Şimdi Ara

Android için Google Haritalar 1 milyar indirme sayısını geride bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android için Google Haritalar 1 milyar indirme sayısını geride bıraktı

Google'ın Gmail uygulamasının geçen ay sonunda Android platformunda bir milyar indirme rakamını geride bırakmasının ardından Haritalar uygulaması da onu takip eden ikinci uygulama oldu.

Hesap bazında ölçüm yapıldığı için an itibariyle 1 milyar hesap Haritalar uygulamasını indirmiş oldu. Bir hesabın birden fazla indirme yapmış olabileceği de düşünüldüğü için asıl rakamın 1 milyarı da geçtiği tahmin ediliyor. 

Bu sayıya iOS sayıları dahil değil. Bu bakımdan toplam indirme rakamı için birşey söylemek mümkün değil. Ancak hem Gmail hem de Haritalar iOS tarafında oldukça fazla tercih ediliyor. iOS tarafından da 300-500 milyon arasında bir indirme rakamının gelmesi muhtemel. 

• Sesli navigasyon olaydı eyiydi. Bi gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben lg g2 de kullanıyorum ama hiç memnun değilim uygulamadan

• ben yandex i kullanıyorum bunamı geçsem ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmert1985

Ben lg g2 de kullanıyorum ama hiç memnun değilim uygulamadan

aynen hocam bende g2 de hiç memnun kalmadım sygic i yükledim ama oda pek iyi değil

• sygicle idare ediyoruz, google maps'in telefonda gelişmesi lazım
  • Sesli istiyosanız igo dışındakiler yalan.

• Kaldırabilsem kaldrcam yandex daha iyi ülkemiz için

• Navigasyon olarak pek işime yaramıyor maalesef. Kırk takla atıp navigasyon özelliği açılıyor ama google direk kendisi verse bunu ölür sanki

• Bölgesel download alma ve navigasyon özellikleri gelmesi lazım. İnternete çok bağımlı olduğu için pratikte çok kullanışlı değil malesef. Eskiden çok kullanırdım ama şimdi sygic ve igo gibi offline programlar çok daha pratik geliyor.
    Hele sygic poi olayını aşmış, mapsden bile çok ıvır zıvır gösteriyor etrafta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 14 Haziran 2014; 9:52:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıkıntılı bi uygulama.
    Yönü yanlış gösterir, aradigin yeri bulamaz, saçma saçma rota çıkarır.

• Googleya bak sen adamlar paraya para demiyor bu arada ben memnunum google haritalardan gayet iyi çalışıyor telefonum g2

• Online navigasyonda yandex çok iyi. Sesli yönlendirme ve trafik yoğıunluğu göstergesi çok kullanışlı. Google haritaların tam sürümü henüz Türkiyeye gelmedi.

• Yandexciyiz baba

• Yandex ile daha dün alanyadan afyon un
    Küçük bir sokağına kadar gittim.hiç bir sıkıntı olmadı.

• google maps zaten andoid'de yüklü gelmiyor mu? eski sürümü istanbul'u offline kaydediyordu.nedense 7'den sonra bu gitti.bir de tüm avrupa'da sesli navigasyon verken türkiye'de yok.

trafik özelliğinden ve sokak görünümünden dolayı türkiye'de yandex biraz daha iyi bence.ama ios için türkiye app store'da bulunmaması büyük ayıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 16 Haziran 2014; 8:50:01 >
  • Her telefonda ön yüklü bi zahmet 1 milyar olur

• yuklu geliyor o sayiliyormuki

• Nokia here hem çok iyi bu konuda hemde telefonla birlikte ücretsiz olarak geliyor ayrıca sesli kullanım mevcut ve basit bir arayuzu var. Geçen gün 120mb lık Türkiye haritası güncellemesi aldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.