Şimdi Ara

225 45 17

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracım ford CMAX , şu an üzerinde 205 50 17 lastk var bitik vaziyette :) 225 45 17 almayı düşünüyorum... Marka olarak Hankook düşünüyorum .. Tek lastik olarak 250-270 TL civarı vermeyi düşünüyorum , tavsiyelerinizi alabilirmiyim..

• 215-50-17 good year efficiant grip performance
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

215-50-17 good year efficiant grip performance

Fiyatı nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 467
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

467

Pahalıymış..

• evet öyle, kalitenin bir bedeli var, ama canın daha kıymetlidir kuşkusuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizce74

Aracım ford CMAX , şu an üzerinde 205 50 17 lastk var bitik vaziyette :) 225 45 17 almayı düşünüyorum... Marka olarak Hankook düşünüyorum .. Tek lastik olarak 250-270 TL civarı vermeyi düşünüyorum , tavsiyelerinizi alabilirmiyim..

225 -45-17 geçince çamurluk agzında boşluk meydana gelcektir.Aracın 8 cm yere daha fazla basacak ve yakıt artacaktır.Hankook lastikten uzak durun derim.Mümkünse orjinale devam edin.
  • Sayın @LENCER 8 cm i nasıl hesapladınız? Hesabınıza göre lastik çapı 16 cm küçülecek, yani lastik hiç olmayacak araç jant üzerinde gidecek gibi olmuş. Sanırım 8 mm demek istemişsiniz.
    @denizce74 araç 1,25 mm yere yaklaşır ve 225 45 r17 205 50 r17 nin muadil ölçüsüdür, yol tutuş iyileşir, yakıt az bir miktar artar. 215 50 17 kullanılırsa 5 mm yükseltir, izin verilen sınırlar içerisindedir. Bir arkadaşım 180 TL civarında bir fiyata 215 50 r17 Falken Ziex ZE914 aldı ve gayet memnun..
  • Falkeni bende düşündüm fakat 1-2 yeri aradım , lastik değil onlar plastik diye cevap verdiler.. Aslında falken düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: denizce74

Falkeni bende düşündüm fakat 1-2 yeri aradım , lastik değil onlar plastik diye cevap verdiler.. Aslında falken düşünüyorum..

Falken satmayan bir yere sorduysanız kötülemesi normal, Japon Sumitomo'nun ürettiği bir marka, Türkiye'de Petlas'la ortak üretime başlayacaklar diye duymuştum. Aslında Petlas PT741 de düşünebilirsiniz, yumuşak bir lastik.
  • Nexen N8000 düşünebilirsiniz. f/p açısından oldukça cazip.

http://www.nexen-tr.com/haberler.asp?news_id=10&news_type=haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Sayın @LENCER 8 cm i nasıl hesapladınız? Hesabınıza göre lastik çapı 16 cm küçülecek, yani lastik hiç olmayacak araç jant üzerinde gidecek gibi olmuş. Sanırım 8 mm demek istemişsiniz.
    @denizce74 araç 1,25 mm yere yaklaşır ve 225 45 r17 205 50 r17 nin muadil ölçüsüdür, yol tutuş iyileşir, yakıt az bir miktar artar. 215 50 17 kullanılırsa 5 mm yükseltir, izin verilen sınırlar içerisindedir. Bir arkadaşım 180 TL civarında bir fiyata 215 50 r17 Falken Ziex ZE914 aldı ve gayet memnun..

205 tabandan 225 taban lastigi takmak istiyor arkadaş yere kaç cm fazla basacak siz yazarmsınız?
  • Gt radial hpy diyorum yumuşak ve sessiz bi lastik. fiyatıda cazip gelebilir
  • LENCER L kullanıcısına yanıt
    http://www.lastik724.com/lastikhesaplama.aspx

buradan istediğiniz ölçü geçişini hesaplayabilirsiniz.
     225 45 17

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.