -- 5 Haziran 2015; 2:38:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

quote:

Orijinalden alıntı: atabey_sahabettin

Facebook'da Milat dizisi oyuncularından İsmail Hakkı paylaşmış

Arkadaşlar, kardeşim Reshad Strik Diriliş'ten ayrıldı. Bana çok sayıda mesaj geliyor neden ayrıldı diye. Bunu bir kez yazacağım, lütfen artık sormayın.
    Reshad dizide çok iyi bir performans gösterdi, kısa sürede kalitesi ve adamlığıyla senarist, yapımcı ve seyircilerin takdirini kazandı. Bu nedenle de bazı "oyuncuların" yersiz kıskançlığı neticesinde rolü son buldu. Bu kadar basit. Türkiye'de bir çok sektörde olduğu gibi bizim sektörde de bu tip şeyler çok oluyor maalesef. O "oyuncular" varsın kazandık zannetsinler. Reshad Hamzah rüştünü ispat etmiş, Hollywood'un bütün ısrarlarına ve tekliflerine rağmen adam gibi yaşamak adına Amerika'yı terk edip Üsküdar'a yerleşmiş gayet iyi ve kaliteli bir oyuncu, adam gibi adamdır. Onu kaybedenler kendileri kaybettiler. Vesselam...

https://www.facebook.com/ismailhakki?fref=nf

İsmail hakkı olsun reshad olsun bu adamlar çok samimi adamlardır ismail hakkı zaten bizzat gavs hazretlerinin mürididir adam gibi adamdır ömerin diziden ayrılmasına gelince ismail hakkının bu açıklamasını görünce iyiki diziden ayrılmış dedim çünkü o kardeş o diziye değil seneye çekilecek olan diriliş moğol tarzındaki dizinin başrolüne layık, oyunculukta gayet başarılı ve bu işi bizimkiler gibi para için yapmıyor. para peşinde olsaydı spartacüs filminde şuan başrol idi ve milyonları kırıyordu inançlı bir genç olması onu bu işten alı koydu kendisinden allah razı olsun ihlasını artırsın.şu vakitten sonra dizideki çirkef oyuncuları protesto ediyor hazımsızlıklarını ve kibirlerini kınıyor ve diziyi izlemeyi artık bırakıyorum.yine bir güzel yapımı daha birileri kendi çıkarları için perişan etti, mundar etti. bilgi için de size teşekkür ederim selametle

ben adam kendi başka film'lerde oynayacak, trt'ye bi kıyak olsun diye kısa dönem oynadı, kendi isteğiyle ayrıldı diye tahmin etmiştim.
    vay arkadaş işe bak ya nasıl bi memleketteyiz

adam anında retweet çekti beyler, bol bol görücez anlaşılan reisi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 5 Haziran 2015; 12:53:32 >
  • Engin altan düzyatan nın kıskanacağını sanmam gerçek hayattada bir kaç kez görüştüm egosu olmayan iyi biriydi gerçekten tahminim kadın karakterlerden biri olabilir benimde. Zaten Engin altan düzyatan kariyeri oldukça iyi kıskanacak birşeyi yok bana sorarsanız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reshad kardeşimi göndermeleri kötü oldu dizideki en iyi oynayan oyunculardan biriydi. Mizacı bana benziyordu kendimle özdeşleştiriyordum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeker Hapı -- 5 Haziran 2015; 20:15:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardinal, kusatma altindaki kaleden kacacak cesareti nasil buluyor yada bu kadar aptalmi? Titus boyle bir hatayi nasil yapar, sehzade elindeki en iyi ve tek kozdu..
    Habercilefin hepsini oldurmek yerine, birini sag biraksa gizli gecidin yerini ogrenecek.
    Yinede haftalik yayinlanan ve 2 saatlik bir dizi icin iyi is cikariyorlar.
    En iyi turk dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Engin altan düzyatan nın kıskanacağını sanmam gerçek hayattada bir kaç kez görüştüm egosu olmayan iyi biriydi gerçekten tahminim kadın karakterlerden biri olabilir benimde. Zaten Engin altan düzyatan kariyeri oldukça iyi kıskanacak birşeyi yok bana sorarsanız.

hocam engin altanın ne kariyeri var allah aşkına basit bir manken.filintadaki onur tuna her yönden bin basar engine

• Ömere yazık ettiler çok cool takılıyodu adam kılıç felanda yakışıyodu eline, kötü oldu ölmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Engin altan düzyatan nın kıskanacağını sanmam gerçek hayattada bir kaç kez görüştüm egosu olmayan iyi biriydi gerçekten tahminim kadın karakterlerden biri olabilir benimde. Zaten Engin altan düzyatan kariyeri oldukça iyi kıskanacak birşeyi yok bana sorarsanız.

hocam engin altanın ne kariyeri var allah aşkına basit bir manken.filintadaki onur tuna her yönden bin basar engine

Adamın oynadığı dizi ve filmler gayet kaliteli bence türkiyeden bir çok oyuncudan daha iyi bana sorarsanız ayrıca komedi alanındada kendisi oldukça iyi içi boş manken adamlardan değil mankende değil ama mankenlik yapıyor elbette zaten wikipedi de tüm detaylar yazıyor ordan bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 5 Haziran 2015; 21:13:51 >
  • kadın karakterler niye kıskansın muhtemelen tanışmamışlardır bile. Erkekler kıskanır
  • Filintada hangi bölümde oynadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Filintada hangi bölümde oynadı.

Azizenin (Devamlı zehir üreten kadın) yanında yer alan hiç konuşmayan biri vardı başlarda. O oymuş sanırım bende buradaki yorumlardan farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Filintada hangi bölümde oynadı.

Azizenin (Devamlı zehir üreten kadın) yanında yer alan hiç konuşmayan biri vardı başlarda. O oymuş sanırım bende buradaki yorumlardan farkettim

Hee şimdi hatırladım.Böyle bir Adamı harcıyorlar yav. Yazık.
  • Yazık ettiler karaktere diziye girdiği bölümde ertuğrul ve 2 alpine soğuk terler döktüren karakter bu kadar kolay mı ölür yahu senarist iyice saçmalamaya başladı şu karakter girdiğinden beri diziye renk gelmişti, bamsı ve ömer rolünü en beğendiğim karakterlerdi bamsı da giderse hepten bırakırım artık izlemeyi

• yunus emre aşkın yolculuğu filminden çok beklentiliyim on numara yapım olacak inşallah bakalım..

• .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Kayı Anadoluya geçince moğola karşı selçuklu safında savaşır bunun karşılığında söğüt yayla ve domaniç kışla olarak tahsis ediliyor. o yüzden söğüte geçmeden önce muhakkak moğal ile mücadele etmek zorunda
  • Dizide saçmalıklar çok. Anlamadıgım nokta; senaristin yazdıklarını sorgulayacak, şekillendirecek birileri yokmu?

• ömer karakterinin ayrılma sebebi bencede kıskançlık.

hollywooda gidecek diyolardı anlarız bakalım.eğer önümüzdeki birkaç ay içinde projede olmaz ise kıskançlıktan dolayı çıkartıldığını anlarız.
  • Turkiyede film projesi var twitterdan DM atsaniz eminim cevaplar

• bizimkiler kendiği beğenmişliklerinden onca hayranının yazdığı mesajları en ufak bir mesajla dahi cevaplamıyor reshada facebooktan mesaj at muhabbet edersin
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.