Şimdi Ara

Pegasus Plus Kart Alana, Tek Yön Bilet Bedava!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
14
Favori
20.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Pegasus Plus Kart Alana, Tek Yön Bilet Bedava!

10 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında ilk kez Pegasus Plus Kart’a başvurup kartını alan kişiler Pegasus’un yurt dışında 54, yurt içinde 30 noktasından dilediğine tek yön uçak bileti kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için; şifreniz size iletildikten sonra flypgs.com’da Pegasus Plus üye girişi yapmanız ve kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarih aralıkları için rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Ödeme ekranında bilgilerinizi doldurduktan sonra, "Ödemeye Devam Et” butonuna tıklayıp, "Pegasus Plus Kart alana, uçak bileti bedava!” seçeneğini işaretlemelisiniz. Açılan ekrana şifrenizi girip "Onayla” butonuna bastığınızda tek yön bilet tutarının 0 TL olarak geldiğini görebilirsiniz.

• Kampanya 10 Haziran 2014 tarihi itibariyle ING Pegasus Plus Kartı olmayan ve 10 Haziran-10 Temmuz 2014 tarihleri arasında asıl kart alan yeni kredi kartı müşterileri için geçerlidir.
    • Kampanya yurt içi ve yurt dışı tüm tarifeli hatlarda, sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
    Kampanya 10 Haziran- 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında yapılacak olan biletlemelerde, 01 Eylül-30 Aralık tarih aralığında uçulacak olan biletler için geçerlidir.
    Kampanya 12-14 Eylül 2014 arasında; 2-12 Ekim 2014 tarihleri arasında; 24-29 Ekim 2014 tarihleri arasında; ve 31 Aralık 2014 tarihi için alınan biletlerde geçerli değildir.
    • Hediye bilet kampanyasından faydalanabilmek için PNR’da tek kişi bulunmalı ve tek yön bilet alınmalıdır.
    • Kampanya sadece direkt uçuşlar için geçerlidir. Bağlantılı uçuşlarda tek uçuş için geçerlidir.
    • Bu indirim yalnızca flypgs.com’dan satın alınan eko paket biletlere uygulanır.
    • Bilet satın alımında kullanılacak İndirim Kodu Pegasus Plus Kart başvurusu onaylanan ve kartını teslim alan kişinin cep telefonuna SMS ile gönderilir,www.flypgs.com internet sitesinden bilet satın alma aşamasında kullanılır.
    • Bedava bilet devredilemez, değiştirilemez veya UçuşPuan’a çevrilemez.
    • Kampanya kapsamında kazanılan hediye bilet kullanılır ve alınan kart 31 Ocak 2015’e kadar iptal edilirse 100 TL cezai ücret yansıtılacaktır.
    • Pegasus kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Linki: http://www.flypgs.com/kampanyalar/1980/pegasus-plus-kart-alana-ucak-bileti-bedava.aspx

Pegasus Plus Kart

Pegasus Plus Kart yaptığınız tüm harcamalardan %1 UçuşPuan kazandırır, bonus biriktirir, üstelik Pegasus Plus üyelik ayrıcalıklarından da yararlandırır.
    Kart Özellikleri:
    Yıllık kart ücreti alınmamaktadır.
    Kart ile yapılan tüm mal ve hizmet alımlarından %1, Pegasus Havayolları'nda yapılan uçuşlardan da Pegasus Plus uçuş programı kapsamında %2 UçuşPuan kazanılır.
    1 UçuşPuan 1 TL değerinde olup UçuşPuan'lar flypgs.com'da bilet ve ek hizmet satın alımında kullanılabilecektir. 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuan'lar indirim olarak da kullanılabilir.
    Pegasus Plus Kart anlaşmalı işyerlerinde bonus toplar ve taksit yapar.
    Pegasus Plus Kart' a SMS ile de başvurulabilmektedir. Hemen başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterlidir. ÖRN: PGS 12345678910.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.D.K -- 12 Haziran 2014; 15:41:08 >

