Şimdi Ara

Diriliş (Ertuğrul Gazi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.775
Cevap
45
Favori
88.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

Ormandaki kılıçlı sahne çok iyiydi

Bizim diziler ilk bölümleri sinema filmi gibi çekip sonra sallıyolar. Bakalım bu dizi ilerleyen aylarda nasıl olacak

plastik balta vardı o sahnelerde

sinema sektöründe kullanılan baltaların çoğu böyledir.hatta özel bir dökümü vardır.d kısacası gerçek balta olmaz yani.d

• İlk bölüm sona erdi, eleştirilecek yerleride var örneğin Ertuğrul gece uyuduğu yerde adamlarından birini nöbetçi bırakmalıydı, lakin genel olarak bakıldığında ilk bölüm tek kelimeyle muhteşem ötesiydi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi gerçekten güzel olmuş. İnanılmaz sürükleyici, özellikle müzikleri inanılmaz gaz veriyor insana. Bir dizi yada filmin müzikleri en az senaryo kadar önemli, hatta bazı diziler müzikleri sayesinde tanınıyor ve tutuyor. Bu dizideki müzikler de öyle, bu dizi tutar...
  • Çok güzel sözler kullanıldı hele dervişin hayy dan gelip hu ya gideriz dediginde benim kafamda şimşek çaktı yoksa dedim kendime. Netten baktımki biz ne yalnış kullanırmışız o kelimeyi üzüldüm.

• Pissacore kullanıcısına yanıt
    2s15dk falan kardeş 3 değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brezilya dizisine çevirmeseler bari bölüm olsun diye konuları yaymışlar gene lan 2saat nerdeyse bi olay olur neticelenir arihte işlenecek konumu yok nedir yani?
  • Bir kaç klişe sahne vardı ama alıştık artık . Sıkılmadan izledim. Gayet başarılı olmuş bence. Özellikle dövüş efektleri Vikings'i andırdı, hoş olmuş.
    Reklamsız olması ilk bölüme özeldi büyük ihtimal. Haftaya reklamlarla falan bitmesi 3 saati bulur .

Derede Halime'nin sureti görününce kahkaha attım .

• Bence çok güzel bölümdü. Inşallah böyle devam eder. Tarihimizde görsel olarak öğrenmiş olurz kitap Okumayı sevmeyen bir millet olarak

• başlarken verilen reklam dışında 2 saat boyunca reklam verilmemesi çok iyi oldu.Hissedilir bir şekilde klişeler ile doluydu ilk bölüm, tek gözü korkunç olan kötü adam, elanora isimli yabancı kadın, esirlerin kurtulup ormanda koşturması ve kahramanların onları kurtarması.kahramanın kurtardığı kadına aşık olması...Ancak bunlar kötü şeyler değil ama bunlar devam ederse kötü olabilir.Diğer taraftan ciddi bir iş yapıldığı herşeyin ince elenip sık dokunduğu aşikar, türk dizi tarihinde hatırı sayılır bir yere geleceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

Ormandaki kılıçlı sahne çok iyiydi

Bizim diziler ilk bölümleri sinema filmi gibi çekip sonra sallıyolar. Bakalım bu dizi ilerleyen aylarda nasıl olacak

plastik balta vardı o sahnelerde

sinema sektöründe kullanılan baltaların çoğu böyledir.hatta özel bir dökümü vardır.d kısacası gerçek balta olmaz yani.d

yeni teknolojik çekimle tarihi bir şeyler seyrederiz diye o da kursağımızda kaldı.

kara murat mı çeviriyorlar 1970 yılındamıyız plastik balta 1970 lerde kaldı

sponsoru biziz nasıl olsa.

sponsor desteğine ihtiyacı yok trt nin.
    yoksa kimse izlemez bu diziyi başka kanalda olsa bir kaç bölüm sonra yayından kaldırılır

• Dizi gayet başarılı. Lafların boş olmaması çok güzel.
    Nöbetçi olmalıydı kesinlikle o sahnede katılıyorum. Bir de artık son anda tepe noktada bırakmaktan vazgeçmek gerektiğini düşünüyorum. Yeter artık heyecan değil kalite arıyorum ki o da var bunlar ucuzlastiriyor...

• diziyi ben begendim bence olmuş ilerleyen bölümlerde cıvıtmazsa düzenli takip ederim. aksiyon sahneleri gayet yeterliydi diger türk dizileriyle kıyaslarsak hele çok çok iyiydi. dizinin cast baya dolu dolu olmuş çok kaliteli tecrübeli oyuncu var o konudada yeterli. mekanlar, kostümler özenle hazırlanmış. hikayede ilk bölüme göre baya şekillendi.

begendigimiz kısımları yazdık begenmediklerimizide yazalım adet yerini bulsun. kardeşim bu nasıl oba lan gelen geçen giriyo silahlarıyla atlarıyla kapıda hiç mi koruma yok hiç mi gözetleyen yok. diger bir sahnede bu ertugrul uyurken niye başına nöbetçi koymuyor 4 üde yattı uyudu. birde 25 30 tane adam kestiler üzerlerinde 1 damla kan yoktu obaya döndüklerinde ufak bir detay ama dikkatimi çekti. dizinin uzun sürmeside bence bir eksi biyerden sonra dizi bitsin yeter artık moduna girdim.
  • Yabancı yapımlar gibi kaliteli olmuş, umarım bozmadan devam eder. Tebrikler yapımcıyı..
  • İlk bölüm çok güzeldi.

Açılış müziği çok hoşuma gitti ama bulamadım,bulan olursa el etsin.
  • Esasoğlanı öne çıkartmaya erken başlanmış..
  • Dizi güzel başladı. Böyle devam eder umarım.
  • Güzel başladı inşallah bozmadan devam ederler. Sadece Halime'nin yüzünü suda gördüğümde saçma geldi. Birde neden reklam koymadılar ki? Tuvalete gideceğim ama kaçırmak istemiyorum biraz daha sürseydi dizi altıma ederdim.
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum oldu dayanamadım son 10 dk gittim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende beğendim güzel olmuş. İnşallah animasyonlar daha güzel bir şekilde yapılır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.