Şimdi Ara

Piranha Ultra II Tab 9.0 bu fiyata alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Piranha Ultra II Tab 9.0 garanti bankasının kampanyasında 169 tl ye sunuluyor. Bu fiyata bu özellikler almaya değer mi? Performans fiyat oranı sizce nasıl. Normal fiyatı 280-300 arası. Teşekkürler.

Ultra II Tab 9.0 All Winner A23 1.5 GHz Dual Core + 8 GB + 1 GB DDR3 RAM + 2.0 MP Ön ve 2.0 MP Arka Kamera + WIFI Tablet PC
    Ürün Fiyatı
    279.00 TL

http://store.piranha.com.tr/Ultra-II-Tab-9-0_1046.html

• quote:

Orijinalden alıntı: metalcy

Arkadaşlar merhaba, Piranha Ultra II Tab 9.0 garanti bankasının kampanyasında 169 tl ye sunuluyor. Bu fiyata bu özellikler almaya değer mi? Performans fiyat oranı sizce nasıl. Normal fiyatı 280-300 arası. Teşekkürler.

Ultra II Tab 9.0 All Winner A23 1.5 GHz Dual Core + 8 GB + 1 GB DDR3 RAM + 2.0 MP Ön ve 2.0 MP Arka Kamera + WIFI Tablet PC
    Ürün Fiyatı
    279.00 TL

http://store.piranha.com.tr/Ultra-II-Tab-9-0_1046.html

Fena değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranızı çöpe atmayın derim.
    Piranha rezil bir firma sikayetvar.com' da sürüyle sikayet var teknik servis telefonu açmıyor o derece 169 lira yı çöpe vermeyin o tablet özellikleri normal ama batarya süresi max 3 saat zar zor 3 saat bile zor.

300 liraya asus memopad hd7 var. Hem markasiyla hem performanasiyla guzel bir tablet bu arada en az 7 saat kesintisiz kullanim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğru-Adam

Paranızı çöpe atmayın derim.
    Piranha rezil bir firma sikayetvar.com' da sürüyle sikayet var teknik servis telefonu açmıyor o derece 169 lira yı çöpe vermeyin o tablet özellikleri normal ama batarya süresi max 3 saat zar zor 3 saat bile zor.

300 liraya asus memopad hd7 var. Hem markasiyla hem performanasiyla guzel bir tablet bu arada en az 7 saat kesintisiz kullanim var.

+1
  • ben aldım 169tl gayet güzel çalışıyor.
    Ancak sim kat takılan yeri yok. 3g dongle almayı düşünüyorum.Bu tablete E176g uyar mı acaba?
    bilgisi olan var mı acaba?
  • Kesinlikle piranhadan uzak dur bedava verseler bile düşün derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence al 169 TL senin için çok büyük bir para değilse ama çok uzun kullanım yada iyi bir performans bekleme ortalama düzeyde olur hiç yoktan ucuza tablet sahibi olursun ama adam gibi tablet alıyım uzun süre kullanıyım diyosan hiç değmez 200-300 katıp TABLET alırsın

[Piranha Tablet Kullandım]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmedyax -- 16 Haziran 2014; 1:43:19 >

• Piranha Ultra 2 Tab 9'' tabletime Avea jet modem MF667 marka modemi bağladım ve internete girebiliyorum artık.
    Avea jet modem MF667 uyum sağladı. Önce tabletin kablosuz bağlantısını kapattım. 3g modemi otg kablo ile tablete bağladım.
    İki dakika bekledim. Bağlandı . hepsi bu kadar. Kurulum falan yapmaya gerek kalmadı. Ha bu arada avea nın 500dk, 2GB internet , 5000sms , 23tl olan tarifesi ile telefonumdaki sim kartı 3g modeme taktım. Yani iletişim ve internet ücretine artık 23tl ödeyeceğim. ve çok hızlı bağlanıyor.
    modem zaten 21 mgbt olan yeni model. .Gayet güzel çok memnunum.

herkese tavsiye ederim....

• Kimine göre iyi kimine göre kötü.

9" tabletlerden birisi de

CODEGEN D99

Bu da 170 TL+kargo

http://www.n11.com/codegen-d99-9-tablet-pc-kampanya-cift-cekirdek-cift-kamera-P16533724?cid=800105_16533724
  • ben kullanıyorum ve çok memnunum. Otg kablo ile avea jet modem MF667 uyum sağladı. Kendi telefon hattımı 3g modemin içine takıp internete girebiliyorum.Aveanın 500 dakika 2GB internet 23tl olan paketi ile hem internet hem konuşma hepsini hallettim.
    Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.