Şimdi Ara

Kiraz Mevsimi (2014- ) | FOX TV (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
2
Favori
15.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Natsukai.

quote:

Orijinalden alıntı: Diop.

quote:

Orijinalden alıntı: Saiyan94

Türk dizilerini izleyenin akıl sağlığından şüphe ederim.

Konuya yazmadan şüphe ederseniz seviniriz

+1

+ 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O sahil sahnesindeki sarışın hatun neydi öyle ya varmı bulan kim olduğunu
  • Bugün sakin buralar

Yine bölüm fena değildi
  • Dizi tuttu.Güzel dizi hakkını vermek lazım.
  • Şu Şeyma kadar pislik bir insan görmedim.
  • İlk defa bu akşam 12 yaşındaki yeğenimin zoruyla izledim. Kusura bakmayın ama Ben hayatımda böyle sıkıcı bir dizi görmedim.

• Bölüm yine güzeldi.

Yalnız dizide diğer karakterleri artık az görmeye başladık. Öykü ve ayaz üzerinden oynamaya başladılar ama sarıyor yani. En sonunda şeymayı alt edebildi o iyi oldu.

O değilde o sondaki fragman bitişde çok iyiydi açıkçası. Herhalde rüya gibi geldi bana ama yine cumayı beklemek lazım.

Biraz daha açılma olması lazım. Metede hata yaptığının farkına varıcak ama ne zaman şeyma yine ortalığı karıştırdı rızayı ayarladı. Bundan sonra araları açılır ayazla artık.

• Televizyonda vardı yine izledim, dün bir bugün iki ama yine de sıkmıyor insanı. Dizide çalan dizinin orijinal bir müziği aklımdaydı seviyorum melodisini, Youtube'da da bulamayınca iş başa düştü kendim çıkardım ve yayınladım, güzel oldu sanki. Merak eden olur mu bilmem ama yine de burada da bulunsun ;
  • Jenerik müziği aynen çok güzel.
  • Son bölümü bugün izleyebildim. Dizinin güzelliğinin yanı sıra Özge Gürel'in tatlılığına diyecek yok.
  • Tatilden dolayı izleyemedim diziyide eve gidince hemen bakayım.
  • Ve bugün yeni bölüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: decvarım

Ve bugün yeni bölüm...

• Bugün yine yayınına geç kalırım ama tekrarını izlerim kesin
    Dün gece vardı mesela

RIZA niye kıvrak dansöz oldu ki

• Şimdi alt reklamda 19 Eylül Cuma akşamı için başka bi dizinin tanıtım reklamı gözüme çarptı. Kiraz Mevsimi'nin zamanı ne olacak acaba

• Ayazın dans ettiği kızı gördünüz mü? O nasıl bir şeydi öyle? Öykü olmasaydı o gecenin sonu çok farklı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 29 Ağustos 2014; 21:49:08 >
  • decvarım kullanıcısına yanıt
    Karagül o oda her hafta cuma günü yayaınlanıyor ve reytinglerde birinci oluyordu. Kiraz mevsimide her hafta birinci oluyor ama belli olmaz o iş. Geç saate alınırsa olayın seyri değişir belki ilk 10 girer ama kanlın ne yapcağını kestiremeyiz. Günü değişebilirde.
  • Yanlış görmediysem en sonunda kıvılcım patladı. Rüya gerçek oldu bu çok iyi oldu.Artık bundan sonra olaylar nasıl gelişcek merak ediyorum açıkcası.Yine bence öykü bir numara bulup olaydan sıyrılır bir anlık oldu falan der bu kız her şey beklenir.

Metenin durumuda alsın şeymayı başına çalsın adam o kadar şey anlatmaya çalıştı anlamadı. Paragöz bir kızla ona mutluluklar sinir yaptı o kız bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 29 Ağustos 2014; 23:45:49 >

• Bilmiyorum hangi dizi olduğunu ama Kiraz Mevsimi'nin yayından kalkma durumu olmaz umarım. Çok uzun zaman sonra takip ettiğim tek dizi. Gününün veya saatinin değişmesi pek mühim değil aslında, yayına devam etsin yeter.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.