Şimdi Ara

Computex 2014: Gigabyte BRIX Gaming

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
3.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Computex 2014 fuarından sizlere aktarıcağımız son video Gigabyte'ın BRIX Gaming modeli. BRIX yapısında farklı çözümler sunan firma, bu modeline GTX 760 ekran kartı dahil ederek oyunculara hitap ediyor.

• Gpu 93derece mi ben mi yanlış görüyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmet86 -- 12 Haziran 2014; 18:37:00 >
  • Sıcaklık problemi çözülebilir.Birkaç yapılacak ekleme ile evde bile halledilebilir.Tek merak ettiğim konu fiyatı.Eğer Türkiye'de 2500 gibi bir fiyattan satılırsa beklemem alırım.Normal gtx760 olması beni şaşırttı açıkçası.
    Çıktığında detaylı oyun performanslarını da göreceğiz.

• Bu aralar yeni bir PC'ye ihtiyacım oldugunu söylüyor bu yazıyı yazdıgım pc.
    Bu mini PC lerde çok hoşuma gidiyor gelsin bakalım bi fiyatı ne kadar olacak ..

• Böyle minyatür oyuncakları seviyorum.

• bence mobil çözümler sadece oyuncu dizüstüler için avantaj.Zaten sabit duracak olan bu cihazın bu kadar küçük olmasına gerek yok ,ya da 2 kat büyük ve daha performanslı çözüğmler de sunsalar iyi olur.

• Yazık etmişsiniz NanoPC ye :)

• yakında ekran kartlarına SSD , ram işlemci güç kaynağı takıp satacaklar
  • Benimde hosuma gidiyor ama daha zamanı var bunların gibime geliyo:)

• 4770r li versiyonu bile 90 derecede çalışıyordu bunun 93 dereceyi görmesi anormal değil. 100 derecede çalışsa bile bunlardan bir tanesine sahip olmak isterdim. Ah bir de projeksiyonu olsa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Psydia

4770r li versiyonu bile 90 derecede çalışıyordu bunun 93 dereceyi görmesi anormal değil. 100 derecede çalışsa bile bunlardan bir tanesine sahip olmak isterdim. Ah bir de projeksiyonu olsa :)

Kasa dediğin 900d gibi olacak minicik o neymiş öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçülte küçülte...
  • Ender Beyin 3.00'daki "Nvidianın bileşenleri bulunan pc çözümünü dağıttık, içini açtık, parça parça ettik vs.." derkenki yüz hali çok iyi ya. Adam resmen zevk almış sökerken, mutluluğu yüzünden okunuyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DownClock01 -- 13 Haziran 2014; 12:27:53 >
  • Şimdi düşündüm de, i5 4200h işlemcinin 760'a darboğaz yapma olasılığı var. Bu yüzden 750ti çipi konulması daha mantıklı olurmuş bence hem güç tüketimi açısından, hem de ısı ve fiyat açısından.

• normal pc lerde ufak olmanın bi avantajını göremıyorum alacak adam bunu alacağına alır güçlü slim bi dizüstü bilgisayar ihtiyacını görür kaldıki bunu bağlayacak ekran veya televizyon aramaz yani gereksiz gibi duruyor.

• abi olay bu işte ya yemin ederim müthiş birşey, biraz daha soğutması iyi yapılsa inanılmaz olacak.

• Güzel bir ürün olmuş.Steam Machine beklerken böyle bir ürünle karşılaşmam şaşırttı beni. Bu sıralar olmasa da önümüzdeki bir kaç yıl içerisinden TV altı bilgisayarlar yaygınlaşacak muhtemelen bu cihazlar olacak. Seyahat bilgisayarı olarakda kullanılabilir. Uzun yol yapanlar ya da yurt dışı seyahatine çıkanlar için inanılmaz kullanışlı ürünler.

• aslında bunları kendimizin tasarlayabileceği donanımlar satılsa da kendimiz toplasak daha hoş olur. piyasadaki mevcut anakart ve ekran kartları kasa boyutlarını belli bir yerden sonra küçültmeye müsade etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DownClock01

Erdi Beyin 3.00'daki "Nvidianın bileşenleri bulunan pc çözümünü dağıttık, içini açtık, parça parça ettik vs.." derkenki yüz hali çok iyi ya. Adam resmen zevk almış sökerken, mutluluğu yüzünden okunuyor :)

Erdi değil Ender
  • Uzun saatler oyun oynatamıcaksa gereksiz bir ürün Bunun daha başarımlı soğutma sistemlisi ve fiyatı makul olanı olursa çok süper bir fikir bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.