• Kampanya kapsamında kazanılan hediye bilet kullanılır ve alınan kart 31 Ocak 2015’e kadar iptal edilirse 100 TL cezai ücret yansıtılacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücreti yokmuymus yani iptal etmedikce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kartın açma, kapama aylık, yıllık vs ücreti var mı?
  • yıllık ücreti yok. aynı zamanda bonus kart. ayrıca alış veriş yaptıkça uçuş puan biriktirir. ayrıca bu kartla pegasus bilet alırsanız 2 katı puan verir :) uçuş gerçekleştikçe +puan verir vs vs. yani senelik mutfak ihtiyacınızı bununla alırsanız tatil biletiniz bedavaya gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimtuna -- 12 Haziran 2014; 15:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Kampanya kapsamında kazanılan hediye bilet kullanılır ve alınan kart 31 Ocak 2015’e kadar iptal edilirse 100 TL cezai ücret yansıtılacaktır

1 şubatta iptal edersek sorun yok mu ?
  • Yeterli bakiyeniz bulunmamaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: TGYüksel

quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Kampanya kapsamında kazanılan hediye bilet kullanılır ve alınan kart 31 Ocak 2015’e kadar iptal edilirse 100 TL cezai ücret yansıtılacaktır

1 şubatta iptal edersek sorun yok mu ?

Hiç bilmiyorum. Ben sadece birisi başvurmadan önce o kısım mutlaka okunsun diye belirttim

• Kampanya şartlarına göre bu kartı alıp sadece bedava olan bileti kullanırsak ve 1 Şubat 2015'te de kartı iptal edersek 0 TL ile bilet alacağız. Kartın da hiç masrafı olmayacak.

Hiç inanası gelmiyor insanın ama iyice araştırmak lazım. ING Pegasus Kart kullananlar konuya yorum yazarsa seviniriz.

• kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarih aralıkları için

diyor. Tüm uçuşlar için geçerli değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.D.K

Kampanya şartlarına göre bu kartı alıp sadece bedava olan bileti kullanırsak ve 1 Şubat 2015'te de kartı iptal edersek 0 TL ile bilet alacağız. Kartın da hiç masrafı olmayacak.

Hiç inanası gelmiyor insanın ama iyice araştırmak lazım. ING Pegasus Kart kullananlar konuya yorum yazarsa seviniriz.

Aynen katılıyorum hocam.
  • Şu kartı kullananlar lütfen bilgilendirme yapsınlar. Öğrenciyim çok sık uçak seyaheti yapıyorum. Ama bankaların kartlarına karşıyım ücret alırlar mı almazlar mı, açıklık getirilirse sevinirim.

• tühh kaçırdık bende bır hafta önce başvurdum onaylandı gelecek kart ama bu kampanyadan faydalanamadık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdilek

Şu kartı kullananlar lütfen bilgilendirme yapsınlar. Öğrenciyim çok sık uçak seyaheti yapıyorum. Ama bankaların kartlarına karşıyım ücret alırlar mı almazlar mı, açıklık getirilirse sevinirim.

Bende aynı konuda bilgi arıyorum. Başvurumu internet üzerinden yaptım arayacaklarmış o zaman ayrıntılı olarak soracağım sizinle paylaşırım
  • ekstrenizi e-mail olarak alirsaniz ekstre ucreti yok.zaten kart ucretide yok. Bir seneye yakindir kullaniyorum gayet memnunum.
    ama bizede bir beles bilet verse iyiymis.sadik musteri diyip.

• herhangi kart ücreti yok kartın. bende var hatta kullanmayınca geçenlerde taksitli alışveriş yapın 50 lira puan yükleyelim diye mesaj atmışlardı. Ama beleş bileti yeni müşterilere vermesi pek hoş olmamış taksit bitsin kapattıracağım bari bir sonraki kampanyaya yetişelim :)
  • Arkadaslar bununla her turlu alisveris yapabiliyor muyuz.
    Kart ucreti felan yok sanirim.
    Almak istiyorum. İlk kredi kartim olacak pisman olmam degil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu takip başvurabilirim masrafı yoksa !
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Al binbaşım al...Pişman olmazsın...
  • Başvurdum şimdi sms ile. Kartı hiç kullanmayıp Şubat ayında iptal etmeyi planlıyorum. Böylece bedava uçak bileti almış olacağım. Pegasus'a çok yükleniyoruz ama hakkını helal etsin :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.