Şimdi Ara

[4K UHD 3840x2160 Kullananlar Kulubü] 28'Samsung U28D590D Kullanıcı İzlenimleri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
8
Favori
27.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Makaqop

Yalova vatandan aldım bir anlık heyacanla orada gördüm çalışan arkadaş övdü felan trink aldım bende daha sonra memnun olmadım 2 gün kullanmama rağmen bugün gittim maalesef iade yapamıyoruz dediler ve geri döndüm.

Ben kayserideyim ekran kartı alırken bile 15 gün içinde değiştiririz diyorlar . Bence siz mağaza yöneticisiyle müşteri hizmetleri vs. Görüşün ve net olun. Para iadesi yapmasalar da Çek verirler. Ben daha önce birçok defa yaptırdım .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıyaslama bekliyoruz çözünürlüğün düşüp akıcılığın artması nasıl bir etki yarattı ? ayrıca ekran kartlarınınızın 2k 144 hz deki performansı ne durumda
  • Bu monitörü PS4 için tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertyali

Bu monitörü PS4 için tavsiye eder misiniz?

Ps4 4k görüntü verebiliyor mu?
  • arkadaşlar bu monitörden almayı düşünüyorum 1417 tl nasıl fiyat sizce alınır mı? imzada ki sistemi kullanıyorum ayrıca nasıl olur?? bu aralar aşırı oyun oynayan birisi değilim onu göre düşüncelerinizi alabilir miyim?
  • MS ve HZ olayları benim için önemli, eğer 4K da 1 MS ve aynı zamanda 60 Hz de çalışıyorsa alacağım. Oyun için almıyorum daha çok film ve iş için.
    Edit : 2ms ve 60 Hz de kurtarır
    Edit2: UHD de hdmi 1.4 ile 30 hz , Display port 1.2 ile 60 hz destekliyor yazmış birisi. ben mac promdan hdmi ile bağlayacağım, display port to hdmi ile 60 hz yi alırmıyım? ikincisi kutu içeriğinde hdmi kablosu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibaba677 -- 2 Ekim 2014; 14:53:20 >
  • biraz garip bir soru olacak ama bu monitöre 2k da oyunlarda görüntü 1080p monitörlere göre nasıl arkadaşlar daha mı iyi daha mı kötü? ekran kartım gtx 770 elimdeki assus mx299q den samsung 4k ya geçsem mi kararsızım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aseasew -- 4 Ekim 2014; 12:26:34 >
  • alibaba677 A kullanıcısına yanıt
    1ms zaten monitör, ben memnunum fpslerdeki performansından. HDMI ve Display Port 1.2 kablosu kutusundan çıkıyor ama çevirici ile kaç hz alabilirsin bilmiyorum. İşin içine Hdmi girdiğinde 30hz'den fazla alamayacağın kanaatindeyim ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseasew

biraz garip bir soru olacak ama bu monitöre 2k da oyunlarda görüntü 1080p monitörlere göre nasıl arkadaşlar daha mı iyi daha mı kötü? ekran kartım gtx 770 elimdeki assus mx299q den samsung 4k ya geçsem mi kararsızım:)

gtx 770 (2gb) ise 4k için yeterli olacağını düşünmüyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_94530286/tm.htm burada ufak bir incelemem var aşağıda tomb raider'ın 1440p'deki görüntüsünü görebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkandrgn

quote:

biraz garip bir soru olacak ama bu monitöre 2k da oyunlarda görüntü 1080p monitörlere göre nasıl arkadaşlar daha mı iyi daha mı kötü? ekran kartım gtx 770 elimdeki assus mx299q den samsung 4k ya geçsem mi kararsızım:)

gtx 770 (2gb) ise 4k için yeterli olacağını düşünmüyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_94530286/tm.htm burada ufak bir incelemem var aşağıda tomb raider'ın 1440p'deki görüntüsünü görebilirsin.

