Şimdi Ara

Kiraz Mevsimi (2014- ) | FOX TV (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
2
Favori
15.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölüm yine eğlenceliydi ama sonu kötü bitti. Haftaya işler düzelecek gibi bakalım.
  • MERT* kullanıcısına yanıt
    Fox tv sayfasımı fan sayfamı bilemicem ama millet orda sövmeye başlamış artık. Ne zaman sevgili olcaklar mevzusu dönüyor. Açıkcası çok uzatıyorlar bence bir kaç bölüm bu şekilde devam eder gibi geliyor bana kavgalı olurlar konuşmazlar. Eğlence konusunda sıkıntı yok zaten ama icraat işi bir türlü yok.

Medcezire bak Mira ile yaman bir kaç bölüm sevgili kaldılar şimdi eski olaylara döndü. Kadroya yeni kişiler geldi şimdi bu şekilde devam ediyor bana kalırsa böyle olması lazım. Nereye kadar böyle devam eder kestiremicez inşallah reytingleri olumsuz yönde etkilemez.
  • Kiraz Mevsimi 11 bölüm fragmanı yayınlandı. Açıkcası bu sefer artık bitsin diyorum. Fragmanı görünce cumartesiyi iple çekiyor oldum.

• Çok eğlenceli bölümmüş ama sonu bitirdi beni ya ağlamaklı oldum
  • Bu haftaki bölümde iyiydi fakat artık diğer karakterlein rolü biraz azalıyor gibi .Bu Cumarteside işler muhtemelen düzelir .Sevgili olma yolunda
  • Yeni bölüm fragmanı çıkmış, ben hala bir önceki bölümü izleyemedim.
  • decvarım kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir bölüm değil ama yine eğlenceli bir bölümdü hani izlemesen bir şey kaybetmessin o derece diyim. Sadece sonu yine duygusal bir şekilde bitiyor. Haftayaki bölüm artık giriş olsun diyorum. Çok koşuşturmacalar oluyor.
  • Geçen haftaki bölümü pek beğenmedim . Özellikle sihirbazlık numaraları ve huzurevi kısımları baya sıktı. Tabi yine izlettirdi kendini .

Bu arada Mete'nin babasıyla Öykünün annesi arasında bir şeyler olacak gibi hissettim. Şeymadan ayrılan Mete'de Öyküye yazacak işler yine arapsaçına dönecek. Ama bu iyi haber. Bu mevzudan baya bölüm çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölüm sıkıcıydı gerçekten. Böyle devam ederse izlemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Aman abi Ağzın yel alsın
    Mete bu saatten sonra öyküye dönsede zaten artık bişey olmaz bana kalırsa. Ama bilemem yani. Bence ayazla başta sevgili olurlar ondan sonra ayrılma olayları olur öyle olur diyebilirim. Metenin babası Bülent beyle aralarında birşeyler olabiilme hissi bendede uyandı. Fakat bu işde o zaman öykünün meteye başta aşık olup daha sonra ayazla karşılaşınca durumunun değişmesi gibi bir şey olur.

Mete zaten öyküye karşı birşeyler hissetmeye başlamıştı farkettiysen yüzüğü çıkartcaktı sonradan asansör çalışmıştı. Şeymayı ise seviyormuş gibi hissediyor bence normalde şeymaya karşı bir şey hissetmiyor bana kalırsa mete. Ama şeyma biraz daha yolsun bence onu.

Bu arada yeni fragmanda Öykü ayazı düşünüyorum şeymada meteyi bunun üzerine Öyküde hadi gidip alalım diyor. O sahne çok komediydi Sanki kasaptan Kıyma alcaklar.
  • Güzel dizi bu yılı devirir umarım
  • 2 Fragman çıkmadı nedense merakta bırakıyor beni.
  • ayaz denilen eleman yakışmamış diziye ilk bölümden sonra izleyesim gelmedi
  • Geçtiğimiz bölümü izleyemedim, büyük ihtimal bunu da izleyemeyeceğim. Artık hepsini toplu seyrederim herhalde.
  • @Angelyus Ses konusunda yakışmamış diyebilirim diğer türlü bence idare eder.

@decvarım Sen izlemeyince olmuyor ya boşlukta kalıyorum gibi. En kısa zamanda başla geçen haftaki bölüm iyi değildi zaten bu haftaki bölüm güzel gibi geliyor bakıcaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

@Angelyus Ses konusunda yakışmamış diyebilirim diğer türlü bence idare eder.

Aynen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 20 Eylül 2014; 20:05:25 >
  • Ya bu Öykü çok tatlı. Nasılda şarkı söylüyor canım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Ya bu Öykü çok tatlı. Nasılda şarkı söylüyor canım

Sarı saç da çok yakışıyor.
  • Zaten herkes tatllığından seviyor o kızı.

Bomba gibi bir bölüm oldu en sonunda sonuça ulaştık. Herhalde artık çok fazla dizi olduğu için birazcık hızlandırma olmuş. Emre ile burcu ile mükemmel oldu. Öykü ise noktayı koydu diyebilirim geçen haftaki bölüme göre çok iyiydi artık o son bölümde yine bir şey olcak diye tırstım bir ara ama daha sonrasında söyledi ya içime su serpti.

Hadi hayırlısı diyelim bundan sonraki bölümler daha zevkli geçer artık öyküde kabak çiceği gibi açıldığına göre.

Fox Tv bütün dizilerinin olduğu bir tanıtım yapmış. En son resmini koymuş.Takip sayısı 3.000.000 kişiye ulaşmış.

https://www.facebook.com/FOXtelevizyonu/photos/a.208915222514088.52821.116842918387986/748568228548782/?type=1&theater

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 21 Eylül 2014; 0:48:17 >
  • Fox yeni sezon tanıtımında Kiraz Mevsimini de gösterdi. Anlaşılan bir dahaki yaza kadar uzatacaklar diziyi.

Bu arada tahmin ettiğim gibi Önemle Bülent'in arası bozulacak gibi duruyor. Ve Bülent Öykünün annesine yazacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.