"bu monitöre 2k da oyunlarda görüntü 1080p monitörlere göre nasıl" asıl soru bu hocam zaten 770 kaldırmaz ve 2k olarak oynamaya çalışacağım bende:)
    birde şimdi o inceleme videosunu ne kadar izlesemde elimdeki monitörün kalitesinde görüntü almış oluyorum renk canlılığını ayırt edemiyorum çözünürlükse az çok anlaşılıyor :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serkandrgn

quote:

"bu monitöre 2k da oyunlarda görüntü 1080p monitörlere göre nasıl" asıl soru bu hocam zaten 770 kaldırmaz ve 2k olarak oynamaya çalışacağım bende:)
    birde şimdi o inceleme videosunu ne kadar izlesemde elimdeki monitörün kalitesinde görüntü almış oluyorum renk canlılığını ayırt edemiyorum çözünürlükse az çok anlaşılıyor :)

1080p çok kötü bence, ama 1440p güzel incelemeyi koymamım sebebi 1440p'deki performansını gösterdiğim bir video olmasıydı. Renk kalitesinden zaten emin olamazsın onun için gidip canlı görmen gerek monitörü. Bazı vatan şubelerinde teşhirde oluyor, ben görmeden aldım TN olduğunu bilerek ama elimdeki öteki monitörlerden daha güzel renk olarak.

• Monitörünü satan varsa bana ulsşsın arkadaşlar, acil alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzamda ki Asus monitörü satıp bu monitörü almaya karar vermiştim ta ki paylaştığım videoyu izleyene kadar !

Gerçekten bu kadar mı kötü renk vs ..

• bilgi_ter kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk 9 dakikada ki samsung 4K monitör çok güzel geldi bana. allah allah ........................... Sonrada aynı monitör ekranın sağında yer alıyor
  • depeche35 kullanıcısına yanıt
    Zevkler renkler durumu heralde hocam ben pek beğenmedim açıkçası .. belkide IPS e alıştık ondan renkler çok cansız geldi bana ..
  • bilgi_ter kullanıcısına yanıt
    IPS monitör kullanan kişi daha sonra TN panel monitör kullanmakta zorlanır. Çözünürlük, sadece detayı artırır. Renkle alakası yok çözünürlüğün.
  • renk konusunda hocam diğer monitörler eline su dökemez ips bile olsa bence aynı. ama 4k oyun oynarken hassas kullanıcılar akıcılık sorunu var diyorlar.
    bence gözünle görmelisin bu tür incelemelerle olmaz kim neye göre hangi renk paleti ile test yapıyor bilinmiyor. renk konusunda gördüğüm en iyi monitör ama dediğim gibi oyun için alacaksan ve çok akıcılık konusunda çok hassas san senin için sıkıntı olabilir. 144 hz kullananlar genelde rahatsız oluyorlar 60 hz ye döndüklerinde.

edit: incelemede sağdan soldan çekilmiş :) ips ekranlarda farklı açılardan baktığında kayıp olmayabilir fakat bu ekranlarda renk kaybı oluyor haliyle ama ne farkeder tek kişi çalışıyorsan. ekranın karşısında oturuyorsan sorun yok. ama ofis ortamında 2-3 kişinin incelemesi gereken grafik işleri yapıyorsan zaten ips panel alman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@M@Y -- 24 Ekim 2014; 16:54:26 >
  • Arkadaşlar
    Bu monitör mü yoksa aplle 27 inch 1440p cinema display mi desem. ne dersiniz. IPS panal buna bariz fark atarmı?
  • http://www.youtube.com/watch?v=lMfwWbZ6f34

bu videoda tam olarka ne anlatmış videoda 7.40 da renkler samsungda daha iyi gibi ben mi yanlış anladım :(
  • Şu "akıcılık" sorunu dediğiniz tam olarak ne ? Bir ben mi anlamıyorum akıcılıktaki sıkıntıyı?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.